24 канал

24 канал

5 Канал

5 Канал

ATR

ATR

CNL Україна

CNL Україна

Enter-фiльм

Enter-фiльм

Eurosport 1

Eurosport 1

Eurosport 2

Eurosport 2

Eurosport 1 HD

Eurosport 1 HD

Music Box UA

Music Box UA

Nickelodeon

Nickelodeon

8 КАНАЛ

8 КАНАЛ

ОЦЕ

ОЦЕ

Наталі

Наталі

Бигуди

Бигуди

EU.Music

EU.Music

TV1000 Action

TV1000 Action

ViP Comedy

ViP Comedy

TV1000

TV1000

TV1000 World Kino

TV1000 World Kino

М1 HD

М1 HD

Viasat Explore

Viasat Explore

Viasat History

Viasat History

Viasat Nature

Viasat Nature

Zoom

Zoom

Суспільне Дніпро HD

Суспільне Дніпро HD

Інтер+

Інтер+

К2

К2

Мега

Мега

Надія

Надія

НТН

НТН

Суспільне Крим HD

Суспільне Крим HD

Перший дiловий

Перший дiловий

Перший

Перший

Піксель TV

Піксель TV

ПлюсПлюс

ПлюсПлюс

Рада

Рада

ТЕТ

ТЕТ

М2 HD

М2 HD

Суспільне Ужгород HD

Суспільне Ужгород HD

Прямий

Прямий

Прямий HD

Прямий HD

Суспільне Чернівці HD

Суспільне Чернівці HD

Freedom SD

Freedom SD

Суспільне Київ HD

Суспільне Київ HD

ЕКО ТВ

ЕКО ТВ

Перший Західний

Перший Західний

LALE

LALE

HDFashion & Lifestyle

HDFashion & Lifestyle

Еспресо TV

Еспресо TV

Белсат TV

Белсат TV

Трофей

Трофей

Рудана

Рудана

Hollywood HD

Hollywood HD

ПравдаТУТ

ПравдаТУТ

Суспільне Вінниця HD

Суспільне Вінниця HD

Вита ТВ

Вита ТВ

ПравдаТУТ HD

ПравдаТУТ HD

EU.Music HD

EU.Music HD

Setanta Sports HD

Setanta Sports HD

Milady Television

Milady Television

Сварожичи

Сварожичи

Дача

Дача

Незалежні

Незалежні

MostVideo

MostVideo

Телевсесвіт

Телевсесвіт

Южная волна HD

Южная волна HD

Setanta Sports+ HD

Setanta Sports+ HD

#ЕТНО HD

#ЕТНО HD

#НАШЕ MUSIC HD

#НАШЕ MUSIC HD

Квартал ТВ

Квартал ТВ

Настоящее Время

Настоящее Время

Bambarbia HD

Bambarbia HD

Караван TV

Караван TV

Галичина

Галичина

Суспільне Житомир HD

Суспільне Житомир HD

Niki Junior

Niki Junior

Niki Kids

Niki Kids

Obozrevatel

Obozrevatel

24 канал HD

24 канал HD

Суспільне Рівне HD

Суспільне Рівне HD

Travel Guide-TV HD

Travel Guide-TV HD

Epic Drama HD

Epic Drama HD

Суспільне Донбас HD

Суспільне Донбас HD

Niki Junior HD

Niki Junior HD

Niki Kids HD

Niki Kids HD

Obozrevatel HD

Obozrevatel HD

Новый христианский

Новый христианский

Дитинець

Дитинець

1+1 HD

1+1 HD

СТБ HD

СТБ HD

Новий канал HD

Новий канал HD

Суспільне Одеса HD

Суспільне Одеса HD

Суспільне Чернігів HD

Суспільне Чернігів HD

Genuine TV

Genuine TV

Genuine TV HD

Genuine TV HD

NavigatorTV HD

NavigatorTV HD

Перший кабельний

Перший кабельний

Freedom HD

Freedom HD

Hollywood

Hollywood

Аверс

Аверс

2+2 HD

2+2 HD

ТЕТ HD

ТЕТ HD

5 Канал HD

5 Канал HD

Суспільне Харків HD

Суспільне Харків HD

Суспільне Запоріжжя HD

Суспільне Запоріжжя HD

Суспільне Львів HD

Суспільне Львів HD

VIP Megahit

VIP Megahit

Суспільне Полтава HD

Суспільне Полтава HD

Суспільне Луцьк HD

Суспільне Луцьк HD

Суспільне Черкаси HD

Суспільне Черкаси HD

Суспільне Суми HD

Суспільне Суми HD

Суспільне Тернопіль HD

Суспільне Тернопіль HD

Суспільне Миколаїв HD

Суспільне Миколаїв HD

Суспільне Хмельницький HD

Суспільне Хмельницький HD

Суспільне Херсон HD

Суспільне Херсон HD

Суспільне Івано-Франківськ HD

Суспільне Івано-Франківськ HD

Суспільне Кропивницький HD

Суспільне Кропивницький HD

NTA

NTA

AquaStream

AquaStream

TransMissia

TransMissia

Catastrofa Online

Catastrofa Online

X-Stream

X-Stream

SpaceStream

SpaceStream

ProFact

ProFact

EcoSystem

EcoSystem

RelaxON

RelaxON

Camin

Camin

ZooStream

ZooStream

MultStream

MultStream

StreamCity

StreamCity

ProstoGame

ProstoGame

TrailerON

TrailerON

RecreatiON

RecreatiON

Aquarium

Aquarium

ProstoDrive

ProstoDrive

InRating

InRating

Provence

Provence

Інтер HD

Інтер HD

К1 HD

К1 HD

RUMUSIC HD

RUMUSIC HD

Первый городской HD

Первый городской HD

МТМ Запоріжжя

МТМ Запоріжжя

Март HD

Март HD

Типовий Київ

Типовий Київ

МСТ Марганец

МСТ Марганец

Вінниччина

Вінниччина

Конкурент

Конкурент

7D7

7D7

ICTV Ukraine

ICTV Ukraine

Odesa.Live

Odesa.Live

Миргород

Миргород

TVA

TVA

NO COMMENTS

NO COMMENTS

Хроніка Війни

Хроніка Війни

Prosto Fishing

Prosto Fishing

Суспільне Вінниця

Суспільне Вінниця

Суспільне Дніпро

Суспільне Дніпро

Суспільне Донбас

Суспільне Донбас

Суспільне Житомир

Суспільне Житомир

Суспільне Запоріжжя

Суспільне Запоріжжя

Суспільне Івано-Франківськ

Суспільне Івано-Франківськ

Суспільне Київ

Суспільне Київ

Суспільне Крим

Суспільне Крим

Суспільне Кропивницький

Суспільне Кропивницький

Суспільне Луцьк

Суспільне Луцьк

Суспільне Львів

Суспільне Львів

Суспільне Миколаїв

Суспільне Миколаїв

Суспільне Одеса

Суспільне Одеса

Суспільне Полтава

Суспільне Полтава

Суспільне Рівне

Суспільне Рівне

Суспільне Суми

Суспільне Суми

Суспільне Тернопіль

Суспільне Тернопіль

Суспільне Ужгород

Суспільне Ужгород

Суспільне Харків

Суспільне Харків

Суспільне Херсон

Суспільне Херсон

Суспільне Хмельницький

Суспільне Хмельницький

Суспільне Черкаси

Суспільне Черкаси

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернігів

Суспільне Чернігів

ICTV  HD

ICTV HD

21:05Sport
21:10Pogoda
21:20Czas honoru Odc 71 Dzieci Wojny Serial TVP
22:10Czas honoru Odc 72 Zakładniczka Serial TVP
23:05Polonia 24
23:35Co dalej? Polska i Ukraina - przegrana przeszłość, wygrana przyszłość? Program publicystyczny
00:40Leśniczówka Odc 406 Serial obyczajowy TVP
01:10Midnight News
01:40Gra słów Krzyżówka Odc 591 Teleturniej
02:10Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej Odc 96 Magazyn
02:30Wiadomości
03:00Sport
03:05Pogoda
03:10Polonia 24
03:40Ojciec Mateusz Sezon XXVII Odc 3 Punkt dziesiąta Serial kryminalny TVP
04:30Sądy, przesądy Rozróby u Kuby Magazyn publicystyczny
05:15Barwy szczęścia Odc 2621 Serial obyczajowy TVP
05:45Sądy, przesądy W Powiększeniu Magazyn publicystyczny
06:30Midnight News
07:00Polonia 24
07:30Pożyteczni pl Magazyn
08:00Co dalej? Jak świat uczy o Polsce? Program publicystyczny
08:30Pytanie na śniadanie
08:55Pytanie na śniadanie
11:35Panorama kraj
11:45Pytanie na śniadanie
12:10Info V4+
12:30Barwy szczęścia Odc 2622 Serial obyczajowy TVP
13:00Wiadomości
13:15Czas honoru Odc 71 Dzieci Wojny Serial TVP
14:05Czas honoru Odc 72 Zakładniczka Serial TVP
15:05Giganci historii Generał Władysław Sikorski Teleturniej
16:00Wiadomości
16:15Alfabet Andrzeja Dobosza Artystki wizualne - Ewa Starowieyska, Barbara Pniewska
16:35Przyjaciele Misia i Margolci Odc 72 Odważna Margolcia Widowisko
16:55Tyci encyklopedia Bzyka Bułka z masłem odc Odc 1
17:00Leśniczówka Odc 407 Serial obyczajowy TVP
17:30Barwy szczęścia Odc 2622 Serial obyczajowy TVP
18:00Teleexpress
18:20Studio Wschód Magazyn
18:55Gra słów Krzyżówka Odc 592 Teleturniej
19:30Informacje kulturalne
19:50Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi Odc 454
20:10Studio Lwów Magazyn
20:30Wiadomości
21:05Sport
21:10Pogoda
21:20Ojciec Mateusz Sezon XI Odc 10 Poker Serial kryminalny TVP
22:10Ojciec Mateusz Sezon XI Odc 11 Kurtka Serial kryminalny TVP
23:05Polonia 24
11:25Pytanie na śniadanie
18:00Teleexpress
18:20Stacja Innowacja Odc 78 Program edukacyjny
18:45Szlakiem Lubelskich Sztetli Międzyrzec Cykl reportaży
18:55Gra słów Krzyżówka Odc 594 Teleturniej
19:30Informacje kulturalne
19:50Wilnoteka Odc 596 Magazyn
20:10W obiektywie Polonii Wschód Magazyn
20:30Wiadomości
21:05Sport
21:10Pogoda
21:20Glina Odc 20 Serial kryminalny TVP
22:10Glina Odc 21 Serial kryminalny TVP
23:05Polonia 24
23:35Cena Wyzwolenia Film dokumentalny
00:30Leśniczówka Odc 409 Serial obyczajowy TVP
01:00Midnight News
01:35Gra słów Krzyżówka Odc 594 Teleturniej
02:00W obiektywie Polonii Wschód Magazyn
02:15Szlakiem Lubelskich Sztetli Międzyrzec Cykl reportaży
02:30Wiadomości
03:00Sport
03:05Pogoda
03:10Polonia 24
03:40Ojciec Mateusz Sezon XI Odc 10 Poker Serial kryminalny TVP
04:30Ojciec Mateusz Sezon XI Odc 11 Kurtka Serial kryminalny TVP
05:25Barwy szczęścia Odc 2624 Serial obyczajowy TVP
05:55Gruzini kochają Polaków Reportaż
06:20Szlakiem Lubelskich Sztetli Międzyrzec Cykl reportaży
06:30Midnight News
17:30Barwy szczęścia Odc 2617 Serial obyczajowy TVP
18:00Teleexpress
18:20Słownik polsko@polski Talk-show prof Jana Miodka
18:55Gra słów Krzyżówka Odc 586 Teleturniej
19:30Informacje kulturalne
19:55Kamperem po Południu Magazyn
20:20Polacy Światu Wanda Błeńska Magazyn
20:30Wiadomości
21:05Sport
21:10Pogoda
21:20Czas honoru Odc 69 Ultimatum Rainera Serial TVP
22:10Czas honoru Odc 70 Paczka z Berlina Serial TVP
23:05Polonia 24
23:35Luftwaffe 39: Zbrodnia nieukarana Film dokumentalny
00:30Leśniczówka Odc 402 Serial obyczajowy TVP
01:00Midnight News
01:35Gra słów Krzyżówka Odc 586 Teleturniej
02:00Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej Odc 95 Magazyn
02:20Polacy Światu Wanda Błeńska Magazyn
02:30Wiadomości
03:00Sport
03:05Pogoda
03:10Polonia 24
03:40Ojciec Mateusz Sezon XXVII Odc 2 Miłość to idealne alibi Serial kryminalny TVP
04:30Sądy, przesądy Rozróby u Kuby Magazyn publicystyczny
05:15Barwy szczęścia Odc 2617 Serial obyczajowy TVP
05:45Sądy, przesądy W Powiększeniu Magazyn publicystyczny
06:30Midnight News
07:00Polonia 24
07:30Pożyteczni pl Magazyn
08:00Co dalej? Program publicystyczny
08:30Pytanie na śniadanie
08:55Pytanie na śniadanie
11:30Panorama kraj
11:40Pytanie na śniadanie
12:10Kamperem po Południu Magazyn
12:30Barwy szczęścia Odc 2618 Serial obyczajowy TVP
13:00Wiadomości
13:15Czas honoru Odc 69 Ultimatum Rainera Serial TVP
14:05Czas honoru Odc 70 Paczka z Berlina Serial TVP
15:05Giganci historii Kazimierz Górski, trener wszech czasów i jego Orły Teleturniej
16:00Wiadomości
16:15Przystanek Historia Komuniści wobec wybuchu wojny w 1939 r
16:35Przyjaciele Misia i Margolci Odc 70 Gdzie jest trulik Widowisko
17:00Leśniczówka Odc 403 Serial obyczajowy TVP
17:30Barwy szczęścia Odc 2618 Serial obyczajowy TVP
18:00Teleexpress
18:20Studio Wschód Magazyn
18:55Gra słów Krzyżówka Odc 587 Teleturniej
19:30Informacje kulturalne
19:50Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi Odc 453
20:10Studio Lwów Magazyn
20:30Wiadomości
21:05Sport
21:10Pogoda
21:20Ojciec Mateusz Sezon XI Odc 8 Cudowne dziecko Serial kryminalny TVP
22:10Ojciec Mateusz Sezon XI Odc 9 Gorące rytmy Serial kryminalny TVP
23:05Polonia 24
23:35Pokolenia Pokoleniom Film dokumentalny
00:30Leśniczówka Odc 403 Serial obyczajowy TVP
01:00Midnight News
01:35Gra słów Krzyżówka Odc 587 Teleturniej
02:00Studio Lwów Magazyn
02:20Polacy Światu Ludwik Wertenstein Magazyn
02:30Wiadomości
03:00Sport
03:05Pogoda
03:10Polonia 24
03:40Ratownicy Odc 13 Serial TVP
04:351920 Wojna i miłość Odc 11 Szwadron Serial TVP
05:25Barwy szczęścia Odc 2618 Serial obyczajowy TVP
05:55Zakochaj się w Polsce Odc 260 Jabłonna Magazyn
06:30Midnight News
07:00Polonia 24
07:30Poland in Undiscovered Odc 87 Solina Cykl reportaży
07:45Powroty Odc 95 Magazyn
08:00Qulszoł - kulinarne potyczki Magazyn kulinarny
08:30Pytanie na śniadanie
08:55Pytanie na śniadanie
11:35Panorama kraj
11:40Pytanie na śniadanie
12:10Studio Lwów Magazyn
12:30Barwy szczęścia Odc 2619 Serial obyczajowy TVP
13:00Wiadomości
13:15Ojciec Mateusz Sezon XI Odc 8 Cudowne dziecko Serial kryminalny TVP
14:05Ojciec Mateusz Sezon XI Odc 9 Gorące rytmy Serial kryminalny TVP
15:00Pokolenia Pokoleniom Film dokumentalny
16:00Wiadomości
16:20Animowanki Rodzina Treflików Perełka Odc 38 Serial animowany
16:25Kuba i Śruba Latający kuferek Odc 5 Serial animowany
16:40Nela Mała Reporterka Odc 88 Czarny las Magazyn
17:00Leśniczówka Odc 404 Serial obyczajowy TVP
17:30Barwy szczęścia Odc 2619 Serial obyczajowy TVP
18:00Teleexpress
18:20Mały kawałek Polski Film dokumentalny
18:55Gra słów Krzyżówka Odc 588 Teleturniej
19:30Informacje kulturalne
19:50Kierunek Zachód Odc 182 Magazyn
20:10Magazyn z Wysp Odc 209 Magazyn
20:30Wiadomości
21:05Sport
21:10Pogoda
21:20Nad rozlewiskiem Odc 5 Serial obyczajowy TVP
22:10Nad rozlewiskiem Odc 6 Serial obyczajowy TVP
23:05Polonia 24
23:35Magazyn Ekspresu Reporterów
00:30Leśniczówka Odc 404 Serial obyczajowy TVP
01:00Midnight News
01:35Gra słów Krzyżówka Odc 588 Teleturniej
02:00Magazyn z Wysp Odc 209 Magazyn
02:20Prasa donosi Wojna polsko - bolszewicka Felieton
02:30Wiadomości
03:00Sport
03:05Pogoda
03:10Polonia 24
03:40Handlarz cudów Dramat
05:25Barwy szczęścia Odc 2619 Serial obyczajowy TVP
05:55Polskie dziedzictwo Odc 2 Magazyn historyczny
06:30Midnight News
07:00Polonia 24
07:30Słownik polsko@polski Talk-show prof Jana Miodka
08:00Co dalej? ZSRR - zapomniany sojusznik Hitlera Program publicystyczny
08:30Pytanie na śniadanie
08:55Pytanie na śniadanie
11:30Panorama kraj
11:40Pytanie na śniadanie
12:10Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi Odc 453
12:30Barwy szczęścia Odc 2620 Serial obyczajowy TVP
13:00Wiadomości
13:15Nad rozlewiskiem Odc 5 Serial obyczajowy TVP
14:05Nad rozlewiskiem Odc 6 Serial obyczajowy TVP
14:55Trzy mosty Reportaż
15:25Sierpem w plecy Film dokumentalny
16:00Wiadomości
16:20Bajki naszych rodziców Reksio Reksio i świerszcz Odc 50 Serial animowany
16:30Reksio Reksio i sroka Odc 51 Serial animowany
16:40Pomysłowy wnuczek Usprawnienia Odc 7 Serial animowany
17:00Leśniczówka Odc 405 Serial obyczajowy TVP
17:30Barwy szczęścia Odc 2620 Serial obyczajowy TVP
18:00Teleexpress
18:20Stacja Innowacja Odc 77 Program edukacyjny
18:45Szlakiem Lubelskich Sztetli Lubartów Cykl reportaży
18:55Gra słów Krzyżówka Odc 589 Teleturniej
19:30Informacje kulturalne
19:50Wilnoteka Odc 595 Magazyn
20:10W obiektywie Polonii Wschód Jeszcze pachnie tu wojną Magazyn
20:30Wiadomości
21:05Sport
21:10Pogoda
21:20Glina Odc 18 Serial kryminalny TVP
22:10Glina Odc 19 Serial kryminalny TVP
23:05Polonia 24
23:35Trzy mosty Reportaż
00:00Sierpem w plecy Film dokumentalny
00:40Leśniczówka Odc 405 Serial obyczajowy TVP
01:05Midnight News
01:40Gra słów Krzyżówka Odc 589 Teleturniej
02:05W obiektywie Polonii Wschód Jeszcze pachnie tu wojną Magazyn
02:30Wiadomości
03:00Sport
03:05Pogoda
03:10Polonia 24
03:40Ojciec Mateusz Sezon XI Odc 8 Cudowne dziecko Serial kryminalny TVP
04:25Ojciec Mateusz Sezon XI Odc 9 Gorące rytmy Serial kryminalny TVP
05:10Gwiazdy opolskich kabaretonów Janusz Gajos
05:25Barwy szczęścia Odc 2620 Serial obyczajowy TVP
05:55Mały kawałek Polski Film dokumentalny
06:30Midnight News
07:00Polonia 24
07:30Zakochaj się w Polsce Odc 260 Jabłonna Magazyn
08:00Wojciech Cejrowsk i - boso przez świat (117) - Peru Fabryka czekolady Cykl reportaży
08:30Pytanie na śniadanie
08:55Pytanie na śniadanie
11:35Panorama kraj
11:45Pytanie na śniadanie
12:10Australia Express Odc 32 Magazyn
12:30Na sygnale Odc 355 Falstart Serial fabularyzowany TVP
13:00Wiadomości
13:15M jak miłość Odc 1658 Serial TVP
14:05M jak miłość Odc 1659 Serial TVP
15:00Szansa na sukces Opole 2022 Odc 7 Jacek Skubikowski Widowisko muzyczne
16:00Wiadomości
16:20Bajki naszych rodziców Bolek i Lolek wyruszają w świat Na stokach Kilimandżaro Odc 8 Serial animowany
16:30Bajki naszych rodziców Bolek i Lolek wyruszają w świat Olimpiada w Mexico Odc 9 Serial animowany
16:40Sceny z życia smoków Żaba Odc 2 Serial animowany
17:00Ja to mam szczęście! Odc 3 Serial TVP
17:30Na sygnale Odc 355 Falstart Serial fabularyzowany TVP
18:00Teleexpress
18:05Zaginione - odnalezione Obraz Maksymiliana Gierymskiego Zima w małym miasteczku Magazyn
18:25Zakochaj się w Polsce Odc 262 Dąbrowa Górnicza Magazyn
18:55Gra słów Krzyżówka Odc 590 Teleturniej
19:30Informacje kulturalne
19:50Przystanek Ameryka
20:10Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej Odc 96 Magazyn
20:30Wiadomości
21:05Pogoda
21:15Na dobre i na złe Odc 843 Ze szmatą wolno wszędzie Serial TVP
22:10Kabaretomaniacy Odc 43
23:05Polonia 24
23:35Dziewczyny ze Lwowa Sezon IV Odc 4 Kruchy lód cienkie szkło Serial obyczajowy TVP
11:25Pytanie na śniadanie
00:20Dziewczyny ze Lwowa Odc 44 (Dziewczyny ze Lwowa IV, odc 5) Serial obyczajowy TVP
01:10Midnight News
01:40Gra słów Krzyżówka Odc 590 Teleturniej
02:10Przystanek Ameryka
02:30Wiadomości
03:00Pogoda
03:10Polonia 24
03:40Glina Odc 18 Serial kryminalny TVP
04:30Glina Odc 19 Serial kryminalny TVP
05:20Ja to mam szczęście! - ulubione skecze Odc 3
05:30Na sygnale Odc 355 Falstart Serial fabularyzowany TVP
06:00Gwiazdozbiór TVP Rozrywka Marcin Miller Reportaż
06:30Midnight News
07:00Polonia 24
07:30Tacy byliśmy 6 Jak budowaliśmy Cykl reportaży
07:55Wojownicy czasu Lotniczy Puck, czyli krótka wojna hydroplanów Cykl reportaży
08:25Na ratunek ogrodom Odc 3 Reality show
08:55Pytanie na śniadanie
13:00Księga Ksiąg Łazarz Serial animowany
13:30Opole na bis Folkowe Opole 3 Piersi &Ciupaga, Enej, Halina Mlynowa, Zakopower Koncert
13:50Serwis Info Uroczystości otwarcia Kanału Żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną
16:10Szansa na sukces Eurowizja Junior 2022 Odc 1 Współczesne Hity Widowisko muzyczne
17:10M jak miłość Odc 1660 Serial TVP
18:00Teleexpress
18:20Kabaretowe Naj Legenda Kabaretu Bohdan Smoleń (skrót)
18:40Informacje kulturalne
19:00Wierzę w lepszy świat Koncert
20:15Kabaretowe Naj Miłość Jak nie podrywać (skrót) 3 Program kabaretowy
20:30Wiadomości
21:05Sport
21:151920 Wojna i miłość Odc 12 Przełom Serial TVP
22:00Ja to mam szczęście! - ulubione skecze Odc 12
22:15Syberiada polska Dramat
00:20Dziewczyny ze Lwowa Sezon IV Odc 7 Porachunki Serial obyczajowy TVP
01:10Midnight News
01:40Gra słów Krzyżówka Odc 595 Teleturniej
02:10Polonia Express Odc 52
02:30Wiadomości
03:00Sport
03:05Pogoda
03:10Polonia 24
03:40Glina Odc 20 Serial kryminalny TVP
04:25Glina Odc 21 Serial kryminalny TVP
05:30Na sygnale Odc 356 Koniec świata Serial fabularyzowany TVP
06:00Gwiazdozbiór TVP Rozrywka Tomasz Szczepanik Reportaż
06:30Midnight News
07:00Polonia 24
07:30Tacy byliśmy 7 Jak się bawiliśmy Cykl reportaży
07:55Wojownicy czasu Łomianki, czyli na pomoc Warszawie Cykl reportaży
08:25Na ratunek ogrodom Odc 4 Reality show
08:55Pytanie na śniadanie
11:25Pytanie na śniadanie
12:55Co na obiad zupa borowikowa
13:05Księga Ksiąg Król Salomon Serial animowany
13:30Awantura o Basię Odc 2 Awantura druga, czyli rzecz o rozmazanej kartce Serial TVP
14:05Fajna Polska Lubelszczyzna Magazyn
14:55Muzeum Polskiej Piosenki 8 - Kwiaty we włosach - Czerwone Gitary
15:05Na dobre i na złe Odc 844 Oskarżenie Serial TVP
16:00Tacy byliśmy 7 Jak się bawiliśmy Cykl reportaży
16:30Okrasa łamie przepisy Smak leśnego karpia Magazyn kulinarny
17:05Kabaret Super Show Dwójki Odc 27 Program kabaretowy
18:00Teleexpress
18:20M jak miłość Odc 1662 Serial TVP
19:10Szansa na sukces Eurowizja Junior 2022 Odc 2 Polska Eurowizja Junior Widowisko muzyczne
20:10Informacje kulturalne
20:30Wiadomości
21:05Sport
21:10Pogoda
21:201920 Wojna i miłość Odc 13 Biały fortepian Serial TVP
22:15Uwaga - Premiera! Córka trenera Film obyczajowy
23:50Muzyczne NAJ Hanna Banaszak Program rozrywkowy
00:30Polacy to wiedzą! Odc 13 Teleturniej
01:00Midnight News
01:35M jak miłość Odc 1662 Serial TVP
02:30Wiadomości
03:00Sport
03:05Pogoda
03:10Nad rozlewiskiem Odc 7 Serial obyczajowy TVP
04:00Nad rozlewiskiem Odc 8 Serial obyczajowy TVP
04:50Kabaret Super Show Dwójki Odc 27 Program kabaretowy
05:45Muzyczne NAJ Hanna Banaszak Program rozrywkowy
06:30Midnight News
07:00Hity wszech czasów Odc 47 Magazyn muzyczny
07:55Tygrysy Europy Odc 11 Jan Serial komediowy TVP
08:55Pytanie na śniadanie
12:15Ziarno Skarbonka Magazyn
12:40Misja Zambia Tu dzieci uczą wiary rodziców Cykl reportaży
11:25Pytanie na śniadanie
12:55Między ziemią a niebem
13:00Anioł Pański
13:15Między ziemią a niebem
13:50Słowo na niedzielę Co ma żebrak, a nie ma bogacz
14:00Transmisja Mszy Świętej z Katedry Polowej Wojska Polskiego w Warszawie
15:15Tygrysy Europy Sezon II Odc 1 Inwestor Serial komediowy TVP
16:05Niedziela z rolami Ignacego Machowskiego
16:50Muzeum Polskiej Piosenki 120 - Tolerancja - Stanisław Soyka
17:00Wojciech Cejrowsk i - boso przez świat (118) - Peru Sól Cykl reportaży
17:30Polacy to wiedzą! Odc 14 Teleturniej
18:00Teleexpress
18:20M jak miłość Odc 1663 Serial TVP
19:10Powroty Odc 97 Magazyn
19:35Co dalej? O tym mówi świat Program publicystyczny
20:10Informacje kulturalne
20:30Wiadomości
21:05Sport
21:10Pogoda
21:20Ojciec Mateusz Sezon XXVII Odc 4 Zmiana Serial kryminalny TVP
22:10Wielki test Polscy Wynalazcy i Odkrywcy
23:30Ballady i Romanse - koncert z Wilna Koncert
00:25Słownik polsko@polski Talk-show prof Jana Miodka
01:00Midnight News
01:35M jak miłość Odc 1663 Serial TVP
02:30Wiadomości
03:00Sport
03:05Pogoda
03:10Uwaga - Premiera! Córka trenera Film obyczajowy
04:50Szansa na sukces Eurowizja Junior 2022 Odc 2 Polska Eurowizja Junior Widowisko muzyczne
07:20Szansa na sukces Eurowizja Junior 2022 Odc 2 Polska Eurowizja Junior Widowisko muzyczne
09:50Szansa na sukces Eurowizja Junior 2022 Odc 2 Polska Eurowizja Junior Widowisko muzyczne
12:20Szansa na sukces Eurowizja Junior 2022 Odc 2 Polska Eurowizja Junior Widowisko muzyczne
14:50Szansa na sukces Eurowizja Junior 2022 Odc 2 Polska Eurowizja Junior Widowisko muzyczne
13:00Wiadomości
13:151920 Wojna i miłość Odc 13 Biały fortepian Serial TVP
14:05Ojciec Mateusz Sezon XXVII Odc 4 Zmiana Serial kryminalny TVP
14:50Prasa donosi Radio w II RP Felieton
15:00Co dalej? O tym mówi świat Program publicystyczny
15:30Źródło nadziei Film dokumentalny
16:00Wiadomości
16:20Figu Migu na planecie Czochras Odc 23 Każdy ma jakiś talent
16:35Zwierzaki Czytaki Kurs dobrych manier Odc 129 Magazyn
16:50Ale talent Odc 28 Girlanda Program edukacyjny
17:00Leśniczówka Odc 410 Serial obyczajowy TVP
17:30Barwy szczęścia Odc 2625 Serial obyczajowy TVP
18:00Teleexpress
18:20Słownik polsko@polski Talk-show prof Jana Miodka
18:55Gra słów Krzyżówka Odc 596 Teleturniej
19:30Informacje kulturalne
19:55Kamperem po Południu Magazyn
20:20Polacy Światu Rafał Radziwiłłowicz Magazyn
20:30Wiadomości
21:05Sport
21:10Pogoda
21:20Czas honoru Odc 73 Sąd leśny Serial TVP
22:10Czas honoru Odc 74 Konfrontacja Serial TVP
23:05Polonia 24
23:35Telewizja Polska na Litwie
00:30Leśniczówka Odc 410 Serial obyczajowy TVP
01:00Midnight News
01:35Gra słów Krzyżówka Odc 596 Teleturniej
02:00Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej Odc 97 Magazyn
02:20Polacy Światu Rafał Radziwiłłowicz Magazyn
02:30Wiadomości
03:00Sport
03:05Pogoda
03:10Polonia 24
03:40Ojciec Mateusz Sezon XXVII Odc 4 Zmiana Serial kryminalny TVP
04:30Sądy, przesądy Rozróby u Kuby Magazyn publicystyczny
05:15Barwy szczęścia Odc 2625 Serial obyczajowy TVP
05:45Sądy, przesądy W Powiększeniu - Jarosław Iwaszkiewicz Magazyn publicystyczny
06:30Midnight News
07:00Polonia 24
07:30Pożyteczni pl Magazyn
08:00Co dalej? Ile Gorbaczowa w Putinie? Program publicystyczny
08:30Pytanie na śniadanie
08:55Pytanie na śniadanie
11:35Panorama kraj
11:45Pytanie na śniadanie
12:05Zoom Polonii Odc 812
12:10Kamperem po Południu Magazyn
12:30Barwy szczęścia Odc 2626 Serial obyczajowy TVP
13:00Wiadomości
13:15Czas honoru Odc 73 Sąd leśny Serial TVP
14:05Czas honoru Odc 74 Konfrontacja Serial TVP
15:05Giganci historii Stefan Batory i jego czasy Teleturniej
16:00Wiadomości
16:15Przystanek Historia Armia Ludowa czy Stalina?
16:35Przyjaciele Misia i Margolci Odc 62 Hokus Pokus Widowisko
17:00Leśniczówka Odc 411 Serial obyczajowy TVP
17:30Barwy szczęścia Odc 2626 Serial obyczajowy TVP
18:00Teleexpress
18:20Studio Wschód Magazyn
18:55Gra słów Krzyżówka Odc 597 Teleturniej
19:30Informacje kulturalne
19:50Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi Odc 455
20:10Studio Lwów Magazyn
20:30Wiadomości
21:05Sport
21:10Pogoda
21:20Ojciec Mateusz Sezon XI Odc 12 Wesele Serial kryminalny TVP
22:10Ojciec Mateusz Sezon XI Odc 13 Oskarżony Serial kryminalny TVP
22:55Zoom Polonii Odc 813
23:05Polonia 24
11:25Pytanie na śniadanie
TVP Polonia

TVP Polonia

Інформаційні
Поділитися посиланням на TVP Polonia:
  • Поділитися посиланням на TVP Polonia:

Дивіться 180+ каналів безкоштовно, або:

Виберіть зручний пробний період на всі канали

7 днів БЕЗКОШТОВНО

400+ каналів всіх категорій
5 пристроїв на 1 підписку!
Вибрати

14 днів за 1 ГРН

400+ каналів всіх категорій
5 пристроїв на 1 підписку!
Вибрати

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.