Мішель Одіар

Мішель Одіар

Michel AudiardСценарист

Мішель Одіар (фр. Michel Audiard; 15 травня 1920, Париж — 27 липня 1985, Дурдан) — французький сценарист, кінорежисер і письменник. Лауреат кінопремії «Сезар» за найкращий сценарій (1982). П'єр Мішель Одіар народився 15 травня 1920 року в Парижі (Франція). До приходу в кіно перепробував різні професії — був велогонщиком, газетярем, зварювальником, працював в аптеці. Зайнявшись після війни журналістикою, він багато друкувався, деякий час був редактором газети «Етуаль дю суар» («Вечірня зірка»), потім почав писати діалоги для кіно і дуже швидко став одним з ведучих «діалогістів» — в ті роки це була престижна, важлива кінематографічна професія. Одіара — автора діалогів оціни провідні режисери і актори Франції, його дотепні репліки стали крилатими. У 1968 році Мішель Одіар дебютував як режисер фільмом «Не потрібно приймати божих дітей за диких качок». Він поставив за власними сценаріями декілька комедій, серед яких «Чорна вдова» (1969), документальна сатирична історія Франції «Хай живе Франція»! (1973), «Як досягти успіху в житті, коли ти дурень і плакса» (1974). У 1980-і роки Одіар найчастіше працював в жанрі психологічної драми або детектива. Серед його відомих робіт цих років діалоги до фільму «Професіонал» (1981) з Жаном-Полем Бельмондо в головній ролі, сценарії до фільмів «Під попереднім слідством» (1981), за який Одіара удостоєно премії «Сезар» у 1982 році, «Поза законом» (1983) та ін. Останньою роботою Мішеля Одіара стала участь у написанні сценарію до кінокомедії режисера Жоржа Лотнера «Клітка для диваків 3

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.