Майкл Медсен

Майкл Медсен

Michael MadsenАктор

Майкл Медсен народився в 1957 році в Чикаго в родині пожежника та сценаристки. Перш ніж стати актором, Медсен перепробував безліч далеких від мистецтва професій. Він працював малярем та автомеханіком, санітаром на «швидкій допомозі» і робітником на автозаправці.

Був одружений на Джанін Бісіньяно, згодом розлучився, але від першого шлюбу у актора лишилося двоє дітей. Пізніше одружився вдруге на Джорджанні Лап’єра, з якою теж розлучився. Одружився втретє на Де Анні Морган. Майкл продовжує перебувати у шлюбі з нею і завів ще трьох дітей.

11 березня 2012 Майкл Медсен був арештований за жорстоке поводження з дитиною, після бійки зі своїм неповнолітнім сином. 54-річний Медсен був арештований у своєму будинку в Малібу, штат Каліфорнія, і поміщений у в'язницю.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.