Філіп Сеймур Гоффман

Філіп Сеймур Гоффман

Philip Seymour HoffmanАктор

У 1991 році дебютував у польському незалежному кіно «Cheat». Його кар'єра будувалася переважно на ряді виразних епізодичних ролей у незалежному кінематографі. Гоффман (Хоффман) брав участь практично у всіх фільмах Пола Томаса Андерсона (за винятком фільму «Нафта»). З достатньою регулярністю він знімався в голлівудських фільмах: «Втеча», «Смерч» і «Цілитель Адамс». Лише в 2003 році Філіп Сеймур Гоффман отримав свою першу головну роль у фільмі «Одержимий».

Свою саму значиму поки роль Гоффман зіграв у 2005 році у фільмі «Капоте» за драмою Беннетта Міллера, що завоював не тільки прихильність кінокритиків, але й приніс акторові «Оскар» за кращу чоловічу роль. У тому ж році Гоффман знявся у фільмі «Місія нездійсненна 3».

У 2008 році Філіп Сеймур Гоффман номінований на Оскар за кращу чоловічу роль другого плану у фільмі «Війна Чарлі Вілсона» режисера Майка Ніколса.

У 1999 році познайомився з костюмером Мімі О'Доннелл. У них троє дітей: син Купер Александр, який народився в березні 2003 року, доньки Таллула (листопад 2006) і Вілла (жовтень 2008).

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.