Потяг до Юми (3:10 to Yuma)
2007Фільми, Кримінал, Драми, Зарубіжні, США
Full HD123 хвилини

Арештовано ватажка банди Бена Вейда. Його необхідно доставити в Юму – місто, де є федеральний суд. Одним із конвоїрів, за плату в 200 доларів, зголошується бути Ден Еванс – ветеран громадянської війни, а нині невдаха фермер. Однак вірна Вейду банда хоче відбити свого ватажка, тим більше, що маршрут лежить глухими місцями, де можна нарватися на індіанців та інших мисливців за головами. Та й законослухняні громадяни за винагороду, запропоновану бандою, готові поступитися принципами в окремому випадку...

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Українська, Англійська

Дивіться також

Реальні хлопці (Stand Up Guys)

Реальні хлопці

Холод в липні (Cold in July)

Холод в липні

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.