Жерар Жуньо

Жерар Жуньо

Gerard JugnotАктор

Жерар Жуньо (Жюньо; фр. Gerard Jugnot; нар. 4 травня 1951 року, Париж) — французький комік. Володіючи гострохарактерною зовнішністю, грав епізодичні ролі. З часом до нього прийшли і головні ролі («Королі жартів», «Привид з шофером», «Дід Мороз – відморозок»). Жуньо один із засновників комедійної трупи «Le Splendid» (1970-ті роки), разом з такими акторами, як Крістіан Клав'є, Тьєррі Лермітт, Мішель Блан. Кілька своїх мініатюр група використовувала в кіно, зокрема, в комедіях «Засмаглі», «Засмаглі на лижах» і «Дід Мороз — відморозок».

Найбільшу популярність йому приніс фільм «Хористи», в якому він виконав головну роль. У 2008 році вийшов фільм «Rose et Noir», режисерська робота Жуньо.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.