Белсат TV

Белсат TV

Чтобы начать просмотр канала в тестовом режиме, пожалуйста, авторизуйтесь

Войти или создать аккаунт
1+1

1+1

5 Канал

5 Канал

ATR

ATR

CNL Україна

CNL Україна

UKRAINE 24

UKRAINE 24

English Club

English Club

Enter-фiльм

Enter-фiльм

ICTV

ICTV

UKRAINE 2 HD

UKRAINE 2 HD

НАШ

НАШ

NLO TV 2 HD

NLO TV 2 HD

Music Box UA

Music Box UA

NewsOne

NewsOne

OTV

OTV

8 КАНАЛ

8 КАНАЛ

Натали

Натали

ОЦЕ

ОЦЕ

EU.Music

EU.Music

ZIK

ZIK

Zoom

Zoom

UA:Дніпро

UA:Дніпро

Интер

Интер

Интер+

Интер+

К1

К1

К2

К2

Мега

Мега

Надія

Надія

Новый канал

Новый канал

НТН

НТН

Перший дiловий

Перший дiловий

UA:Перший / ТРК

UA:Перший / ТРК "Эра"

Пиксель TV

Пиксель TV

Рада

Рада

СТБ

СТБ

Прямой

Прямой

Прямой HD

Прямой HD

UA:Буковина

UA:Буковина

ЦК

ЦК

ЕКО ТВ

ЕКО ТВ

Винтаж

Винтаж

Перший Західний

Перший Західний

LALE

LALE

HDFashion & Lifestyle

HDFashion & Lifestyle

112 Україна

112 Україна

112 Україна HD

112 Україна HD

Еспресо TV

Еспресо TV

Громадське ТБ

Громадське ТБ

Белсат TV

Белсат TV

Трофей

Трофей

ПравдаТУТ

ПравдаТУТ

UA:Вінниця

UA:Вінниця

ПравдаТУТ HD

ПравдаТУТ HD

RABINOVICH

RABINOVICH

EU.Music HD

EU.Music HD

Milady Television

Milady Television

Горизонт

Горизонт

Дача

Дача

NewsOne HD

NewsOne HD

MostVideo

MostVideo

Телевсесвіт

Телевсесвіт

Южная волна HD

Южная волна HD

#ЕТНО HD

#ЕТНО HD

#НАШЕ MUSIC HD

#НАШЕ MUSIC HD

Квартал ТВ

Квартал ТВ

Настоящее Время

Настоящее Время

Bambarbia

Bambarbia

РАІ

РАІ

Караван TV

Караван TV

Галичина

Галичина

UA:Житомир

UA:Житомир

Niki Junior

Niki Junior

Niki Kids

Niki Kids

OBOZ TV

OBOZ TV

#НАШ КАНАЛ HD

#НАШ КАНАЛ HD

Телеканал новостей 24 HD

Телеканал новостей 24 HD

UKRAINE 1 HD

UKRAINE 1 HD

NLO TV 1 HD

NLO TV 1 HD

UA:Рівне

UA:Рівне

Travel Guide-TV

Travel Guide-TV

Первый Киевский

Первый Киевский

Niki Junior HD

Niki Junior HD

Niki Kids HD

Niki Kids HD

Громадське ТБ HD

Громадське ТБ HD

OBOZ TV HD

OBOZ TV HD

Новый христианский

Новый христианский

Дитинець

Дитинець

UA:Одеса

UA:Одеса

UA:Чернігів

UA:Чернігів

Genuine TV

Genuine TV

Genuine TV HD

Genuine TV HD

NavigatorTV

NavigatorTV

Перший незалежний

Перший незалежний

Перший кабельний

Перший кабельний

Аверс

Аверс

UA:Харків

UA:Харків

UA:Запоріжжя

UA:Запоріжжя

UA:Львів

UA:Львів

UA:Полтава

UA:Полтава

UA:Волинь

UA:Волинь

UA:Черкаси

UA:Черкаси

UA:Суми

UA:Суми

UA:Тернопіль

UA:Тернопіль

UA:Миколаїв

UA:Миколаїв

UA:Поділля

UA:Поділля

UA:Херсон

UA:Херсон

UA:Карпати

UA:Карпати

UA:Кропивницький

UA:Кропивницький

NTA

NTA

TVIQ

TVIQ

AquaStream

AquaStream

TransMissia

TransMissia

Catastrofa Online

Catastrofa Online

X-Stream

X-Stream

SpaceStream

SpaceStream

ProFact

ProFact

EcoSystem

EcoSystem

RelaxON

RelaxON

Camin

Camin

ZooStream

ZooStream

MultStream

MultStream

StreamCity

StreamCity

ProstoGame

ProstoGame

TrailerON

TrailerON

RecreatiON

RecreatiON

Aquarium

Aquarium

ProstoDrive

ProstoDrive

InRating

InRating

1:35Перапынак у вяшчанні
7:00Студыя "Белсат"
8:00Аб'ектыў
8:20Размова дня
8:35Загадкі беларускай гісторыі
8:55Даты праўды. Так пачалася вайна
9:25Не баімся. Гарадзенскі жнівень 2020, рэпартаж
9:40Невядомая Беларусь: Я вяртаўся дадому, д/ф
10:15Лабірынты (гістарычная праграма): Забойства на Ягелонскай
10:55Мова нанова: Як там "ашчушчэнія"?
11:15Стрэмкі (Drzazgi), м/ф
13:05Невядомая Беларусь: Людвіка, д/ф
13:40Сведкі: Пачатак незалежнага друку
14:00Студыя "Белсат"
15:00Аб'ектыў
15:25Размова дня
15:40Загадкі беларускай гісторыі
16:00Невядомая Беларусь: Чарга. Гісторыя пытання ці пытанне гісторыі?, д/ф
16:40Як Оскар перамог камунізм (Jak Oskar komune obalal), д/ф
17:25Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
17:45Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
18:00Студыя "Белсат"
18:10Маю права (юрыдычная праграма)
18:30Вечаровы шпіль
18:50Над Нёмнам (тэлечасопіс)
19:05Беларускі свет
19:30Вось так (інфармацыйная праграма)
20:00Студыя "Белсат"
21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне)
21:20Размова дня
21:35Пайсці і не вярнуцца, рэпартаж
22:10У крузе любові (The Broken Circle Breakdown), драма
0:00Студыя "Белсат"
1:00Аб'ектыў
1:20Размова дня
1:35Над Нёмнам (тэлечасопіс)
1:55Беларускі свет
2:15Перапынак у вяшчанні
7:00Студыя "Белсат"
8:00Аб'ектыў
8:20Размова дня
8:35Над Нёмнам (тэлечасопіс)
8:55Беларускі свет
9:15Пайсці і не вярнуцца, рэпартаж
9:50Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым
10:10Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
10:35Як Оскар перамог камунізм (Jak Oskar komune obalal), д/ф
11:20Пэўнасць (Conviction), драма
13:05Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
13:15Студыя "Белсат"
14:15Аб'ектыў
14:40Размова дня
14:55Над Нёмнам (тэлечасопіс)
15:15Беларускі свет
15:35Лабірынты (гістарычная праграма): Забойства на Ягелонскай
16:15Intermarium: Рэч Паспалітая абодвух народаў: праўда ці міф?
17:05Хай так TV (сатырычная праграма)
17:35Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым
18:00Студыя "Белсат"
18:10Шчыра кажучы
18:30Кожны з нас (ток-шоу)
19:30Вось так (інфармацыйная праграма)
20:00Студыя "Белсат"
21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне)
21:20Размова дня
21:35Украіна з пульсам Беларусі, рэпартаж
21:55Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
22:40Таямніца возера (Le mystere du lac), серыял
23:35Студыя "Белсат"
0:35Аб'ектыў
0:50Размова дня
1:10Шчыра кажучы
1:35Кожны з нас (ток-шоу)
2:30Перапынак у вяшчанні
7:00Студыя "Белсат"
8:00Аб'ектыў
8:20Размова дня
8:35Шчыра кажучы
8:55Кожны з нас (ток-шоу)
9:55Даты праўды: Карнікі
10:20Украіна з пульсам Беларусі, рэпартаж
10:40Беларускі свет
11:00Над Нёмнам (тэлечасопіс)
11:20Intermarium: Рэч Паспалітая абодвух народаў: праўда ці міф?
12:10Таямніца возера (Le mystere du lac), серыял
13:05Вечаровы шпіль
13:20Студыя "Белсат"
14:20Аб'ектыў
14:45Размова дня
15:00Шчыра кажучы
15:20Кожны з нас (ток-шоу)
16:20Невядомая Беларусь: Людвіка, д/ф
16:55Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
17:40Мова нанова: Як там "ашчушчэнія"?
18:00Студыя "Белсат"
18:10Вяскоўцы
18:45Без рэтушы
19:05Давайце разбірацца
19:30Вось так (інфармацыйная праграма)
20:00Студыя "Белсат"
21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне)
21:20Размова дня
21:35ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
22:15Цені імперыі (Cienie imperium), д/ф
23:30Студыя "Белсат"
0:25Аб'ектыў
0:50Размова дня
1:10Без рэтушы
1:35Давайце разбірацца
1:55ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
2:30Перапынак у вяшчанні
7:00Студыя "Белсат"
8:00Аб'ектыў
8:20Размова дня
8:35Без рэтушы
9:00Давайце разбірацца
9:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
9:55Даты праўды: Нацыянальна-культурніцкае жыццё пад акупацыяй
10:30Загадкі беларускай гісторыі
10:45Цені імперыі (Cienie imperium), д/ф
12:00Вяскоўцы
12:30Шчыра кажучы
12:55Студыя "Белсат"
13:55Аб'ектыў
14:15Размова дня
14:35Без рэтушы
14:55Давайце разбірацца
15:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
15:55Хай так TV (сатырычная праграма)
16:20Цені імперыі (Cienie imperium), д/ф
17:35Шчыра кажучы
18:00Студыя "Белсат"
18:10Кожны з нас (ток-шоу)
19:05Маю права (юрыдычная праграма)
19:30Вось так (інфармацыйная праграма)
20:00Студыя "Белсат"
21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне)
21:20Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
21:30Закладнікі Данбасу, рэпартаж
21:55МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял
22:55Сумная валянцінка (Blue Valentine), меладрама
0:45Студыя "Белсат"
1:45Аб'ектыў
2:05Маю права (юрыдычная праграма)
2:20Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
2:35Перапынак у вяшчанні
7:00Студыя "Белсат"
8:00Аб'ектыў
8:20Маю права (юрыдычная праграма)
8:40Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
8:55ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
9:30Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял
9:35Джабу запрашае ў джунглі (Jabu's Jungle), мультсерыял, рэж. Роджэр Гокінз (Roger Hawkins), 2016 г., ПАР
10:00Бамсэ і горад злодзеяў (Bamse och tjuvstaden), мультсерыял для дзяцей
10:10Лабірынты (гістарычная праграма): Забойства на Ягелонскай
10:50Кожны з нас (ток-шоу)
11:45Маю права (юрыдычная праграма)
12:10Невядомая Беларусь: Людвіка, д/ф
12:45Беларускі свет
13:10Intermarium: Рэч Паспалітая абодвух народаў: праўда ці міф?
14:05Акварыум, серыял
14:55Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўны серыял
15:40Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Сіндыкат забойцаў
16:30Абое рабое (Quatre etoile), м/ф
18:10Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
18:55Унутраныя межы (D is for Division), д/ф
20:30Хай так TV (сатырычная праграма)
21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне)
21:15Вечаровы шпіль
21:35Рыштаванне Ашэра (Pigumim), драма, рэж. Матан Яір (Matan Yair), 2017 г., Ізраіль
23:10Аб'ектыў
23:25Таямніца возера (Le mystere du lac), серыял
0:15Перапынак у вяшчанні
7:00Аб'ектыў
7:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
7:50Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял
8:00Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял
8:25Бамсэ і горад злодзеяў (Bamse och tjuvstaden), мультсерыял для дзяцей
8:35Загадкі беларускай гісторыі
8:55Intermarium: Рэч Паспалітая абодвух народаў: праўда ці міф?
9:45Маю права (юрыдычная праграма)
10:05Вяскоўцы
10:40Лабірынты (гістарычная праграма): Забойства на Ягелонскай
11:20Хай так TV (сатырычная праграма)
11:50Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўны серыял
12:35Унутраныя межы (D is for Division), д/ф
14:05Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк)
14:15Без рэтушы
14:40Вечаровы шпіль
15:00Давайце разбірацца
15:25Цені імперыі (Cienie imperium), д/ф
16:40Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
17:25Рыштаванне Ашэра (Pigumim), драма
19:00Куба - кухня рэвалюцыі (Kuba - rewolucja od kuchni), д/ф, рэж. Вітальд Шаблоўскі (Witold Szablowski), 2020 г., Польшча
19:45Невядомая Беларусь: Кантрабандысты, д/ф
20:20Мова нанова
20:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма)
21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне)
21:15Intermarium
22:05У сакрэце (Thrse Raquin), м/ф
23:45Аб'ектыў
0:00МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял
0:50Перапынак у вяшчанні
Белсат TV

Белсат TV

Информационные
Поделиться ссылкой на Белсат TV:
  • Поделиться ссылкой на Белсат TV:

youtv - всегда с тобой

Попробуйте все преимущества пользования современным ОТТ телевидением!

Познавательно

Познавательно

300+ телеканалов на любой вкус: премиум, фильмовые, спортивные, развлекательные, детские.

Просто

Просто

Простой дружелюбный интерфейс приложения.

Выгодно

Выгодно

По одной оплате просмотр с 5 устройств одновременно.

Удобно

Удобно

Просмотр со смартфонов, планшетов, TV, ПК где угодно, где есть Интернет покрытие.

Мобильные приложения

Современные мобильные приложения youtv всегда с тобой.