Карл Уезерс

Карл Уезерс

Carl WeathersАктор

Американський актор, продюсер і режисер. Відомий своїми ролями в таких фільмах, як: «Роккі», «Роккі 2», «Роккі 3», «Роккі 4», «Бойовик Джексон» і «Хижак». Карл Везерс народився 14 січня 1948 року. До акторської кар'єри займався американським футболом. Він грав за «Оукленд Райдерс», а між сезонами ставав актором місцевого театру. Потім на деякий час він переїхав до Канади, щоб грати за «Львів Британської Колумбії», але в 1974-му році зав'язав зі спортом, вирішивши присвятити весь свій час акторській кар'єрі. Перша значна роль — у фільмі «Роккі» боксера Аполло Крида.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.