Дена Брунетті

Дена Брунетті

Dana BrunettiПродюсер

Народився 11 червня 1973 року.

Президент студії Trigger Street Productions, продюсерського центру, заснованого Кевіном Спейсі в 1997 році. У світі соціальних мереж Брунетті орієнтується краще за інших — у 2002 році він відкрив сайт TriggerStreet.com, за допомогою якого шукав невизнані таланти в галузі кінематографії.

У 2008-му Брунетті працював з Беном Мезрічем над фільмом «Двадцять одне», заснованому на бестселері Bringing Down The House.

Він виступив продюсером фільмів «Фанати», «Психоаналітик», номінованого на «Еммі» «Доріс і Бернард», «Казино Джек», «У Міні це вперше» , «День Колумба», «Банда снігової людини», а також документальних фільмів «Uncle Frank» і «America Rebuilds: A Year at Ground Zero».

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.