Стартрек: За межами Всесвіту (Star Trek Beyond)
2016Фільми, Бойовики, Фантастика, США
Full HD117 хвилин
Капітан корабля Джеймс Т. Кірк і його команда, відправившись в п'ятирічну дослідницьку місію, продовжують шукати нові раси і цивілізації на теренах незвіданого людиною космосу. Раптово «Ентерпрайз» був атакований руйнівною і нещадною зграєю невідомих агресивних прибульців, які почали напад без попередження і спроб вийти на контакт. Бачачи, як космічне судно під потужним натиском інопланетних кораблів розсипається буквально на очах, капітан Кірк приймає рішення евакуювати команду на прилеглу планету. Опинившись далеко один від одного в абсолютно невідомому місці без будь-яких засобів порятунку, наші герої несподівано стикаються з жорстоким ворогом, котрий з якихось незрозумілих причин люто ненавидить Федерацію. Раптово на допомогу членам команди, які потрапили в складну ситуацію, приходить таємнича войовниця Джайлах, якій відомі істинні причини надмірної агресії прибульців, очолюваних безжальним Кроллом.
Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Українська, Англійська
Субтитри
Українська, Російська, Естонська, Латвійська, Литовська
Контент, наданий VIASAT

Відносно контенту (аудіовізуальні, музичні твори, фонограми, відеограми, графічні, текстові та інші матеріали), який містить маркування «Контент, наданий VIASAT», послуги з доступу Абоненту до вказаного контенту надаються Товариством з обмеженою відповідальністю «Віасат Україна» (Код ЄДРПОУ: 36125042, місцезнаходження: 01054, Україна, м. Київ, вул. Тургеневська, буд. 15).

Дивіться також

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.