Як приборкати дракона (How to Train Your Dragon)
2010Анімація, США
Full HD94 хвилини
Фільм знято за мотивами бестселера Кресіди Кауелл. У центрі оповідання – Ікінг, вікінг-підліток з острова Олух. Сенсом життя його мешканців є боротьба із драконами. Наближається церемонія ініціації, яка дає Ікінгу можливість довести батькові-вождеві та всьому племені свою спроможність. Але коли він зустрічається, а потім починає дружити з пораненим драконом, весь його світ стає з ніг на голову, і те, що було для Ікінг лише можливістю проявити себе, стане шансом встановити новий курс для майбутнього всього племені.
Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Російська

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.