Мод Едамс

Мод Едамс

Maud AdamsАктор

Мод Едамс — шведська актриса.Народилася 12 лютого 1945 року, Лулео, Швеція.У 1963 році виграла конкурс краси журналу «Аллерс» і розпочала кар’єру моделі.Почала працювати на модельне агентство «Форд», переїхала до Парижа, а потім до Нью-Йорка. На той момент вона була найбільш високооплачуваною та популярною моделлю світу.1970 — фільм Хлопці в банді.Фільми: Роллербол, Джейн та Загублене місто, Сила пристрасті, Таємнича смерть Ніни Шеро та ін.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.