Ерік Вінтер

Ерік Вінтер

Eric WinterАктор

Американський актор і продюсер. Ерік Барретт Вінтер народився 17 липня 1976 року в Ла Міраді, штат Каліфорнія, Сполучені Штати Америки. Майбутній актор відвідував заняття в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі, випускником якого він став зі ступенем у галузі психології. Щоб платити за навчання, Ерік почав працювати моделлю. Вінтер мріяв стати лікарем, але згодом вирішив пов'язати своє життя з кіно. Дебют актора в кінематографі трапився в 1999 році з епізодичних ролей у серіалах "Профайлер", "Факультет", "Паркер". Перші цікаві проекти в кар'єрі Еріка з'явилися в період із 2005 по 2009 роки. Тут варто згадати про роботи режисури Брента Шилдса "Звичайна магія" (2005), Джона Харвітца та Хейдена Шлоссберга "Гарольд і Кумар: Втеча з Гуантанамо" (2008), Роберта Лукетіча "Гола правда" (2009). Протягом 2010-2013 років фільмографію Вінтера поповнили картина "Клин клином" (2012) і шоу "Менталіст" (8 епізодів). Тоді же він почав зніматися в серіалі "Відьми Іст-Енду" (23 епізоди до 2014 року). У проміжку часу між 2014 і 2019 роками актор узяв участь у створенні серіалів "Таємниці та брехня" (8 епізодів), "Новачок" (27 епізодів) і у створенні стрічки "Комета" (2014). Ерік Вінтер був одружений із акторкою Еллісон Форд, а зараз перебуває у шлюбі з Розалін Санчес. У пари є дочка Себелла та син Ділан.

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.