Соломон Кейн (Solomon Kane)
4ever Drama HD

4ever Drama HD

У ЗАПИСІ
2009Фільми, Зарубіжні, Фентезі, Франція, Чехія
Full HD98 хвилин
Соломон Кейн — солдат армії англійського короля. Війни в XVI столітті не відрізнялися гуманністю, а мирне населення страждало нітрохи не менше, ніж переможені воїни. Кейн вчинив за своє життя безліч гріхів, але вирішив спокутувати провину і звернутися на сторону праведності. Тому саме він стане одним з тих, хто повинен кинути виклик силам Темряви, коли ті зійдуть на Землю...
Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Російська

Дивіться також

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.