Фредрік Лене

Фредрік Лене

Fredric LehneАктор

Родился 3 февраля 1959, Буффало, Нью-Йорк, США— американский киноактер.

Сниматься в кино он начал в конце 1970-х годов. В 1995 году он появился в одном эпизоде научно-фантастического телесериала «Вавилон-5», где сыграл рейнджера. С 2004 по 2010 играл Эдварда Марса в американском телесериале «Остаться в живых». После смерти своего персонажа, его пригласили в сериал «Сверхъестественное» где он сыграл желтоглазого демона Азазеля. Также снимался в фильмах «Обыкновенные люди», «Будучи там», «Люди в чёрном» и другие.

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.