Подарунки від youtv


ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
(надалі за текстом – «Правила»)


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1. Акція – рекламна кампанія, організована Організатором, в рамках якої Учасник акції має можливість отримати Заохочення від Організатора на умовах, визначених Правилами цієї Акції.
1.2. Організатором Акції є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАТФОРМА ТВ», місцезнаходження: Україна, 01103, м. Київ, бульвар Дружби Народів буд.14-16, код ЄДРПОУ – 40312242.
1.3. Учасник акції – будь-яка фізична особа з необхідним об’ємом дієздатності відповідно до законодавства України, яка в Період проведення акції, згідно умов цих Правил, на день розіграшу Заохочення має активну придбану Передплату (від 1 грн.).
1.4. Передплата – послуга перегляду визначеного переліку Контенту на Сервісі «youtv» за обраним тарифним планом.
1.5. Сервіс «youtv» - це програмний комплекс на базі операційних систем, у тому числі, але не виключно, Windows, Android, iOS, який містить набір слів, цифр, кодів, схем, символів, в тому числі зовнішній вигляд, що в сукупності являє собою єдиний продукт, який можна завантажити, використовуючи мережу Інтернет, та встановити на Кінцеве обладнання для перегляду телевізійного-, аудіо-, аудіо-візуального контенту у цифровому форматі.  
1.6. Контент – телевізійні, аудіо- та аудіо-візуальні твори, перегляд яких забезпечується через Сервіс «youtv» з використанням Кінцевого обладнання.
1.7. Кінцеве обладнання – споживчий електронний мультимедійний пристрій (персональні комп'ютери, ноутбуки, медіа плеєри та мобільні пристрої на базі, зокрема, але не виключно Windows, Android та iOS, телевізори), за допомогою якого можна завантажити Сервіс «youtv».
1.8. Ця Акція не є лотереєю або азартною грою, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, а ці правила не є публічною обіцянкою винагороди, чи умовами конкурсу.

2. ТЕРИТОРІЯ ТА ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ


2.1. Акція проводиться з 00:00 годин 12 грудня 2023 року до 23:59 25 грудня 2023 року (за Київським часом) (по тексту загалом – «Період проведення Акції»).
2.2. Територія проведення Акції: вся територія України (окрім тимчасово окупованих територій, а також територій, які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), відповідно до переліку, затвердженого відповідно до чинного законодавства України) (по тексту – «Територія проведення Акції»).

3. ЗМІСТ АКЦІЇ ТА УМОВИ

3.1. Учасниками Акції є особи, які відповідають вимогам цих Правил, а також здійснили всі дії в Період проведення Акції, які передбачені цими Правилами. Взяти участь в Акції мають право особи, які повністю погодились виконати умови цих Правил.
3.2. Для участі в Акції Учаснику, який відповідає вимогам п. 3.1., необхідно у Період проведення Акції здійснити всі наступні дії:
3.2.1. Бути зареєстрованим (користувачем) в Сервісі «youtv» та мати активну Передплату (від 1 грн.).
3.2.2. В профілі користувача ввести промокод, що складається з послідовності символів christmas23. Введення промокоду доступне до 23:59 25 грудня 2023 року (за Київським часом).

4. ЗАОХОЧЕННЯ АКЦІЇ ТА СРОКИ ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ

4.1. Заохоченнями Акції є:
4.1.1. Заохочення №1 –1 (один) телевізор Samsung UE43CU7100UXUA + передплата тарифного плану на пакет "Максимальний" терміном 1 (один) рік.
4.1.2. Заохочення №2 – 5 (п'ять) медіаплеєрів GTX-98Q 2/16Gb + Передплата тарифного плану «Максимальний» терміном 6 (шість) місяців.
4.1.3. Заохочення №3 – 10 (десять) доступів до колекції платних преміум фільмів, перелік фільмів: Едвард руки-ножиці, Хроніки Нарнії: Лев, чаклунка та шафа, Білий полон, Пінгвіни містера Поппера, Санта Клаус, Жах перед Різдвом, Різдвяна історія, Поки ти спав, Остання дуель, Я – панда.
4.1.4. Заохочення №4 - 10 (десять) Передплат тарифного плану «Максимальний» терміном на 6 (шість) місяців, 20 (двадцять) Передплат тарифного плану «Максимальний» терміном на 3 (три) місяці, 50 (п'ятдесят) Передплат тарифного плану «Максимальний» терміном на 1 (один) місяць.
4.2. Розіграш Заохочень, зазначених в п.п. 4.1.1. – 4.1.4. Правил відбудеться: 26 грудня 2023 року.
4.3. Один Учасник Акції має право здобути лише 1 одиницю із Заохочень, визначених в п.п. 4.1.1. – 4.1.4. Правил за весь період проведення Акції.
4.4. У випадку, якщо Переможця не задовольняють будь-які характеристики Заохочення, він має право відмовитись від його отримання (відмовитись від статусу Переможця та без набуття права на отримання іншого Заохочення, Заохочення інших характеристик або грошового еквіваленту).
4.5. Організатор залишає за собою право самостійно визначати постачальників товарів, для придбання Заохочень або будь-яких їх елементів.
4.6. Заміна Заохочень грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення обміну та поверненню не підлягає.
4.7. Організатор не несе ніякої відповідальності по відношенню до подальшого використання Заохочень Учасниками після їх одержання, зокрема, за неможливість Учасниками скористатись наданим Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання Заохочення.
4.8. Зовнішній вигляд/форма/зображення Заохочень та враження від їх використання, що зазначені (можуть бути зазначені) у рекламних матеріалах, які будуть поширюватись про Акцію, може відрізнятись від реальних та не в повній мірі відповідати сподіванням Учасника.
4.9. Право на участь в отриманні Заохочень мають ті Учасники, котрі виконали умови Правил відповідно до п. 3.2. цих Правил, та які були визнані Переможцем Акції в порядку визначеному цими Правилами.
4.10. Заохочення, які залишилися невитребуваними у зв’язку з тим, що Учасники / Переможці не виконали умови цих Правил, використовуються Організатором на власний розсуд.

5. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ, ЯКІ ЗДОБУТЬ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ВІДПОВІДНИХ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ

5.1. В рамках цієї Акції, в день проведення розіграшу Заохочень, Організатор здійснює визначення Переможців серед всіх Учасників, що відповідають вимогам цієї Акції. Впродовж всього Періоду проведення Акції формується база Учасників з усіх осіб, які виконали умови, зазначені в п.3.2 Правил.
5.2. Організатор Акції, в день проведення розіграшу Заохочень, здійснює вивантаження бази Учасників та перевірку на відповідність вимогам цих Правил.
5.3. Визначення Переможців Акції, які здобудуть право на отримання Заохочень відбувається Організатором за допомогою сервісу random.org методом випадкового вибору серед усіх Учасників Акції, які виконали вимоги цієї Акції на день проведення розіграшу Заохочень впродовж Періоду проведення цієї Акції, використовуючи базу Учасників.
5.3.1. Результати визначення Переможців будуть розміщуватися на сторінках Організатора в Facebook, Instagram та Telegram.
5.4. Дата обрання Переможців, які здобувають право на отримання Заохочень, визначена в п. 4.2. Правил.
5.5. У випадку, якщо Переможець втратить право на отримання будь-якого Заохочення згідно з умовами цих Правил, або буде встановлено, що учасник не мав права на отримання Заохочення до визначення його Переможцем, таке Заохочення не вручатиметься.
5.6. Результати визначення Переможців Акції, які отримають Заохочення Акції, є остаточними й оскарженню не підлягають.

6. ПОРЯДОК ПОВІДОМЛЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕНЬ

6.1.  Переможцю Організатором надсилається повідомлення про виграш Заохочення на телефон та/або електронну пошту, що вказані в профілі користувача в Сервісі «youtv».
6.2. Для отримання Заохочення, визначених в п. 4.1.1-4.1.3. Правил, Переможцю необхідно протягом 30 (тридцяти) календарних днів після отримання повідомлення про виграш Заохочення надіслати Організатору на електронну адресу info@youtv.com.ua лист з підтвердженням намірів отримати подарунок.
6.3. Відправка Організатором матеріальних Заохочень виконується за рахунок Переможця, обраною ним службою доставки.
6.4. Відсутність відповіді від Переможця протягом 30 календарних днів про наміри отримати подарунок, позбавляє Переможця права на отримання Заохочення та вважається відмовою Переможця від отримання ним Заохочення.
6.5. Передача матеріальних Заохочень, визначених в п. 4.1.1-4.1.2 Правил, здійснюється Організатором Акції впродовж 30 календарних днів з дня отримання Організатором від Переможця інформації про спосіб відправки та контактних даних, необхідних для здійснення відправки. Обов’язок Організатора по передачі Заохочень вважається виконаним з моменту передачі Заохочення в службу доставки, що була обрана Переможцем.
6.6. Передача Переможцям Заохочень у вигляді Передплат тарифного плану «Максимальний» відбувається автоматично, шляхом підключення Організатором відповідної Передплати в профілі користувача в Сервісі «youtv», протягом 3 (трьох) робочих днів після отримання Переможцем повідомлення про виграш Заохочення.  
6.7. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил є необхідною умовою отримання Учасником Заохочення.
6.8. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Учасника можливості отримати Заохочення.

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Учасник діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно (обмежено дієздатні особи діють добровільно, але за згодою законних представників та/або піклувальників). Учасник Акції бере на себе всі ризики щодо відповідальності та наслідків, пов'язаних з можливою участю в Акції та отриманням Заохочення.
7.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим надає свою пряму добровільну згоду Організатору на збирання, зберігання та обробку наданих персональних даних, необхідних для передачі Заохочень Переможцю.
7.3. Беручи участь в Акції, Переможець підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про мету збору його Персональних даних, склад та зміст зібраних даних, правами, передбачені у ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», та осіб, яким його дані передаються.
7.4. Організатор не несе відповідальності у разі виникнення форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини та інших форс-мажорних обставин, перелік яких визначено п. 2 статті 141 Закону України «Про торгово-промислової палати в Україні».
7.5. Всі авторські права, права на використання торгової марки та інші права на інтелектуальну власність, пов’язані цією Акцією, належать Організатору Акції.
7.6. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну і безумовну згоду Учасника з цими Правилами. Порушення Учасниками Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Заохочень Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації, в тому числі, і грошової.
7.7. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції. При цьому його рішення є остаточним і не підлягає оскарженню. Організатор не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками і прав на отримання бонус-знижок. Організатор не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками і прав на отримання винагороди. Організатор не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
7.8. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов.
7.9. Ризик випадкової втрати або пошкодження матеріального Заохочення переходить до Переможця в момент вручення Заохочення.


youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.