Белсат TV

Белсат TV

Please sign in to watch this channel in trial mode

Login or create an account
1+1

1+1

5 Канал

5 Канал

ATR

ATR

CNL Україна

CNL Україна

UKRAINE 24

UKRAINE 24

English Club

English Club

Enter-фiльм

Enter-фiльм

ICTV

ICTV

UKRAINE 2 HD

UKRAINE 2 HD

НАШ

НАШ

NLO TV 2 HD

NLO TV 2 HD

Music Box UA

Music Box UA

NewsOne

NewsOne

OTV

OTV

8 КАНАЛ

8 КАНАЛ

Натали

Натали

ОЦЕ

ОЦЕ

EU.Music

EU.Music

ZIK

ZIK

Zoom

Zoom

UA:Дніпро

UA:Дніпро

Интер

Интер

Интер+

Интер+

К1

К1

К2

К2

Мега

Мега

Надія

Надія

Новый канал

Новый канал

НТН

НТН

Перший дiловий

Перший дiловий

UA:Перший / ТРК

UA:Перший / ТРК "Эра"

Пиксель TV

Пиксель TV

Рада

Рада

СТБ

СТБ

Прямой

Прямой

Прямой HD

Прямой HD

UA:Буковина

UA:Буковина

ЦК

ЦК

ЕКО ТВ

ЕКО ТВ

Винтаж

Винтаж

Перший Західний

Перший Західний

LALE

LALE

HDFashion & Lifestyle

HDFashion & Lifestyle

112 Україна

112 Україна

112 Україна HD

112 Україна HD

Еспресо TV

Еспресо TV

Громадське ТБ

Громадське ТБ

Белсат TV

Белсат TV

Трофей

Трофей

ПравдаТУТ

ПравдаТУТ

UA:Вінниця

UA:Вінниця

ПравдаТУТ HD

ПравдаТУТ HD

RABINOVICH

RABINOVICH

EU.Music HD

EU.Music HD

Milady Television

Milady Television

Горизонт

Горизонт

Дача

Дача

NewsOne HD

NewsOne HD

MostVideo

MostVideo

Телевсесвіт

Телевсесвіт

Южная волна HD

Южная волна HD

#ЕТНО HD

#ЕТНО HD

#НАШЕ MUSIC HD

#НАШЕ MUSIC HD

Квартал ТВ

Квартал ТВ

Настоящее Время

Настоящее Время

Bambarbia

Bambarbia

РАІ

РАІ

Караван TV

Караван TV

Галичина

Галичина

UA:Житомир

UA:Житомир

Niki Junior

Niki Junior

Niki Kids

Niki Kids

OBOZ TV

OBOZ TV

#НАШ КАНАЛ HD

#НАШ КАНАЛ HD

Телеканал новостей 24 HD

Телеканал новостей 24 HD

UKRAINE 1 HD

UKRAINE 1 HD

NLO TV 1 HD

NLO TV 1 HD

UA:Рівне

UA:Рівне

Travel Guide-TV

Travel Guide-TV

Первый Киевский

Первый Киевский

Niki Junior HD

Niki Junior HD

Niki Kids HD

Niki Kids HD

Громадське ТБ HD

Громадське ТБ HD

OBOZ TV HD

OBOZ TV HD

Новый христианский

Новый христианский

Дитинець

Дитинець

UA:Одеса

UA:Одеса

UA:Чернігів

UA:Чернігів

Genuine TV

Genuine TV

Genuine TV HD

Genuine TV HD

NavigatorTV

NavigatorTV

Перший незалежний

Перший незалежний

Перший кабельний

Перший кабельний

Аверс

Аверс

UA:Харків

UA:Харків

UA:Запоріжжя

UA:Запоріжжя

UA:Львів

UA:Львів

UA:Полтава

UA:Полтава

UA:Волинь

UA:Волинь

UA:Черкаси

UA:Черкаси

UA:Суми

UA:Суми

UA:Тернопіль

UA:Тернопіль

UA:Миколаїв

UA:Миколаїв

UA:Поділля

UA:Поділля

UA:Херсон

UA:Херсон

UA:Карпати

UA:Карпати

UA:Кропивницький

UA:Кропивницький

NTA

NTA

TVIQ

TVIQ

AquaStream

AquaStream

TransMissia

TransMissia

Catastrofa Online

Catastrofa Online

X-Stream

X-Stream

SpaceStream

SpaceStream

ProFact

ProFact

EcoSystem

EcoSystem

RelaxON

RelaxON

Camin

Camin

ZooStream

ZooStream

MultStream

MultStream

StreamCity

StreamCity

ProstoGame

ProstoGame

TrailerON

TrailerON

RecreatiON

RecreatiON

Aquarium

Aquarium

ProstoDrive

ProstoDrive

InRating

InRating

0:40Аб'ектыў
1:00Размова дня
1:20Шчыра кажучы
1:35Кожны з нас (ток-шоу)
2:35Перапынак у вяшчанні
7:00Студыя "Белсат"
8:00Аб'ектыў
8:20Размова дня
8:35Шчыра кажучы
9:00Кожны з нас (ток-шоу)
9:55Intermarium: Сталінскі таталітарызм: як выжывала інтэлігенцыя
10:40Беларускі свет
11:05Над Нёмнам (тэлечасопіс)
11:20Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
12:10Забойства ля возера (Le tueur du lac), серыял
13:00Вечаровы шпіль
13:20Студыя "Белсат"
14:20Аб'ектыў
14:40Размова дня
14:55Шчыра кажучы
15:20Кожны з нас (ток-шоу)
16:15Невядомая Беларусь: Зніклая паэзія, д/ф
16:50Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
17:40Мова нанова
18:00Студыя "Белсат"
18:10Вяскоўцы
18:45Без рэтушы
19:05Давайце разбірацца
19:30Вось так (інфармацыйная праграма)
20:00Студыя "Белсат"
21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне)
21:20Размова дня
21:35ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
22:1513 гадоў, 13 хвілін... (13 lat, 13 minut), д/ф
23:05Студыя "Белсат"
0:05Аб'ектыў
0:25Размова дня
0:45Без рэтушы
1:05Давайце разбірацца
1:25ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
1:55Перапынак у вяшчанні
7:00Студыя "Белсат"
8:00Аб'ектыў
8:20Размова дня
8:35Без рэтушы
9:00Давайце разбірацца
9:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
10:00Лабірынты (гістарычная праграма): Апошняе каханне Івана Луцкевіча
10:40Загадкі беларускай гісторыі
11:0013 гадоў, 13 хвілін... (13 lat, 13 minut), д/ф
11:50Вяскоўцы
12:20Шчыра кажучы
12:45Невядомая Беларусь: Калгаснікі, д/ф
13:15Студыя "Белсат"
14:15Аб'ектыў
14:40Размова дня
14:55Без рэтушы
15:15Давайце разбірацца
15:40ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
16:15Хай так TV (сатырычная праграма)
16:4513 гадоў, 13 хвілін... (13 lat, 13 minut), д/ф
17:35Шчыра кажучы
18:00Студыя "Белсат"
18:10Кожны з нас (ток-шоу)
19:05Маю права (юрыдычная праграма)
19:30Вось так (інфармацыйная праграма)
20:00Студыя "Белсат"
21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне)
21:20Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
21:30Тры зуб, д/ф
22:00МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял
22:55Алівіе, Алівіе (Olivier, Olivier), драма
0:50Студыя "Белсат"
1:50Аб'ектыў
2:10Маю права (юрыдычная праграма)
2:30Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
2:40Перапынак у вяшчанні
7:00Студыя "Белсат"
8:00Аб'ектыў
8:20Маю права (юрыдычная праграма)
8:40Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
8:55ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
9:30Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял
9:40Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял
10:00Бамсэ і горад злодзеяў, мультсерыял для дзяцей
10:10Лабірынты (гістарычная праграма): Апошняе каханне Івана Луцкевіча
10:55Кожны з нас (ток-шоу)
11:50Маю права (юрыдычная праграма)
12:15Невядомая Беларусь: Калгаснікі, д/ф
12:45Беларускі свет
13:05Над Нёмнам (тэлечасопіс)
13:25Intermarium: Сталінскі таталітарызм: як выжывала інтэлігенцыя
14:10Акварыум, серыял
15:05Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўны серыял
15:50Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Гісторыя нікчэмнасці
16:40Бог вялікі, я малая (Dieu est grand, je suis toute petite), м/ф
18:20Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
19:10Норд-Ост. Тэатр смерці (Nord Ost. Teatr smierci), д/ф, ч. 1, 2
20:30Хай так TV (сатырычная праграма)
21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне)
21:15Вечаровы шпіль
21:35Атлас аблокаў (Cloud Atlas), м/ф
0:25Аб'ектыў
0:45Забойства ля возера (Le tueur du lac), серыял
1:35Перапынак у вяшчанні
7:00Аб'ектыў
7:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
7:50Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял
8:00Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял
8:20Бамсэ і горад злодзеяў, мультсерыял для дзяцей
8:30Загадкі беларускай гісторыі
8:50Intermarium: Сталінскі таталітарызм: як выжывала інтэлігенцыя
9:35Маю права (юрыдычная праграма)
9:55Вяскоўцы
10:30Лабірынты (гістарычная праграма): Апошняе каханне Івана Луцкевіча
11:10Хай так TV (сатырычная праграма
11:35Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўны серыял
12:25Норд-Ост. Тэатр смерці (Nord Ost. Teatr smierci), д/ф, ч. 1, 2
13:40Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
13:55Вечаровы шпіль
14:15Давайце разбірацца
14:3513 гадоў, 13 хвілін... (13 lat, 13 minut), д/ф
15:25Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
16:15Атлас аблокаў (Cloud Atlas), м/ф
19:00Мы былі першыя. Познань 56, д/ф
19:50Невядомая Беларусь: Партрэт, д/ф
20:20Мова нанова
20:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне)
21:15Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
21:30Назіраючы за Джульетай (Eye on Juliet), м/ф, рэж. Кім Нґуен (Kim Nguyen), 2017 г., Францыя-Канада-Марока
22:55Аб'ектыў
23:15МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял
0:05Перапынак у вяшчанні
Белсат TV

Белсат TV

Информационные
Share link to Белсат TV:
  • Share link to Белсат TV:

youtv - always with you

Try all the advantages of using modern OTT television!

Informative

Informative

300+ TV channels for every taste: premium, film, sports, entertainment, children's.

Simply

Simply

Simple friendly application interface.

Profitable

Profitable

View from 5 devices simultaneously at one payment.

Easy

Easy

View from smartphones, tablets, TV, PC wherever there is Internet coverage.

Mobile applications

Modern mobile applications youtv are always with you.