Нік Сірсі

Нік Сірсі

Nick SearcyАктор

Актор. Сірсі народився 7 березня 1959 Каллоухі в Північній Кароліні, де закінчив старшу школу. Потім вступив до школи мистецтв там же і закінчив Університет Північної Кароліни в Чапел-Хілл зі спеціалізацією англійська мова. З 1982 по 1989 рік жив в Нью-Йорку, де грав на майданчиках Бродвею. Брав участь в постановках «Ісус Христос — суперзірка», «Кабаре», «Хлопці і ляльки». Після повернення до Північної Кароліни став брати участь в місцевих театральних постановках. Отримав невеликі ролі в кінофільмах «Дні грому», «Повелитель припливів», «Смажені зелені помідори». Сірсі знявся в декількох телевізійних серіалах. Отримав періодичну роль в «Алея Громміт» і постійну в «Американській готиці» і гостьову в серіалах «Вбивство» і «Детектив Неш Бріджес». З 1998 по 2001 рік знімався «Сім днів», з 2004 по 2006 знімався в серіалі «Родней». У 2014 році взяв участь в зйомках серіалу Штучний інтелект. Влітку 1996 року Сірсі виступив в якості продюсера, режисера і актора в постановці «Парадайз-Фоллз» написаної за сценарієм Шона Бріджеса, в результаті вони виграли премію «Голлівудське відкриття» на Голлівудському кінофестивалі в номінації кращий художній фільм. У 2004 році Сірсі працював в місці з Шоном Пеном над картиною «Замах на Річарда Ніксона», вони відмінно впоралися з роботою не дивлячись на діаметрально протилежні політичні погляди. У 2010 році виконав роль маршала Арта Малена, свого роду сурогатного батька для головного героя серіалу «Правосуддя» Рейлана Гивенса зіграного Тіматі Оліфант.

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.