Новий канал HD

Новий канал HD

СТБ HD

СТБ HD

1+1 Марафон HD

1+1 Марафон HD

2+2 HD

2+2 HD

НТН HD

НТН HD

ICTV HD

ICTV HD

Viasat Kino Megahit HD

Viasat Kino Megahit HD

Viasat Kino Action HD

Viasat Kino Action HD

Viasat Kino HD

Viasat Kino HD

Eurosport 1 HD

Eurosport 1 HD

Eurosport 2

Eurosport 2

ICTV серіали HD

ICTV серіали HD

Viasat Kino World

Viasat Kino World

Viasat Kino Comedy HD

Viasat Kino Comedy HD

24 канал HD

24 канал HD

К1 HD

К1 HD

К2 HD

К2 HD

Орел & Решка+ HD

Орел & Решка+ HD

Світ навиворіт+ HD

Світ навиворіт+ HD

One Planet+ HD

One Planet+ HD

Полонина HD

Полонина HD

Інтер+

Інтер+

Ми — Україна+ HD

Ми — Україна+ HD

Інтер HD

Інтер HD

Epic Drama HD

Epic Drama HD

Прямий HD

Прямий HD

InRating HD

InRating HD

Кіно та серіали+ HD

Кіно та серіали+ HD

Опер за викликом+ HD

Опер за викликом+ HD

Dorama Hit HD

Dorama Hit HD

Kinosweet HD

Kinosweet HD

Cars & Stars HD

Cars & Stars HD

Краєвид HD

Краєвид HD

Ми — Україна

Ми — Україна

Гумор+ HD

Гумор+ HD

Квартал ТВ

Квартал ТВ

ОЦЕ HD

ОЦЕ HD

М1 HD

М1 HD

Еспресо TV HD

Еспресо TV HD

М2 HD

М2 HD

Флора HD

Флора HD

Zoosweet HD

Zoosweet HD

Загублений світ+ HD

Загублений світ+ HD

Viasat Explore

Viasat Explore

Viasat History HD

Viasat History HD

Viasat Nature

Viasat Nature

Hollywood HD

Hollywood HD

Hollywood

Hollywood

Речдок+ HD

Речдок+ HD

Готуємо разом+ HD

Готуємо разом+ HD

ЖВЛ+ HD

ЖВЛ+ HD

Панянка-селянка+ HD

Панянка-селянка+ HD

EU.Music HD

EU.Music HD

UA Music HD

UA Music HD

Black HD

Black HD

ПЛЮСПЛЮС HD

ПЛЮСПЛЮС HD

5 Канал HD

5 Канал HD

Стосується кожного+ HD

Стосується кожного+ HD

Сімейні мелодрами+ HD

Сімейні мелодрами+ HD

Одруження наосліп+ HD

Одруження наосліп+ HD

ПАЛАЄ кремль HD

ПАЛАЄ кремль HD

москва ПАЛАЄ HD

москва ПАЛАЄ HD

Кримський міст у ВОГНІ HD

Кримський міст у ВОГНІ HD

Prosto Fishing HD

Prosto Fishing HD

Мега HD

Мега HD

Бігуді

Бігуді

Піксель TV HD

Піксель TV HD

Zoom HD

Zoom HD

Просто Осінь HD

Просто Осінь HD

Просто Ріка HD

Просто Ріка HD

Music Box Polska HD

Music Box Polska HD

ProstoGame HD

ProstoGame HD

Niki Junior HD

Niki Junior HD

Niki Kids HD

Niki Kids HD

Телевсесвіт HD

Телевсесвіт HD

OnePlanet HD

OnePlanet HD

Aviastream HD

Aviastream HD

Підводний світ HD

Підводний світ HD

WILD TV HD

WILD TV HD

Horse TV HD

Horse TV HD

ТрансМісія HD

ТрансМісія HD

ProstoDrive HD

ProstoDrive HD

X-Stream HD

X-Stream HD

ЕКО ТВ HD

ЕКО ТВ HD

FlixSnip HD

FlixSnip HD

Просто Тераса HD

Просто Тераса HD

Повний Мульт HD

Повний Мульт HD

Дача HD

Дача HD

Настоящее Время HD

Настоящее Время HD

8 КАНАЛ HD

8 КАНАЛ HD

Дорама HD

Дорама HD

Obozrevatel HD

Obozrevatel HD

KINOWOOD HD

KINOWOOD HD

Просто Ліс HD

Просто Ліс HD

MultStream HD

MultStream HD

Lale HD

Lale HD

Enter-фiльм HD

Enter-фiльм HD

Freedom HD

Freedom HD

Just TV

Just TV

Prosto Night HD

Prosto Night HD

Просто Водоспад HD

Просто Водоспад HD

Просто Тропіки HD

Просто Тропіки HD

Ukraine World News HD

Ukraine World News HD

Віта ТБ

Віта ТБ

Сварожичи

Сварожичи

Рудана

Рудана

Перший HD

Перший HD

Просто Гори HD

Просто Гори HD

ATR HD

ATR HD

NTA

NTA

Катастрофа Online HD

Катастрофа Online HD

SpaceStream HD

SpaceStream HD

Milady Television

Milady Television

Просто Джунглі HD

Просто Джунглі HD

Наталі

Наталі

Рада HD

Рада HD

NO COMMENTS HD

NO COMMENTS HD

Хроніка Війни HD

Хроніка Війни HD

NavigatorTV HD

NavigatorTV HD

Просто Вогонь HD

Просто Вогонь HD

Просто Озеро HD

Просто Озеро HD

Белсат TV

Белсат TV

ProФакт HD

ProФакт HD

Travel Guide-TV HD

Travel Guide-TV HD

EcoSystem HD

EcoSystem HD

RelaxON HD

RelaxON HD

Камін HD

Камін HD

StreamCity HD

StreamCity HD

TrainStream HD

TrainStream HD

RecreatiON HD

RecreatiON HD

ZooStream HD

ZooStream HD

Aquarium HD

Aquarium HD

Provence

Provence

TrailerON HD

TrailerON HD

Караван TV

Караван TV

Суспільне Київ HD

Суспільне Київ HD

Просто Басейн HD

Просто Басейн HD

Суспільне Харків HD

Суспільне Харків HD

Суспільне Дніпро HD

Суспільне Дніпро HD

Суспільне Запоріжжя HD

Суспільне Запоріжжя HD

Суспільне Львів HD

Суспільне Львів HD

Суспільне Одеса HD

Суспільне Одеса HD

Просто Пляж HD

Просто Пляж HD

Суспільне Чернівці HD

Суспільне Чернівці HD

Суспільне Чернігів HD

Суспільне Чернігів HD

Суспільне Вінниця HD

Суспільне Вінниця HD

Суспільне Житомир HD

Суспільне Житомир HD

Суспільне Рівне HD

Суспільне Рівне HD

Просто Зима HD

Просто Зима HD

Суспільне Донбас HD

Суспільне Донбас HD

Суспільне Полтава HD

Суспільне Полтава HD

Суспільне Луцьк HD

Суспільне Луцьк HD

Суспільне Черкаси HD

Суспільне Черкаси HD

Суспільне Суми HD

Суспільне Суми HD

Просто Релакс HD

Просто Релакс HD

Суспільне Крим HD

Суспільне Крим HD

Суспільне Тернопіль HD

Суспільне Тернопіль HD

Суспільне Миколаїв HD

Суспільне Миколаїв HD

Суспільне Хмельницький HD

Суспільне Хмельницький HD

Суспільне Херсон HD

Суспільне Херсон HD

Просто Сад HD

Просто Сад HD

Суспільне Ужгород HD

Суспільне Ужгород HD

Суспільне Івано-Франківськ HD

Суспільне Івано-Франківськ HD

Суспільне Кропивницький HD

Суспільне Кропивницький HD

Суспільне Культура HD

Суспільне Культура HD

Перший Західний

Перший Західний

Просто Дощ HD

Просто Дощ HD

Дитинець

Дитинець

РАІ

РАІ

МСТ Марганец

МСТ Марганец

Конкурент

Конкурент

Миргород

Миргород

TVA

TVA

Надія

Надія

TVP Info HD

TVP Info HD

TVP Polonia

TVP Polonia

Prosto Ukraine HD

Prosto Ukraine HD

AquaStream HD

AquaStream HD

Prosto Park HD

Prosto Park HD

Новый христианский

Новый христианский

CNL Україна

CNL Україна

Obozrevatel

Obozrevatel

Niki Junior

Niki Junior

Niki Kids

Niki Kids

Genuine TV HD

Genuine TV HD

06:00"Щоденний хліб".
06:03Проповідь Бориса Грисенка.
07:00"Щоденний хліб".
07:03М/с "Ієсодо".
08:00"Щоденний хліб".
08:03Програма Богдана Демборинського.
08:33Прославлення.
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання.
09:01"Щоденний хліб".
09:04"Боже пророче слово".
09:34Прославлення.
10:00"Щоденний хліб".
10:03"Я бачив Бога".
11:00Х/ф "Євангеліє від Івана".
13:40Д/ф "Битва за природу. Про теорію гендера".
14:00Програма Богдана Демборинського.
14:30Прославлення.
15:00М/с "Ієсодо".
16:00Служіння Девіда Хасавея.
16:30Уроки біблійної школи 2023.
17:30Прославлення.
18:00"Кабінет експертів".
19:00Програма Богдана Демборинського.
19:30Прославлення.
20:00"Я бачив Бога".
21:00Проповідь Вадима Савіна.
22:00Прославлення.
22:30Програма Богдана Демборинського.
23:00Конференція "Звільнююча молитва 2021".
02:00Х/ф "Світло для світу".
03:00Проповідь Андрія Тищенка.
04:00"Боже пророче слово".
05:00Проповідь Антона Тищенка.
06:00"Щоденний хліб".
06:03Проповідь Ірини Тищенко.
07:00"Щоденний хліб".
07:03М/с "Суперкнига".
07:33Прославлення.
08:00"Щоденний хліб".
08:03"Боже пророче слово".
08:33Прославлення.
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання.
09:01"Щоденний хліб".
09:04Проповідь Сергія Любежаніна.
10:00"Щоденний хліб".
10:03Уроки біблійної школи 2023.
10:34Прославлення.
11:00"Я бачив Бога".
12:00Х/ф "Євангеліє від Івана".
14:40М/с "Суперкнига".
15:40Прославлення.
16:00"Кабінет експертів".
17:00"Боже пророче слово".
17:30"Повнота радості життя".
18:00Проповідь Бориса Грисенка.
19:00Д/ф "Третій день".
20:00Прославлення.
20:30"Боже пророче слово".
21:00"Кабінет експертів".
22:00
22:30
23:00
02:00
00:30
01:00
01:40
04:40
07:40
10:40
13:40
05:00"Клуб 700".
05:30Прославлення.
06:00"Щоденний хліб".
06:03Проповідь Андрія Тищенка.
07:00"Щоденний хліб".
07:03М/с "Суперкнига".
08:00"Щоденний хліб".
08:03"Боже пророче слово".
08:33Прославлення.
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання.
09:01"Щоденний хліб".
09:04Проповідь Вадима Савіна.
10:00"Щоденний хліб".
10:03Уроки біблійної школи 2023.
10:30Прославлення.
11:00Проповідь Антона Тищенка.
12:00Х/ф "Світло для світу".
13:00Прославлення.
13:30"Боже пророче слово".
14:00Уроки біблійної школи 2023.
14:30Прославлення.
15:00М/с "Суперкнига".
16:00Х/ф "Світло для світу".
17:00Уроки біблійної школи 2023.
17:30"Повнота радості життя".
18:00Проповідь Бориса Грисенка.
19:00Прославлення.
19:30Служіння Девіда Хасавея.
20:00Уроки біблійної школи 2023.
21:00Програма Богдана Демборинського.
21:30Прославлення.
22:00Проповідь Бориса Грисенка.
23:00Х/ф "Світло для світу".
00:00Уроки біблійної школи 2023.
01:00Прославлення.
01:30"Відповіді з Русланом Кухарчуком".
02:00"Боже пророче слово".
02:30Прославлення.
03:00Проповідь Ірини Тищенко.
04:00"Вивчаючи питання про Бога".
05:30Прославлення.
06:00"Щоденний хліб".
06:03Проповідь Антона Тищенка.
07:00"Щоденний хліб".
07:03М/с "Суперкнига".
08:00"Щоденний хліб".
08:03"Боже пророче слово".
08:33Прославлення.
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання.
09:01"Щоденний хліб".
09:04"Я бачив Бога".
10:00"Щоденний хліб".
10:03Проповідь Віктора Абрамчука.
11:00Прославлення.
11:30Уроки біблійної школи 2023.
12:00Прославлення.
12:30Проповідь Дмитра Кузьменка.
13:30Служіння Девіда Хасавея.
14:00Програма Богдана Демборинського.
14:30Прославлення.
15:00М/с "Суперкнига".
16:00"Кабінет експертів".
17:00Уроки біблійної школи 2023.
17:30"Повнота радості життя".
18:00Проповідь Бориса Грисенка.
19:00
19:30
20:00
21:00
22:00Програма Богдана Демборинського.
22:30Прославлення.
23:00Уроки біблійної школи 2023.
00:00Х/ф "Євангеліє від Івана".
03:00Прославлення.
03:30Уроки біблійної школи 2023.
05:30Прославлення.
06:00"Щоденний хліб".
06:03Проповідь Дмитра Кузьменка.
07:00"Щоденний хліб".
07:03М/с "Велика Книга".
07:33Прославлення.
08:00"Щоденний хліб".
08:03"Боже пророче слово".
08:33Прославлення.
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання.
09:01"Щоденний хліб".
09:04Проповідь Андрія Тищенка.
10:00"Щоденний хліб".
10:03Конференція "Зцілююча молитва 2021" церков "Нове покоління".
13:00Прославлення.
13:30"Боже пророче слово".
14:00Уроки біблійної школи 2023.
15:00М/с "Велика Книга".
16:00Х/ф "Світло для світу".
17:00Прославлення.
17:30"Повнота радості життя".
18:00"Я бачив Бога".
19:00Прославлення.
19:30Уроки біблійної школи 2023.
20:00Прославлення.
20:30Служіння Девіда Хасавея.
21:00Проповідь Андрія Коваленка.
22:00Програма Богдана Демборинського.
22:30Прославлення.
23:00Д/ф "Третій день".
01:00Проповідь Андрія Тищенка.
02:00Прославлення.
02:30Служіння Девіда Хасавея.
05:30Служіння Девіда Хасавея.
06:00"Щоденний хліб".
06:03Проповідь Пилипа Савочки.
07:00"Щоденний хліб".
07:03М/с "Суперкнига".
07:33Прославлення.
08:00"Щоденний хліб".
08:03"Боже пророче слово".
08:33Прославлення.
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання.
09:01"Щоденний хліб".
09:04Уроки біблійної школи 2023.
10:00"Щоденний хліб".
10:03Проповідь Сергія Любежаніна.
11:00"Клуб 700".
11:30"Повнота радості життя".
12:00М/с "Суперкнига".
12:30Прославлення.
13:00"Я бачив Бога".
14:00Прославлення.
14:30Проповідь Пилипа Савочки.
15:30"Боже пророче слово".
16:00Уроки біблійної школи 2023.
17:00Прославлення.
17:30"Повнота радості життя".
18:00Уроки біблійної школи 2023.
19:00"Відповіді з Русланом Кухарчуком".
20:00Прославлення.
20:30Д/ф "Битва за природу. Про теорію гендера".
21:00Програма Богдана Демборинського.
21:30Прославлення.
22:00Проповідь Бориса Грисенка.
23:00Уроки біблійної школи 2023.
23:30Прославлення.
00:00Д/ф "Третій день".
01:00Х/ф "Євангеліє від Матвія".
04:00"Боже пророче слово".
05:00"Повнота радості життя".
05:30Прославлення.
06:00"Щоденний хліб".
06:03Прославлення.
06:30"Відповіді з Бейлессом Конлі".
07:00"Щоденний хліб".
07:03М/с "Суперкнига".
08:00"Щоденний хліб".
08:03Служіння Девіда Хасавея.
08:33Прославлення.
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання.
09:01"Щоденний хліб".
09:04"Боже пророче слово".
09:34Прославлення.
10:00"Щоденний хліб".
10:03"Я бачив Бога".
11:00Прославлення.
11:30Уроки біблійної школи 2023.
12:30Д/ф "Третій день".
13:30Прославлення.
14:00Програма Богдана Демборинського.
14:30Прославлення.
15:00Х/ф "Світло для світу".
16:00"Кабінет експертів".
17:00Служіння Девіда Хасавея.
17:30Прославлення.
18:00Проповідь Пилипа Савочки.
19:00Програма Богдана Демборинського.
19:30Прославлення.
21:00"Я бачив Бога".
22:00Прославлення.
22:30"Відповіді з Бейлессом Конлі".
23:00Х/ф "Світло для світу".
00:00Проповідь Бориса Грисенка.
01:00Прославлення.
01:30"Повнота радості життя".
02:00Х/ф "Євангеліє від Івана".
05:00Проповідь Ірини Тищенко.
06:00"Щоденний хліб".
06:03Проповідь Антона Тищенка.
07:00"Щоденний хліб".
07:03М/с "Суперкнига".
08:00"Щоденний хліб".
08:03"Вивчаючи питання про Бога".
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання.
09:01"Щоденний хліб".
09:04Уроки біблійної школи 2023.
10:00"Щоденний хліб".
10:03Прославлення.
10:30"Боже пророче слово".
11:00Програма Богдана Демборинського.
11:30Проповідь Андрія Тищенка.
12:30Прославлення.
13:00Уроки біблійної школи 2023.
13:30"Повнота радості життя".
14:00М/с "Суперкнига".
15:00Прославлення.
15:30Уроки біблійної школи 2023.
16:00Проповідь Вадима Савіна.
17:00Прославлення.
17:30Програма Богдана Демборинського.
18:00Х/ф "Світло для світу".
19:00Програма Богдана Демборинського.
19:30Прославлення.
20:00"Я бачив Бога".
21:00Програма Богдана Демборинського.
21:30Уроки біблійної школи 2023.
22:00Прославлення.
22:30"Боже пророче слово".
23:00"Я бачив Бога".
00:00Д/ф "Третій день".
01:00Проповідь Андрія Тищенка.
02:00Програма Богдана Демборинського.
02:30Прославлення.
03:30"Повнота радості життя".
05:00Прославлення.
05:30Служіння Девіда Хасавея.
06:00"Щоденний хліб".
06:03Проповідь Андрія Тищенка.
07:00"Щоденний хліб".
07:03М/с "Ієсодо".
07:33Прославлення.
08:00"Щоденний хліб".
08:03"Боже пророче слово".
08:33Прославлення.
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання.
09:01"Щоденний хліб".
09:04Уроки біблійної школи 2023.
10:00"Щоденний хліб".
10:03Проповідь Вадима Савіна.
11:00"Я бачив Бога".
11:30Прославлення.
12:00Конференція "Звільнююча молитва 2021".
14:00Програма Богдана Демборинського.
14:30М/с "Ієсодо".
15:00Уроки біблійної школи 2023.
16:00"Кабінет експертів".
17:00"Боже пророче слово".
17:30"Повнота радості життя".
18:00Проповідь Бориса Грисенка.
19:00Прославлення.
19:30"Надія. Відродження Ізраїлю".
20:00Уроки біблійної школи 2023.
21:00"Кабінет експертів".
22:00Програма Богдана Демборинського.
22:30Прославлення.
23:00Проповідь Сергія Любежаніна.
00:00Х/ф "Світло для світу".
01:00"Вивчаючи питання про Бога".
01:30"Повнота радості життя".
02:00Прославлення.
02:30"Я бачив Бога".
03:00Програма Богдана Демборинського.
03:30Прославлення.
05:00Х/ф "Світло для світу".
06:00"Щоденний хліб".
06:03Проповідь Андрія Тищенка.
07:00"Щоденний хліб".
07:03М/с "Суперкнига".
08:00"Щоденний хліб".
08:03"Боже пророче слово".
08:33Прославлення.
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання.
09:01"Щоденний хліб".
09:04Проповідь Антона Тищенка.
10:00"Щоденний хліб".
10:03Х/ф "Євангеліє від Матвія".
13:00Уроки біблійної школи 2023.
13:30"Я бачив Бога".
14:00Проповідь Олексія Захаренка.
15:00М/с "Суперкнига".
15:30"Повнота радості життя".
16:00Уроки біблійної школи 2023.
16:30"Боже пророче слово".
17:30"Повнота радості життя".
18:00Проповідь Бориса Грисенка.
19:00"Клуб 700".
19:30Уроки біблійної школи 2023.
20:00Прославлення.
20:30"Боже пророче слово".
21:00Програма Богдана Демборинського.
21:30Прославлення.
22:00Проповідь Бориса Грисенка.
23:00"Я бачив Бога".
00:00Програма Богдана Демборинського.
00:30Прославлення.
01:00Проповідь Сергія Цалка.
02:00Х/ф "Світло для світу".
03:00"Клуб 700".
03:30Прославлення.
04:00"Боже пророче слово".
05:00Уроки біблійної школи 2023.
06:00"Щоденний хліб".
06:03Проповідь Андрія Тищенка.
07:00"Щоденний хліб".
07:03М/с "Ієсодо".
07:33Прославлення.
08:00"Щоденний хліб".
08:03"Боже пророче слово".
08:33Прославлення.
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання.
09:01
09:04
10:00
10:03
10:30
11:00
11:30
12:00
13:00Прославлення.
13:30Програма Богдана Демборинського.
14:00Прославлення.
14:30М/с "Ієсодо".
15:00Уроки біблійної школи 2023.
16:00"Кабінет експертів".
17:00Прославлення.
17:30"Повнота радості життя".
18:00"Чудеса. Дотик руки Божої".
19:00Проповідь Андрія Тищенка.
20:00Прославлення.
20:30Уроки біблійної школи 2023.
21:00"Кабінет експертів".
22:00Програма Богдана Демборинського.
22:30Прославлення.
23:00"Я бачив Бога".
00:00Програма Богдана Демборинського.
01:00"Боже пророче слово".
01:30Прославлення.
02:00Проповідь Антона Тищенка.
03:00"Повнота радості життя".
03:30Прославлення.
05:00"Надія. Відродження Ізраїлю".
05:30Прославлення.
06:00"Щоденний хліб".
06:03Проповідь Андрія Тищенка.
07:00"Щоденний хліб".
07:03М/с "Велика Книга".
08:00"Щоденний хліб".
08:03"Боже пророче слово".
08:33Прославлення.
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання.
09:01"Щоденний хліб".
09:04Уроки біблійної школи 2023.
10:00"Щоденний хліб".
10:03Служіння Девіда Хасавея.
10:33Програма Богдана Демборинського.
11:00Конференція "Звільнююча молитва 2021".
13:00Прославлення.
13:30"Боже пророче слово".
14:00М/с "Велика Книга".
15:00Д/ф "Третій день".
16:00Прославлення.
16:30Проповідь Вадима Савіна.
17:30"Повнота радості життя".
18:00"Я бачив Бога".
19:00Прославлення.
19:30Уроки біблійної школи 2023.
20:00Проповідь Андрія Тищенка.
21:00Прославлення.
21:30
22:00
23:00
02:00
02:30
03:30"Я бачив Бога".
04:00Прославлення.
05:00"Повнота радості життя".
05:30Прославлення.
06:00"Щоденний хліб".
06:03Проповідь Андрія Тищенка.
07:00"Щоденний хліб".
07:03М/с "Суперкнига".
08:00"Щоденний хліб".
08:03"Боже пророче слово".
08:33Прославлення.
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання.
09:01"Щоденний хліб".
09:04Програма Богдана Демборинського.
09:34"Клуб 700".
10:04"Щоденний хліб".
10:07Прославлення.
10:30Уроки біблійної школи 2023.
11:00"Я бачив Бога".
11:30"Повнота радості життя".
12:00Прославлення.
12:30
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
19:00"Відповіді з Русланом Кухарчуком".
20:00Уроки біблійної школи 2023.
21:00Програма Богдана Демборинського.
21:30Прославлення.
22:00Проповідь Бориса Грисенка.
23:00Уроки біблійної школи 2023.
00:00Конференція "Звільнююча молитва 2021".
02:00Прославлення.
02:30"Повнота радості життя".
03:00Проповідь Олексія Захаренка.
04:00Прославлення.
05:00Проповідь Бориса Грисенка.
06:00"Щоденний хліб".
06:03Прославлення.
06:30"Відповіді з Бейлессом Конлі".
07:00"Щоденний хліб".
07:03М/с "Літаючий будинок".
08:00"Щоденний хліб".
08:03Програма Богдана Демборинського.
08:33Прославлення.
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання.
09:01"Щоденний хліб".
09:04Проповідь Андрія Тищенка.
10:00"Щоденний хліб".
10:03Прославлення.
10:30"Боже пророче слово".
11:30Конференція "Звільнююча молитва 2021".
13:30Прославлення.
14:00М/с "Літаючий будинок".
15:00Уроки біблійної школи 2023.
16:00"Кабінет експертів".
17:00Служіння Девіда Хасавея.
17:30Прославлення.
18:00"Боже пророче слово".
18:30"Клуб 700".
19:00Програма Богдана Демборинського.
19:30"Боже пророче слово".
20:00Прославлення.
20:30Програма Богдана Демборинського.
21:00Проповідь Дмитра Кузьменка.
22:00Прославлення.
22:30"Відповіді з Бейлессом Конлі".
23:00Проповідь Антона Тищенка.
00:00Прославлення.
00:30Д/ф "Третій день".
01:30Прославлення.
02:00Уроки біблійної школи 2023.
06:00"Щоденний хліб".
06:03Проповідь Андрія Тищенка.
07:00"Щоденний хліб".
07:03М/с "Ієсодо".
08:00"Щоденний хліб".
08:03Програма Богдана Демборинського.
08:33Прославлення.
09:00Загальнонаціональна хвилина мовчання.
09:01"Щоденний хліб".
09:04"Боже пророче слово".
09:30Прославлення.
10:00"Щоденний хліб".
10:03Х/ф "Євангеліє від Івана".
13:00Проповідь Андрія Тищенка.
14:00Програма Богдана Демборинського.
14:30Уроки біблійної школи 2023.
15:30Прославлення.
16:00Служіння Девіда Хасавея.
16:30Проповідь Дмитра Кузьменка.
17:30Прославлення.
18:00Х/ф "Світло для світу".
19:00Програма Богдана Демборинського.
19:30Прославлення.
20:00"Я бачив Бога".
21:00Проповідь Сергія Цалка.
22:00Прославлення.
22:30Програма Богдана Демборинського.
23:00Уроки біблійної школи 2023.
00:00Прославлення.
00:30"Я бачив Бога".
01:30Програма Богдана Демборинського.
02:00Прославлення.
02:30"Боже пророче слово".
03:00Уроки біблійної школи 2023.
04:00"Повнота радості життя".
Новый христианский

Новый христианский

Релігійні, Безкоштовні
Поділитися посиланням на Новый христианский:
  • Поділитися посиланням на Новый христианский:

Дивіться 180+ каналів безкоштовно, або:

Виберіть зручний пробний період на всі канали

7 днів БЕЗКОШТОВНО

400+ каналів всіх категорій
5 пристроїв на 1 передплату!
Вибрати

14 днів за 1 ГРН

400+ каналів всіх категорій
5 пристроїв на 1 передплату!
Вибрати

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.