Новий канал HD

Новий канал HD

СТБ HD

СТБ HD

1+1 Марафон HD

1+1 Марафон HD

2+2 HD

2+2 HD

VIP Megahit HD

VIP Megahit HD

TV1000 Action HD

TV1000 Action HD

TV1000 HD

TV1000 HD

Eurosport 1 HD

Eurosport 1 HD

Eurosport 2

Eurosport 2

TV1000 World Kino

TV1000 World Kino

ViP Comedy HD

ViP Comedy HD

К1 HD

К1 HD

Прямий HD

Прямий HD

24 канал HD

24 канал HD

Epic Drama HD

Epic Drama HD

М1 HD

М1 HD

М2 HD

М2 HD

Квартал ТВ

Квартал ТВ

ОЦЕ HD

ОЦЕ HD

Viasat Explore

Viasat Explore

Viasat History HD

Viasat History HD

Viasat Nature

Viasat Nature

EU.Music HD

EU.Music HD

UA Music HD

UA Music HD

Black HD

Black HD

К2 HD

К2 HD

ПлюсПлюс HD

ПлюсПлюс HD

Еспресо TV

Еспресо TV

Дача HD

Дача HD

Трофей HD

Трофей HD

Мега HD

Мега HD

Піксель TV HD

Піксель TV HD

Бигуди

Бигуди

Інтер HD

Інтер HD

Інтер+

Інтер+

НТН HD

НТН HD

Перший дiловий

Перший дiловий

5 Канал

5 Канал

Niki Junior HD

Niki Junior HD

Niki Kids HD

Niki Kids HD

#ЕТНО HD

#ЕТНО HD

#НАШЕ MUSIC HD

#НАШЕ MUSIC HD

Трансмісія HD

Трансмісія HD

Настоящее Время HD

Настоящее Время HD

8 КАНАЛ

8 КАНАЛ

ПравдаТУТ HD

ПравдаТУТ HD

Obozrevatel HD

Obozrevatel HD

Travel Guide-TV HD

Travel Guide-TV HD

Enter-фiльм HD

Enter-фiльм HD

Freedom HD

Freedom HD

7D7 HD

7D7 HD

Віта ТБ

Віта ТБ

Сварожичи

Сварожичи

Рудана

Рудана

Перший HD

Перший HD

ATR

ATR

Аверс

Аверс

NTA

NTA

Катастрофа Online HD

Катастрофа Online HD

X-Stream HD

X-Stream HD

SpaceStream HD

SpaceStream HD

Milady Television

Milady Television

Zoom HD

Zoom HD

Наталі

Наталі

Рада HD

Рада HD

NO COMMENTS HD

NO COMMENTS HD

Хроніка Війни HD

Хроніка Війни HD

NavigatorTV HD

NavigatorTV HD

Белсат TV

Белсат TV

ProФакт HD

ProФакт HD

MostVideo

MostVideo

ProstoDrive HD

ProstoDrive HD

ProstoGame HD

ProstoGame HD

EcoSystem HD

EcoSystem HD

RelaxON HD

RelaxON HD

Камін HD

Камін HD

ZooStream HD

ZooStream HD

MultStream HD

MultStream HD

StreamCity HD

StreamCity HD

TrainStream HD

TrainStream HD

TrailerON HD

TrailerON HD

RecreatiON HD

RecreatiON HD

Aquarium HD

Aquarium HD

InRating HD

InRating HD

Provence

Provence

Караван TV

Караван TV

Суспільне Київ HD

Суспільне Київ HD

Суспільне Харків HD

Суспільне Харків HD

Суспільне Дніпро HD

Суспільне Дніпро HD

Суспільне Запоріжжя HD

Суспільне Запоріжжя HD

Суспільне Львів HD

Суспільне Львів HD

Суспільне Одеса HD

Суспільне Одеса HD

Суспільне Чернівці HD

Суспільне Чернівці HD

Суспільне Чернігів HD

Суспільне Чернігів HD

Суспільне Вінниця HD

Суспільне Вінниця HD

Суспільне Житомир HD

Суспільне Житомир HD

Суспільне Рівне HD

Суспільне Рівне HD

Суспільне Донбас HD

Суспільне Донбас HD

Суспільне Полтава HD

Суспільне Полтава HD

Суспільне Луцьк HD

Суспільне Луцьк HD

Суспільне Черкаси HD

Суспільне Черкаси HD

Суспільне Суми HD

Суспільне Суми HD

Суспільне Крим HD

Суспільне Крим HD

Суспільне Тернопіль HD

Суспільне Тернопіль HD

Суспільне Миколаїв HD

Суспільне Миколаїв HD

Суспільне Хмельницький HD

Суспільне Хмельницький HD

Суспільне Херсон HD

Суспільне Херсон HD

Суспільне Ужгород HD

Суспільне Ужгород HD

Суспільне Івано-Франківськ HD

Суспільне Івано-Франківськ HD

Суспільне Кропивницький HD

Суспільне Кропивницький HD

Перший Західний

Перший Західний

Дитинець

Дитинець

Галичина HD

Галичина HD

МСТ Марганец

МСТ Марганец

Конкурент

Конкурент

Миргород

Миргород

TVA

TVA

Надія

Надія

Prosto Ukraine HD

Prosto Ukraine HD

AquaStream HD

AquaStream HD

Prosto Fishing HD

Prosto Fishing HD

Новый христианский

Новый христианский

CNL Україна

CNL Україна

24 канал

24 канал

EU.Music

EU.Music

Obozrevatel

Obozrevatel

Перший

Перший

Прямий

Прямий

LALE

LALE

ПравдаТУТ

ПравдаТУТ

Телевсесвіт HD

Телевсесвіт HD

Niki Junior

Niki Junior

Niki Kids

Niki Kids

Суспільне Вінниця

Суспільне Вінниця

Суспільне Дніпро

Суспільне Дніпро

Суспільне Житомир

Суспільне Житомир

Суспільне Запоріжжя

Суспільне Запоріжжя

Суспільне Івано-Франківськ

Суспільне Івано-Франківськ

Суспільне Київ

Суспільне Київ

Суспільне Крим

Суспільне Крим

Суспільне Кропивницький

Суспільне Кропивницький

Суспільне Луцьк

Суспільне Луцьк

Суспільне Львів

Суспільне Львів

Суспільне Миколаїв

Суспільне Миколаїв

Суспільне Одеса

Суспільне Одеса

Суспільне Полтава

Суспільне Полтава

Суспільне Рівне

Суспільне Рівне

Суспільне Суми

Суспільне Суми

Суспільне Тернопіль

Суспільне Тернопіль

Суспільне Ужгород

Суспільне Ужгород

Суспільне Харків

Суспільне Харків

Суспільне Херсон

Суспільне Херсон

Суспільне Хмельницький

Суспільне Хмельницький

Суспільне Черкаси

Суспільне Черкаси

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернігів

Суспільне Чернігів

Genuine TV HD

Genuine TV HD

Bambarbia HD

Bambarbia HD

07:00Теннис Australian Open Раунд 3 Прямая трансляция
09:00Прыжки на лыжах с трамплина Кубок мира Этап 10 в Саппоро, Япония HS 137 День 1 Прямая трансляция
10:45Сила спорта
11:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кортина-д'Ампеццо, Италия Женщины Супергигант День 1 Прямая трансляция
12:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кицбюэле, Австрия Мужчины Скоростной спуск День 1 Прямая трансляция
14:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кортина-д'Ампеццо, Италия Женщины Скоростной спуск День 1
14:45Прыжки на лыжах с трамплина Кубок мира Этап 10 в Саппоро, Япония HS 137 День 1
15:20Биатлон Кубок мира Этап 6 в Антхольц-Антерсельве, Италия Мужчины Спринт 10 км Прямая трансляция
16:45Сила спорта
17:00Зимняя Универсиада 2023 Конькобежный спорт Женщины, мужчины Масс-старт Прямая трансляция
17:50Теннис Australian Open Раунд 3
20:20Теннис Australian Open Раунд 3
20:30Зимняя Универсиада 2023 Сноуборд Мужчины, женщины Биг-эйр Прямая трансляция
22:05Гольф Тур PGA The American Express в США День 2 Прямая трансляция
02:00Теннис Australian Open Раунд 3 Прямая трансляция
00:35Гольф Тур PGA The American Express в США День 2 Прямая трансляция
04:30Теннис Australian Open Раунд 3 Прямая трансляция
07:00Теннис Australian Open Раунд 3 Прямая трансляция
09:00Прыжки на лыжах с трамплина Кубок мира Этап 10 в Саппоро, Япония HS 137 День 2 Прямая трансляция
10:45Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кортина-д'Ампеццо, Италия Женщины Скоростной спуск День 2 Прямая трансляция
12:20Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кицбюэле, Австрия Мужчины Скоростной спуск День 2 Прямая трансляция
14:00Биатлон Кубок мира Этап 6 в Антхольц-Антерсельве, Италия Женщины Гонка преследования 10 км Прямая трансляция
14:45Лыжные гонки Кубок мира Этап 8 в Ливиньо, Италия Мужчины, женщины Спринт Свободный стиль Прямая трансляция
16:00Биатлон Кубок мира Этап 6 в Антхольц-Антерсельве, Италия Мужчины Гонка преследования 12,5 км Прямая трансляция
16:45Лыжное двоеборье Кубок мира Этап 5 в Клингентале, Германия День 1 Гундерсен 10 км Прямая трансляция
17:30Теннис Australian Open Раунд 3
18:20Сноуборд Кубок мира Этап в Лаксе, Швейцария Мужчины, женщины Хаф-пайп Прямая трансляция
20:00Теннис Australian Open Раунд 3
22:00Гольф Тур PGA The American Express в США День 3 Прямая трансляция
02:00Теннис Australian Open 1/8 финала Прямая трансляция
00:30Гольф Тур PGA The American Express в США День 3 Прямая трансляция
04:30Теннис Australian Open 1/8 финала Прямая трансляция
07:00Теннис Australian Open 1/8 финала Прямая трансляция
09:30Теннис Australian Open 1/8 финала Прямая трансляция
11:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кицбюэле, Австрия Мужчины Слалом 1-я попытка Прямая трансляция
12:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кортина-д'Ампеццо, Италия Женщины Супергигант Прямая трансляция
14:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кицбюэле, Австрия Мужчины Слалом 2-я попытка Прямая трансляция
15:30Биатлон Кубок мира Этап 6 в Антхольц-Антерсельве, Италия Мужчины Эстафета 4x7,5 км Прямая трансляция
16:55Биатлон Кубок мира Этап 6 в Антхольц-Антерсельве, Италия Женщины Эстафета 4x6 км
17:40Теннис Australian Open 1/8 финала
19:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кортина-д'Ампеццо, Италия Женщины Супергигант
20:00Биатлон Кубок мира Этап 6 в Антхольц-Антерсельве, Италия Мужчины Эстафета 4x7,5 км
20:30Теннис Australian Open 1/8 финала
22:00Гольф Тур PGA The American Express в США День 4 Прямая трансляция
02:00Теннис Australian Open 1/8 финала Прямая трансляция
00:30Гольф Тур PGA The American Express в США День 4 Прямая трансляция
04:30Теннис Australian Open 1/8 финала Прямая трансляция
07:00Теннис Australian Open 1/8 финала Прямая трансляция
09:30Теннис Australian Open 1/8 финала Прямая трансляция
12:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кортина-д'Ампеццо, Италия Женщины Супергигант Прямая трансляция
14:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кицбюэле, Австрия Мужчины Слалом 2-я попытка Прямая трансляция
15:30Биатлон Кубок мира Этап 6 в Антхольц-Антерсельве, Италия Мужчины Эстафета 4x7,5 км Прямая трансляция
16:55Биатлон Кубок мира Этап 6 в Антхольц-Антерсельве, Италия Женщины Эстафета 4x6 км
17:40Теннис Australian Open 1/8 финала
19:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кортина-д'Ампеццо, Италия Женщины Супергигант
20:00Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 1
21:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кицбюэле, Австрия Мужчины Скоростной спуск День 2
21:45Сноуборд Кубок мира Этап в Лаксе, Швейцария Мужчины, женщины Хаф-пайп
22:30Теннис Australian Open 1/8 финала
00:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кортина-д'Ампеццо, Италия Женщины Супергигант
01:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кицбюэле, Австрия Мужчины Слалом 1-я попытка
02:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кицбюэле, Австрия Мужчины Слалом 2-я попытка
02:30Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 2
04:00Биатлон Кубок мира Этап 6 в Антхольц-Антерсельве, Италия Женщины Гонка преследования 10 км
04:30Биатлон Кубок мира Этап 6 в Антхольц-Антерсельве, Италия Женщины Эстафета 4x6 км
05:15Биатлон Кубок мира Этап 6 в Антхольц-Антерсельве, Италия Мужчины Гонка преследования 12,5 км
06:00Биатлон Кубок мира Этап 6 в Антхольц-Антерсельве, Италия Мужчины Эстафета 4x7,5 км
06:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кортина-д'Ампеццо, Италия Женщины Супергигант
07:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кицбюэле, Австрия Мужчины Слалом 1-я попытка
08:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кицбюэле, Австрия Мужчины Слалом 2-я попытка
09:00Фехтование Гран-при Этап в Тунисе, Тунис Сабля Обзор
10:00Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 2
10:45Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кортина-д'Ампеццо, Италия Женщины Супергигант
11:15Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кронплаце, Италия Женщины Гигантский слалом День 1 1-я попытка Прямая трансляция
13:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кицбюэле, Австрия Мужчины Скоростной спуск День 2
14:15Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кронплаце, Италия Женщины Гигантский слалом День 1 2-я попытка Прямая трансляция
15:30Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 2
16:30Теннис Australian Open Женщины 1/4 финала
17:30Теннис Australian Open Мужчины 1/4 финала
18:30Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 2
19:30Биатлон Кубок мира Этап 6 в Антхольц-Антерсельве, Италия Женщины Эстафета 4x6 км
20:15Биатлон Кубок мира Этап 6 в Антхольц-Антерсельве, Италия Мужчины Эстафета 4x7,5 км
21:00Снукер Всемирный гран-при в Челтнеме, Великобритания Финал
22:00Теннис Australian Open Мужчины 1/4 финала
01:00Снукер Всемирный гран-при в Челтнеме, Великобритания Финал
02:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кронплаце, Италия Женщины Гигантский слалом День 1 2-я попытка
02:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шладминге, Австрия Мужчины Слалом 2-я попытка
03:00Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 3
04:00Снукер Всемирный гран-при в Челтнеме, Великобритания Финал
05:30Прыжки на лыжах с трамплина Кубок мира Этап 10 в Саппоро, Япония HS 137 День 3
00:30Теннис Australian Open Мужчины 1/4 финала
06:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кронплаце, Италия Женщины Гигантский слалом День 1 1-я попытка
07:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кронплаце, Италия Женщины Гигантский слалом День 1 2-я попытка
07:45Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шладминге, Австрия Мужчины Слалом 1-я попытка
08:15Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шладминге, Австрия Мужчины Слалом 2-я попытка
09:00Конный спорт Конкур Кубок мира Этап в Лейпциге, Германия
10:00Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 3
10:45Гольф Тележурнал Discovery Golf
11:15Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кронплаце, Италия Женщины Гигантский слалом День 2 1-я попытка Прямая трансляция
13:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шладминге, Австрия Мужчины Слалом 2-я попытка
13:45Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кронплаце, Италия Женщины Гигантский слалом День 1 2-я попытка
14:15Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кронплаце, Италия Женщины Гигантский слалом День 2 2-я попытка Прямая трансляция
15:30Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 3
16:00Велоспорт Challenge Mallorca в Испании Этап 1 Прямая трансляция
17:30Теннис Australian Open Мужчины 1/4 финала
18:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шладминге, Австрия Мужчины Гигантский слалом 1-я попытка Прямая трансляция
20:15Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Мужчины Короткая программа Прямая трансляция
22:00Гольф Тур PGA Farmers Insurance Open в США День 1 Прямая трансляция
02:00Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Раунд 1
03:00Велоспорт Женщины Tour Down Under в Австралии Обзор
04:00Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Раунд 1
05:30Парусный спорт The Ocean Race Этап 2 Кабо-Верде - Кейптаун, ЮА
00:30Гольф Тур PGA Farmers Insurance Open в США День 1 Прямая трансляция
06:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кронплаце, Италия Женщины Гигантский слалом День 2 2-я попытка
07:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шладминге, Австрия Мужчины Гигантский слалом 2-я попытка
07:30Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Мужчины Короткая программа
08:30Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Раунд 1
10:00Велоспорт Женщины Tour Down Under в Австралии Обзор
11:00Велоспорт Challenge Mallorca в Испании Этап 1
12:00Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Мужчины Короткая программа
13:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кронплаце, Италия Женщины Гигантский слалом День 2 2-я попытка
14:15Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шладминге, Австрия Мужчины Гигантский слалом 2-я попытка
15:00Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 4
16:00Велоспорт Challenge Mallorca в Испании Этап 2 Прямая трансляция
17:30Теннис Australian Open Женщины 1/2 финала
18:25Гольф Тележурнал Discovery Golf
18:55Гольф
19:25Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Пары Произвольная программа Прямая трансляция
21:55Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Пары Произвольная программа Прямая трансляция
22:00Гольф Тур PGA Farmers Insurance Open в США День 2 Прямая трансляция
02:00Теннис Australian Open Женщины 1/2 финала
03:00Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Раунд 1
05:30Автоспорт Формула E Обзор сезона 2022
00:30Гольф Тур PGA Farmers Insurance Open в США День 2 Прямая трансляция
06:30Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 4
07:30Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Пары Произвольная программа
08:30Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Раунд 1
10:00Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 4
11:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шладминге, Австрия Мужчины Гигантский слалом 2-я попытка
11:35Лыжное двоеборье Женщины Кубок мира Этап 4 в Зеефельде, Австрия HS 109 Прямая трансляция
12:35Сила спорта
12:50Лыжные гонки Кубок мира Этап 9 в Ле-Руссе, Франция Женщины Индивидуальная гонка 10 км Свободный стиль Прямая трансляция
14:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кронплаце, Италия Женщины Гигантский слалом День 2 2-я попытка
15:05Лыжное двоеборье Женщины Кубок мира Этап 4 в Зеефельде, Австрия Гундерсен 5 км Прямая трансляция
15:35Велоспорт Challenge Mallorca в Испании Этап 2
16:00Велоспорт Challenge Mallorca в Испании Этап 3 Прямая трансляция
17:30Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 4
18:00Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Мужчины Произвольная программа Прямая трансляция
20:30Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Мужчины Произвольная программа Прямая трансляция
22:00Гольф Тур PGA Farmers Insurance Open в США День 3 Прямая трансляция
03:00Теннис Australian Open Мужчины 1/2 финала
04:00Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Раунд 2
00:30Гольф Тур PGA Farmers Insurance Open в США День 3 Прямая трансляция
06:00Лыжные гонки Кубок мира Этап 9 в Ле-Руссе, Франция Женщины Индивидуальная гонка 10 км Свободный стиль
06:45Лыжные гонки Кубок мира Этап 9 в Ле-Руссе, Франция Мужчины Индивидуальная гонка 10 км Свободный стиль
07:30Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Мужчины Произвольная программа
08:30Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Раунд 2
09:45Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кронплаце, Италия Женщины Гигантский слалом День 2 2-я попытка
10:15Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 1 1-я попытка Прямая трансляция
11:55Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кортина-д'Ампеццо, Италия Мужчины Супергигант День 1 Прямая трансляция
13:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 1 2-я попытка Прямая трансляция
14:30Лыжное двоеборье Кубок мира Этап 6 в Зеефельде, Австрия День 2 Гундерсен 10 км Прямая трансляция
15:10Велоспорт Challenge Mallorca в Испании Этап 3
16:00Велоспорт Challenge Mallorca в Испании Этап 4 Прямая трансляция
17:30Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 5
18:30Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Танцы на льду Произвольный танец Прямая трансляция
21:00Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Танцы на льду Произвольный танец Прямая трансляция
21:50Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Женщины Произвольная программа
23:00Гольф Тур PGA Farmers Insurance Open в США День 4 Прямая трансляция
03:00Теннис Australian Open Женщины Пары Финал
04:00Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Финал
05:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 1 1-я попытка
05:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 1 2-я попытка
01:30Гольф Тур PGA Farmers Insurance Open в США День 4 Прямая трансляция
06:00Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Женщины Произвольная программа
07:00Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Финал
08:30Конный спорт Конкур Кубок мира Этап в Пуэбле, Мексика
10:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 1-я попытка Прямая трансляция
11:05Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Кортина-д'Ампеццо, Италия Мужчины Супергигант День 2 Прямая трансляция
13:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 2-я попытка Прямая трансляция
14:15Лыжное двоеборье Кубок мира Этап 6 в Зеефельде, Австрия День 3 Гундерсен 12,5 км Прямая трансляция
15:15Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 6
16:15Велоспорт Кубок Франции Гран-при Марсельезы Прямая трансляция
18:00Велоспорт Challenge Mallorca в Испании Этап 5
19:30Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 6
20:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 2-я попытка
21:00Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Финал
22:00Теннис Australian Open Мужчины Финал
23:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 1-я попытка
00:15Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 2-я попытка
01:00Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Финал
02:30Теннис Australian Open Мужчины Финал
05:00Теннис Australian Open Мужчины Финал
07:30Теннис Australian Open Мужчины Финал
10:00Теннис Australian Open Мужчины Финал
12:30Теннис Australian Open Мужчины Финал
13:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 2-я попытка Прямая трансляция
14:15Лыжное двоеборье Кубок мира Этап 6 в Зеефельде, Австрия День 3 Гундерсен 12,5 км Прямая трансляция
15:15Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 6
16:15Велоспорт Кубок Франции Гран-при Марсельезы Прямая трансляция
18:00Велоспорт Challenge Mallorca в Испании Этап 5
19:30Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 6
20:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 2-я попытка
21:00Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Финал
22:00Теннис Australian Open Мужчины Финал
23:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 1-я попытка
00:15Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 2-я попытка
01:00Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Финал
02:30Теннис Australian Open Мужчины Финал
04:00Велоспорт Кубок Франции Гран-при Марсельезы
06:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 1 1-я попытка
06:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 1 2-я попытка
07:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 1-я попытка
07:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 2-я попытка
08:00Прыжки на лыжах с трамплина Кубок мира Этап 11 в Бад-Миттерндорфе, Австрия HS 235 День 2
09:00Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Финал
10:30Велоспорт Cadel Evans Great Ocean Road Race в Австралии
11:30Теннис Australian Open Мужчины Финал
12:30Теннис Australian Open Женщины Финал
13:30Велоспорт Тур Саудовской Аравии Этап 2 Прямая трансляция
15:30Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 5
16:30Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 7
17:30Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Финал
19:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 1-я попытка
19:45Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 2-я попытка
20:30Теннис Australian Open Лучшие моменты
21:30Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Финал
23:30Прыжки на лыжах с трамплина Кубок мира Этап 11 в Бад-Миттерндорфе, Австрия HS 235 День 2
00:30Автоспорт Формула E Этап 2 в Саудовской Аравии Обзор
01:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 1-я попытка
02:15Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 2-я попытка
03:00Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Женщины Произвольная программа
04:00Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Финал
06:00Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Мужчины Произвольная программа
07:00Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Женщины Произвольная программа
08:00Снукер Shoot Out в Лестере, Великобритания Финал
10:00Конный спорт Конкур Кубок мира Этап в Амстердаме, Нидерланды
11:00Автоспорт Формула E Этап 2 в Саудовской Аравии Обзор
12:00Велоспорт Кубок Франции Гран-при Марсельезы
12:30Велоспорт Вуэльта Сан-Хуана в Аргентине Этап 7
13:30Велоспорт Тур Саудовской Аравии Этап 3 Прямая трансляция
15:30Теннис Australian Open Женщины Финал
17:00Велоспорт Вуэльта Валенсии в Испании Этап 1 Прямая трансляция
18:30Велоспорт Женщины Cadel Evans Great Ocean Road Race в Австралии
19:30Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Женщины Произвольная программа
20:30Прыжки на лыжах с трамплина Кубок мира Этап 11 в Бад-Миттерндорфе, Австрия HS 235 День 2
21:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 2-я попытка
22:00Гольф Тележурнал Discovery Golf
22:30Велоспорт Вуэльта Валенсии в Испании Этап 1
00:00Олимпийский канал Бен Джонсон: пойман только правдой
01:00Снукер German Masters в Берлине Раунд 1
02:30Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Танцы на льду Произвольный танец
04:00Снукер German Masters в Берлине Раунд 1
06:00Теннис Australian Open Мужчины Финал
07:00Теннис Australian Open Женщины Финал
08:00Снукер German Masters в Берлине Раунд 1
09:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 1 1-я попытка
10:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 1 2-я попытка
10:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 1-я попытка
11:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 2-я попытка
11:30Прыжки на лыжах с трамплина Кубок мира Этап 11 в Бад-Миттерндорфе, Австрия HS 235 День 2
12:30Велоспорт Вуэльта Валенсии в Испании Этап 1
13:30Велоспорт Тур Саудовской Аравии Этап 4 Прямая трансляция
15:30Велоспорт Вуэльта Валенсии в Испании Этап 1
17:00Велоспорт Вуэльта Валенсии в Испании Этап 2 Прямая трансляция
18:30Велоспорт Cadel Evans Great Ocean Road Race в Австралии
19:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 1 2-я попытка
20:00Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 1-я попытка
20:30Горнолыжный спорт Кубок мира Этап в Шпиндлерув-Млине, Чехия Женщины Слалом День 2 2-я попытка
21:00Велоспорт Вуэльта Валенсии в Испании Этап 2
21:30Гольф Тележурнал Discovery Golf
22:00Гольф Тур PGA AT&T Pebble Beach Pro-Am в США День 1 Прямая трансляция
01:00Снукер German Masters в Берлине Раунд 2
02:30Прыжки на лыжах с трамплина Кубок мира Этап 11 в Бад-Миттерндорфе, Австрия HS 235 День 2
03:15Прыжки на лыжах с трамплина Женщины Кубок мира Этап 8 в Хинтерцартене, Германия HS 111 День 1
04:00Снукер German Masters в Берлине Раунд 2
00:30Гольф Тур PGA AT&T Pebble Beach Pro-Am в США День 1 Прямая трансляция
06:00Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Мужчины Произвольная программа
07:00Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Женщины Произвольная программа
08:00Снукер German Masters в Берлине Раунд 2
09:30Фигурное катание Чемпионат Европы в Эспоо, Финляндия Мужчины Произвольная программа
10:30Прожектор спорта
11:30Снукер German Masters в Берлине Раунд 2
12:30Велоспорт Вуэльта Валенсии в Испании Этап 2
14:00Велоспорт Тур Саудовской Аравии Этап 5 Прямая трансляция
16:00Велоспорт Вуэльта Валенсии в Испании Этап 2
17:00Велоспорт Вуэльта Валенсии в Испании Этап 3 Прямая трансляция
18:30Сноуборд Кубок мира Этап в Маммоте, США Мужчины, женщины Слоупстайл Прямая трансляция
20:30Лыжные гонки Кубок мира Этап 10 в Тоблахе, Италия Мужчины, женщины Спринт Свободный стиль
22:00Гольф Тур PGA AT&T Pebble Beach Pro-Am в США День 2 Прямая трансляция
01:00Снукер German Masters в Берлине 1/4 финала
02:30Прыжки на лыжах с трамплина Кубок мира Этап 12 в Виллингене, Германия HS 147 Смешанные команды
03:00Лыжные гонки Кубок мира Этап 10 в Тоблахе, Италия Мужчины, женщины Спринт Свободный стиль
04:00Снукер German Masters в Берлине 1/4 финала
06:00Лыжные гонки Кубок мира Этап 10 в Тоблахе, Италия Мужчины, женщины Спринт Свободный стиль
07:00Сноуборд Кубок мира Этап в Маммоте, США Мужчины, женщины Слоупстайл
08:00Снукер German Masters в Берлине 1/4 финала
10:00Велоспорт Вуэльта Валенсии в Испании Этап 3
11:00Лыжные гонки Кубок мира Этап 10 в Тоблахе, Италия Мужчины, женщины Спринт Свободный стиль
12:00Сноуборд Кубок мира Этап в Маммоте, США Мужчины, женщины Слоупстайл
12:50Фристайл Кубок мира Этап в Дир-Вэлли, США Мужчины, женщины Парный могул
13:50Лыжные гонки Кубок мира Этап 10 в Тоблахе, Италия Женщины Масс-старт 10 км Свободный стиль Прямая трансляция
15:15Велоспорт Вуэльта Валенсии в Испании Этап 3
15:45Велоспорт Велокросс Чемпионат мира в Хугерхейде, Бельгия Женщины Прямая трансляция
17:15Велоспорт Вуэльта Валенсии в Испании Этап 4 Прямая трансляция
18:30Фристайл Кубок мира Этап в Маммоте, США Мужчины, женщины Слоупстайл Прямая трансляция
00:30Гольф Тур PGA AT&T Pebble Beach Pro-Am в США День 2 Прямая трансляция
Телеканал Eurosport 2 — дивитись онлайн пряму трансляцію

Eurosport 2

Спорт, Преміальні
Поділитися посиланням на Eurosport 2:
  • Поділитися посиланням на Eurosport 2:

Eurosport 2 цілодобовий європейський спортивний канал. Він має світову репутацію, яку здобув внаслідок величезної кількості трансляцій різних турнірів. Крім того, сигнал йде в різні точки світу, дозволяючи великій кількості людей стежити за перипетіями того чи іншого турніру. 

Зараз дивитися канал Eurosport 2 онлайн можна будь-де і будь-коли. Але початок його історії сягає 1989 року, коли Європейський мовний союз прийняв рішення створювати спортивний канал. Для початку був створений Консорціум Eurosport, а згодом утворився канал Eurosport, який відомий тепер у всьому світі. У 1999 був створений сайт, що пропонує фанатам новини та важливі особливості світу спорту: прямі трансляції, огляди, результати і т.д. 

Від моменту творення, жанр каналів не змінювався. У 2007 році був випущений підрозділ, який був присвячений просуванню міжнародних спортивних заходів. У 2014 році Discovery Communications, яка стала першою американською компанією, що запустила канали в Європі, заволоділа пакетом акцій "Євроспорт". Нині Eurosport має право транслювати Олімпійські ігри в Європі та успішно цим займається.

Телеканал Eurosport 2 в Європі розпочав мовлення 10 січня 2005 року, що став додатковим каналом для прямої трансляції спортивних подій онлайн. Він відрізняється від основного каналу Eurosport 1, перш за все, трансляціями молодіжних видів спорту, таких як сквош, регбі, флорбол, бадмінтон, настільний теніс, хокей на траві, екстремальних видів спорту і т. п. А також рідкісними видами спорту, поширеними тільки в окремих регіонах, наприклад, сепактакрау. При цьому залишаються класичні види спорту (європейський футбол, теніс), але найчастіше канал транслює не першочергові матчі або повтори фіналів. Мовить 24 години на добу.

Щодня Eurosport 2 онлайн збирає мільйони глядачів, які пристрасно вболівають та насолоджуються спортивними подіями.

Прямий ефір телеканалу Eurosport 2 доступний в найзручнішому сервісі онлайн ТБ — youtv. 

Дивитися українське телебачення онлайн можна у додатку на телевізорі, планшеті, смартфоні чи комп'ютері онлайн в HD чи записі до 14 днів,  завершивши реєстрацію на нашому сайті. Скористайтеся усіма перевагами ОТТ телебачення, переглядайте спортивні події, фільми, серіали, документальні стрічки та улюблені шоу у будь-якому зручному місці, де є інтернет. Не будьте прив'язані до прямого ефіру телебачення, керуйте часом власноруч із зручними функціями паузи, перемотування та ТБ-архіву.

У додатку youtv, а також на нашому сайті ви завжди знайдете зручну та актуальну програму телепередач для каналу Eurosport 2. Дивитись онлайн телебачення зручно, дивись з youtv.

Дивіться 180+ каналів безкоштовно, або:

Виберіть зручний пробний період на всі канали

7 днів БЕЗКОШТОВНО

400+ каналів всіх категорій
5 пристроїв на 1 передплату!
Вибрати

14 днів за 1 ГРН

400+ каналів всіх категорій
5 пристроїв на 1 передплату!
Вибрати

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.