Радбод (Redbad)
2018Фільми, Драми, Нідерланди
Full HD154 хвилини
У восьмому столітті нашої ери, за часів кровопролиття і епічних битв, за часів, коли Північна Європа ділилася на два протиборчі світи християнства і язичництва, народилася легенда про великого язичницького воїна, який зміг об'єднати армію вікінгів для подолання хвилі християнства, що стрімко насувалася. Радбод, син короля Альдгісла, не дозволяє нікому вказувати йому, кому слід довіряти і як потрібно жити.
Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Українська, Російська, Англійська
Контент, наданий VIASAT

Відносно контенту (аудіовізуальні, музичні твори, фонограми, відеограми, графічні, текстові та інші матеріали), який містить маркування «Контент, наданий VIASAT», послуги з доступу Абоненту до вказаного контенту надаються Товариством з обмеженою відповідальністю «Віасат Україна» (Код ЄДРПОУ: 36125042, місцезнаходження: 01054, Україна, м. Київ, вул. Тургеневська, буд. 15).

Дивіться також

Мій король (My King)

Мій король

Мерзенна вісімка (The Hateful Eight)

Мерзенна вісімка

Оппенгеймер (Oppenheimer)

Оппенгеймер

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.