Сильвестр Сталлоне

Сильвестр Сталлоне

Sylvester StalloneАктор, Режисер, Сценарист

Сильвестр Сталлоне народився в Нью-Йорку. Його батько, перукар Френк Сталлоне-старший (англ. Frank Stallone, Sr.), – іммігрант з Сицилії; мати, Жаклін Лейбофіш, – французького та єврейського походження. Батько Сталлоне, Франк, був відомий своєю буйною вдачею і жорстокістю до коней для гри в поло, а також як великий любитель жінок. Мати Сталлоне, Жаклін – донька відомого вашингтонського адвоката Джона Пола Лейбофіша (1896-1956) – виблискувала красою на сцені. Вона виступала в легендарному «Даймондз Горсшу Клаб» Біллі Роуза.

У 15 років, спочатку залишений після розлучення батьків із батьком, Сталлоне переїхав до матері і став вчитися в спеціальній школі для важких підлітків.

Потім актор вирушив на навчання до Швейцарії в Американський коледж, підробляючи при цьому тренером і продовжуючи грати в театрі. Повернувшись у Штати, він твердо вирішив стати актором і пішов вивчати драматичне мистецтво в університет у Маямі. Після закінчення навчання на акторському факультеті повернувся в Нью-Йорк і грав у невеликих театральних постановках. Сталлоне вдалося зіграти в декількох фільмах і двох телесеріалах, після чого вийшла картина «Роккі» (1976), до якої він написав сценарій і продав його з умовою своєї участі в головній ролі. У Сталлоне дві номінації на «Оскар» за «Роккі».

Франшиза «Роккі» закріпила його успіх і популярність, при тому, що він сценарував усі 6 частин. Після 3 частини «Роккі» Сталлоне приступив до сюжету «Рембо» за однойменною книгою Девіда Морелла. Його роль Рембо у цьому фільмі теж була помітною. 3 частини «Рембо» теж мали успіх, проте не такий помітний. Наприклад, 2 частина отримала Золоту Малину за найгірший сюжет, найгіршого актора, найгіршого супротивника і найгірший фільм року. Після таких фільмів, як «Рембо 3», і «Роккі 5», Сильвестр почав зніматися у менш успішних фільмах, таких як «Кобра», «Під замком», «Стій! або моя мама буде стріляти... ». Фільми «Руйнівник» та «Спеціаліст» повернули його до слави. Фільм «Ангел помсти» приніс йому 20 мільйонів доларів і великий успіх.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.