Ізабелла Скорупко

Ізабелла Скорупко

Izabella ScorupcoАктор

Польсько-шведська актриса. Народилася в Белостоку, Польща. Її мати була терапевтом, а батько грав джаз в єдиному на весь Белосток ресторанчику. Коли Ізабеллі виповнився один рік, батьки подали на розлучення. Дівчинка залишилася жити з матір'ю. У 1978 році вони перебираються до Стокгольма, і там Скорупко починає активно займатися музикою, і навіть пробує писати п'єси. Коли дівчинці виповнилося 17 років, вона вже добре співала, танцювала і розмовляла на чотирьох мовах. Такому таланту потрібно було терміново явити себе світу. Підходящий випадок представився, коли в школу, де вчилася Ізабелла, по якійсь причині забрів шведський кінорежисер Стаффан Хілденбрандт. Швед був негайно атакований привабливою польською дівчиною — та буквально засипала його питаннями про кінематограф, а потім запропонувала, дати їй головну роль в новому фільмі по її ж власному сценарію. Скорупко переконала Хільденбрандта, що фільм вийде відмінним. Невідомо, якими міркуваннями керувався швед, але в 1988 року на екрани вийшла картина "Ніхто не здатний любити так, як ми", що стала дебютом Ізабелли Скорупко у кінематографі. Втім, кіно не мало особливого успіху, так що на початку 90-х Скорупко вирішила зосередитися на естрадній кар'єрі. Її сольний альбом "IZA" став "золотим" в Швеції. У 1992 році Ізабелла знялася в декількох епізодах шведського телесеріалу "Мати-одиначка". На той час вона вже була відомою в Європі фотомоделю. В 1994 році Ізабелла Скорупко виходить заміж за польського хокеїста Маріуша Черкавськи. Вже через рік Черкавськи запрошують в НХЛ, і парочка перебирається в Штати. Цей переїзд став початком голлівудської кінокар'єри Ізабелли Скорупко. Найвідоміша робота актриси — роль Наталії Симонової в сімнадцятій серії бондіани "Золоте око" (1995). Знімалася в таких фільмах як "Вогнем і мечем" (1999), "Вертикальна межа" (2000), "Шпигунка" (2001-2006, серіал), "Влада вогню" (2002) та інші.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.