Моріс Бар'є

Моріс Бар'є

Maurice BarrierАктор

Моріс Бар’є (фр. Maurice Barrier; 8 червня 1932, Ла-Флеш, департамент Сарта — 12 квітня 2020) — французький кіноактор. Жив у селі Монреаль (департамент Йонна). Знімався у великій кількості фільмів, у тому числі разом із Жаном-Полем Бельмондо, Жаном Габеном, Алоном Делоном та Жераром Жюньо. Працював на телебаченні, а також у мюзиклах «Абракадабра» та «Знедолені».

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.