Стен Лі

Стен Лі

Stan LeeАктор, Продюсер, Сценарист

Американський письменник, редактор і творець персонажів коміксів, а також колишній президент і голова ради директорів відомого видавництва «Marvel Comics». Народився 28 грудня 1922 року в Нью-Йорку, США. Стенлі Лі – кузен дружини Мартіна Гудмана, власника компанії Marvel Comics. Він вступив у сімейний бізнес в 1939 році. Коли Стену виповнилося 20, він став редактором і головним письменником журналу «Тімелі».

До 60-х років компанія «Marvel Comics» і вся комікс-промисловість була на межі зникнення. Та Стен Лі зумів конкурувати з компанією DC, придумавши команду супергероїв – «Ліга Правосуддя Америки», очолювану Сталевим чоловіком. Бос Стена, Гудман, зажадав нових ідей і отримавши нову команду супергероїв був дуже радий. Так почався розквіт творчості Стена Лі. Дебют в 1961 році «Fantastic Four №1» був величезним стрибком вперед у розвитку коміксів. Подібно «Лізі Правосуддя Америки», це теж була команда супергероїв. Привабливими його комікси робило з'єднання гніву і жалості читача до героїв коміксу. Стен Лі дав величезний поштовх індустрії коміксів, у порівнянні з його сучасниками. Незабаром попит на комікси став рости. Стен Лі продовжував створення супергероїв. Додаючи все нових героїв, він продовжував удосконалювати старих. У 1963 році Лі опублікував свій найвідоміший твір, героєм якого став Людина-Павук.

На початок 70-х видавництво «Марвел» перетворилося на домінуюче видавництво коміксів. Лі читав лекції в коледжах. У 1972 році Лі став видавцем. Він став писати менше і тепер на всіх коміксах видавництва став красуватися напис «Стен Лі представляє».

У 2006 році «Walt Disney Studios» оголосила про укладення договору з компанією «Purveyors of Wonder» (POW), веденою Стеном Лі. Згідно з домовленістю, POW займається розробкою «розважальних продуктів» на основі своїх франчайзів, до яких увійдуть книги, документальні фільми, телепередачі та ігри. «Disney» не приховував своєї радості з приводу співпраці з ветераном комікс-індустрії – у компанії впевнені, що все, до чого доторкнеться Стен, обертається великими прибутками.

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.