Ріп Торн

Ріп Торн

Rip TornАктор

Прізвисько Ріп (Rip) є фамільним ім'ям всіх Торнів за чоловічою лінією в сім'ї Елмора Руала Торна-молодшого. Він отримав це ім'я від свого батька, якого теж звали Ріпом. Це скорочене ім'я було взято як творчий псевдонім. У перекладі з англійської rip – прогалина, torn – рватися, розриватися, мчати.

Ріп Торн закінчив Університет штату Техас, де він спеціалізувався в галузі тваринництва. Будучи досить наївним в молодості, він автостопом дістався до Голлівуду з ідеєю стати кінозіркою і заробити достатньо грошей, щоб купити ранчо. Успіх не прийшов відразу, як він сподівався, і Торну доводилося перебиватися випадковими заробітками в масовці. Його дебют у кіно (невелика роль) відбувся у фільмі Еліа Казана «Лялечка» (Baby Doll) в 1956 році.

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.