Любомир Левицький

Любомир Левицький

Lyubomir LevitskiyРежисер

Народився 17 вересня 1980 у Верховині. Дитинство і шкільні роки провів у Верховині, де навчався у Верховинській загальноосвітній школі. Закінчив історичний факультет Чернівецького університету за спеціальністю історик-археолог. На другому курсі університету взяв академвідпустку та поїхав спочатку до Парижу, а потім у Німеччину, де він зостався на деякий час, працюючи і навчаючись у кіношколі. Саме в Німеччині він почав писати перші сценарії для музичних та рекламних роликів. Повернувшись до України, Любомир прийняв пропозицію Олексія Хорошка стати режисером першого українського молодіжного трилеру «Штольня», який вийшов в український прокат у 2006 році.

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.