Джек Леммон

Джек Леммон

Jack LemmonАктор

Джон Юлер (Джек) Леммон III (англ. John Uhler "Jack" Lemmon III; 8 лютого 1925, Ньютон — 27 червня 2001, Лос-Анджелес) — американський актор, що відрізнявся надзвичайно широким діапазоном виконуваних ролей — від гострохарактерних до трагічних. Леммон вісім разів висувався на «Оскар» і вперше в історії виграв цю премію в обох акторських номінаціях за головну роль (1973) і за другий план (1955). Журі Канського кінофестивалю двічі визнавало його найкращим актором — у 1979 та 1982 роках.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.