Стенлі Кубрик

Стенлі Кубрик

Stanley KubrickРежисер, Продюсер, Сценарист

Американський і британський кінорежисер. Один з найвпливовіших кінематографістів другої половини XX століття. Фільми Кубрика, велика частина яких заснована на літературних творах, зняті з великим технічною майстерністю. До особливостей його режисерського почерку відносять специфічне використання великих планів, незвичайного панорамування, напливу, а також незвичайне вживання популярної і класичної музики. Кубрик часто зображує самотність людини в тому світі, який він створив для себе, і ізоляції від навколишньої дійсності.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.