24 канал

24 канал

5 Канал

5 Канал

ATR

ATR

CNL Україна

CNL Україна

Enter-фiльм

Enter-фiльм

Eurosport 1

Eurosport 1

Eurosport 2

Eurosport 2

Eurosport 1 HD

Eurosport 1 HD

Music Box UA

Music Box UA

Nickelodeon

Nickelodeon

8 КАНАЛ

8 КАНАЛ

ОЦЕ

ОЦЕ

Наталі

Наталі

Бигуди

Бигуди

EU.Music

EU.Music

TV1000 Action

TV1000 Action

ViP Comedy

ViP Comedy

TV1000

TV1000

TV1000 World Kino

TV1000 World Kino

М1 HD

М1 HD

Viasat Explore

Viasat Explore

Viasat History

Viasat History

Viasat Nature

Viasat Nature

Zoom

Zoom

Суспільне Дніпро HD

Суспільне Дніпро HD

Інтер+

Інтер+

К2

К2

Мега

Мега

Надія

Надія

НТН

НТН

Суспільне Крим HD

Суспільне Крим HD

Перший дiловий

Перший дiловий

Перший

Перший

Піксель TV

Піксель TV

ПлюсПлюс

ПлюсПлюс

Рада

Рада

ТЕТ

ТЕТ

М2 HD

М2 HD

Суспільне Ужгород HD

Суспільне Ужгород HD

Прямий

Прямий

Прямий HD

Прямий HD

Суспільне Чернівці HD

Суспільне Чернівці HD

Freedom SD

Freedom SD

Суспільне Київ HD

Суспільне Київ HD

ЕКО ТВ

ЕКО ТВ

Перший Західний

Перший Західний

LALE

LALE

HDFashion & Lifestyle

HDFashion & Lifestyle

Еспресо TV

Еспресо TV

Белсат TV

Белсат TV

Трофей

Трофей

Рудана

Рудана

Hollywood HD

Hollywood HD

ПравдаТУТ

ПравдаТУТ

Суспільне Вінниця HD

Суспільне Вінниця HD

Вита ТВ

Вита ТВ

ПравдаТУТ HD

ПравдаТУТ HD

EU.Music HD

EU.Music HD

Setanta Sports HD

Setanta Sports HD

Milady Television

Milady Television

Сварожичи

Сварожичи

Дача

Дача

Незалежні

Незалежні

MostVideo

MostVideo

Телевсесвіт

Телевсесвіт

Южная волна HD

Южная волна HD

Setanta Sports+ HD

Setanta Sports+ HD

#ЕТНО HD

#ЕТНО HD

#НАШЕ MUSIC HD

#НАШЕ MUSIC HD

Квартал ТВ

Квартал ТВ

Настоящее Время

Настоящее Время

Bambarbia HD

Bambarbia HD

Караван TV

Караван TV

Галичина

Галичина

Суспільне Житомир HD

Суспільне Житомир HD

Niki Junior

Niki Junior

Niki Kids

Niki Kids

Obozrevatel

Obozrevatel

24 канал HD

24 канал HD

Суспільне Рівне HD

Суспільне Рівне HD

Travel Guide-TV HD

Travel Guide-TV HD

Epic Drama HD

Epic Drama HD

Суспільне Донбас HD

Суспільне Донбас HD

Niki Junior HD

Niki Junior HD

Niki Kids HD

Niki Kids HD

Obozrevatel HD

Obozrevatel HD

Новый христианский

Новый христианский

Дитинець

Дитинець

1+1 HD

1+1 HD

СТБ HD

СТБ HD

Новий канал HD

Новий канал HD

Суспільне Одеса HD

Суспільне Одеса HD

Суспільне Чернігів HD

Суспільне Чернігів HD

Genuine TV

Genuine TV

Genuine TV HD

Genuine TV HD

NavigatorTV HD

NavigatorTV HD

Перший кабельний

Перший кабельний

Freedom HD

Freedom HD

Hollywood

Hollywood

Аверс

Аверс

2+2 HD

2+2 HD

ТЕТ HD

ТЕТ HD

5 Канал HD

5 Канал HD

Суспільне Харків HD

Суспільне Харків HD

Суспільне Запоріжжя HD

Суспільне Запоріжжя HD

Суспільне Львів HD

Суспільне Львів HD

VIP Megahit

VIP Megahit

Суспільне Полтава HD

Суспільне Полтава HD

Суспільне Луцьк HD

Суспільне Луцьк HD

Суспільне Черкаси HD

Суспільне Черкаси HD

Суспільне Суми HD

Суспільне Суми HD

Суспільне Тернопіль HD

Суспільне Тернопіль HD

Суспільне Миколаїв HD

Суспільне Миколаїв HD

Суспільне Хмельницький HD

Суспільне Хмельницький HD

Суспільне Херсон HD

Суспільне Херсон HD

Суспільне Івано-Франківськ HD

Суспільне Івано-Франківськ HD

Суспільне Кропивницький HD

Суспільне Кропивницький HD

NTA

NTA

AquaStream

AquaStream

TransMissia

TransMissia

Catastrofa Online

Catastrofa Online

X-Stream

X-Stream

SpaceStream

SpaceStream

ProFact

ProFact

EcoSystem

EcoSystem

RelaxON

RelaxON

Camin

Camin

ZooStream

ZooStream

MultStream

MultStream

StreamCity

StreamCity

ProstoGame

ProstoGame

TrailerON

TrailerON

RecreatiON

RecreatiON

Aquarium

Aquarium

ProstoDrive

ProstoDrive

InRating

InRating

Provence

Provence

Інтер HD

Інтер HD

К1 HD

К1 HD

RUMUSIC HD

RUMUSIC HD

Первый городской HD

Первый городской HD

МТМ Запоріжжя

МТМ Запоріжжя

Март HD

Март HD

Типовий Київ

Типовий Київ

МСТ Марганец

МСТ Марганец

Вінниччина

Вінниччина

Конкурент

Конкурент

7D7

7D7

ICTV Ukraine

ICTV Ukraine

Odesa.Live

Odesa.Live

Миргород

Миргород

TVA

TVA

NO COMMENTS

NO COMMENTS

Хроніка Війни

Хроніка Війни

Prosto Fishing

Prosto Fishing

Суспільне Вінниця

Суспільне Вінниця

Суспільне Дніпро

Суспільне Дніпро

Суспільне Донбас

Суспільне Донбас

Суспільне Житомир

Суспільне Житомир

Суспільне Запоріжжя

Суспільне Запоріжжя

Суспільне Івано-Франківськ

Суспільне Івано-Франківськ

Суспільне Київ

Суспільне Київ

Суспільне Крим

Суспільне Крим

Суспільне Кропивницький

Суспільне Кропивницький

Суспільне Луцьк

Суспільне Луцьк

Суспільне Львів

Суспільне Львів

Суспільне Миколаїв

Суспільне Миколаїв

Суспільне Одеса

Суспільне Одеса

Суспільне Полтава

Суспільне Полтава

Суспільне Рівне

Суспільне Рівне

Суспільне Суми

Суспільне Суми

Суспільне Тернопіль

Суспільне Тернопіль

Суспільне Ужгород

Суспільне Ужгород

Суспільне Харків

Суспільне Харків

Суспільне Херсон

Суспільне Херсон

Суспільне Хмельницький

Суспільне Хмельницький

Суспільне Черкаси

Суспільне Черкаси

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернігів

Суспільне Чернігів

ICTV  HD

ICTV HD

21:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
21:30Добра Новина Богдан Демборинський
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Дотик Чарльз Стенлі
23:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
23:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
00:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
00:30Музична пауза / Новини
01:00Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
01:30Фільм, концерт
02:00Домашня група з Ріком Реннером
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Сімейна консультація (Світле радіо Еммануїл)
05:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
05:30Добра Новина Богдан Демборинський
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Дотик Чарльз Стенлі
07:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
07:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
08:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
08:30Музична пауза / Новини
09:00Дива поруч (студія Істок)
09:30Останні часи Юрій Коновалов
10:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
10:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
11:00Повнота радості життя Джойс Майєр
11:30Дива поруч (студія Істок)
11:45Музична пауза
12:00Зміни свій світ Рік Реннер
12:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
13:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
13:30Добра Новина Богдан Демборинський
14:00Дім Віри Максим Максимов
14:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
15:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
15:30Блага звістка з Ріком Реннером
16:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
16:30Музична пауза
17:00Дива поруч (студія Істок)
17:30Останні часи Юрій Коновалов
18:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Дива поруч (студія Істок)
19:45Музична пауза
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
21:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
21:30Добра Новина Богдан Демборинський
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
23:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
23:30Блага звістка з Ріком Реннером
18:00Рівка
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Сила віри Девід Хасавей
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Вихід Є Дім Слави Божої
21:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
21:30Добра Новина Богдан Демборинський
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Кафедра Всесвітньої Євангелізації Рю Гвансу
23:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
23:30Так говорить Біблія Тарас Сень
00:00Час з Деніс Реннер
00:30Музична пауза / Новини
01:00Вихід Є Дім Слави Божої
01:30Клуб 700 інтерактив (Еммануїл)
02:00Рівка
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Сила віри Девід Хасавей
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Вихід Є Дім Слави Божої
05:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
05:30Добра Новина Богдан Демборинський
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Кафедра Всесвітньої Євангелізації Рю Гвансу
17:30Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
18:00Домашня група з Ріком Реннером
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Сімейна консультація (Світле радіо Еммануїл)
21:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
21:30Добра Новина Богдан Демборинський
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Дотик Чарльз Стенлі
23:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
23:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
00:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
00:30Батьківський компас
01:00Музична пауза
01:30Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
02:00Домашня група з Ріком Реннером
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Сімейна консультація (Світле радіо Еммануїл)
05:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
05:30Добра Новина Богдан Демборинський
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Дотик Чарльз Стенлі
07:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
07:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
08:00Щоденний блок Блага звістка
10:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
10:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
11:00Повнота радості життя Джойс Майєр
11:30Дива поруч (студія Істок)
11:45Музична пауза
12:00Зміни свій світ Рік Реннер
12:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
13:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
13:30Добра Новина Богдан Демборинський
14:00Дім Віри Максим Максимов
14:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
15:00Щоденний блок Блага звістка
17:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
17:30Останні часи Юрій Коновалов
18:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Дива поруч (студія Істок)
19:45Музична пауза
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
21:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
21:30Добра Новина Богдан Демборинський
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
23:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
23:30Блага звістка з Ріком Реннером
00:00Кафедра Всесвітньої Євангелізації Рю Гвансу
00:30М/с Носії світла
01:00Музична пауза
01:30Останні часи Юрій Коновалов
02:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Дива поруч (студія Істок)
03:45Музична пауза
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
05:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
05:30Добра Новина Богдан Демборинський
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
07:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
07:30Блага звістка з Ріком Реннером
08:00Щоденний блок Блага звістка
10:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
10:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
11:00Повнота радості життя Джойс Майєр
11:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
12:00Зміни свій світ Рік Реннер
12:30Батьківський компас
13:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
13:30Добра Новина Богдан Демборинський
14:00Дім Віри Максим Максимов
14:30Дотик Чарльз Стенлі
15:00Щоденний блок Блага звістка
17:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
17:30Час з Деніс Реннер
18:00Повстань і сяй Фестус Нсога
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Батьківський компас
21:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
21:30Добра Новина Богдан Демборинський
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Дотик Чарльз Стенлі
23:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
23:30Сила Слова Максим Ташенов
00:00Концерт
00:30Будь прекрасною Харлі Петсі
01:00Музична пауза
01:30Час з Деніс Реннер
02:00Повстань і сяй Фестус Нсога
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Батьківський компас
05:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
05:30Добра Новина Богдан Демборинський
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Дотик Чарльз Стенлі
07:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
07:30Сила Слова Максим Ташенов
08:00Щоденний блок Блага звістка
10:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
10:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
11:00Повнота радості життя Джойс Майєр
11:30Сила віри Девід Хасавей
12:00Зміни свій світ Рік Реннер
12:30Вихід Є Дім Слави Божої
13:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
13:30Добра Новина Богдан Демборинський
14:00Дім Віри Максим Максимов
14:30Кафедра Всесвітньої Євангелізації Рю Гвансу
15:00Щоденний блок Блага звістка
17:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
17:30Істина Євангелія Ендрю Воммак
18:00Рівка
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Сила віри Девід Хасавей
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Вихід Є Дім Слави Божої
21:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
21:30Добра Новина Богдан Демборинський
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Кафедра Всесвітньої Євангелізації Рю Гвансу
23:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
23:30Так говорить Біблія Тарас Сень
00:00Час з Деніс Реннер
00:30Відкрита Біблія Олександр Рудинець
01:00Музична пауза
01:30Істина Євангелія Ендрю Воммак
02:00Рівка
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Сила віри Девід Хасавей
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Вихід Є Дім Слави Божої
05:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
05:30Добра Новина Богдан Демборинський
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Кафедра Всесвітньої Євангелізації Рю Гвансу
07:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
07:30Так говорить Біблія Тарас Сень
08:00Щоденний блок Блага звістка
10:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
10:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
11:00Повнота радості життя Джойс Майєр
11:30Посланець Джон Бевір
12:00Зміни свій світ Рік Реннер
12:30Світлі гості на Світлому радіо
13:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
13:30Добра Новина Богдан Демборинський
14:00Дім Віри Максим Максимов
14:30Дотик Чарльз Стенлі
15:00Щоденний блок Блага звістка
17:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
17:30Час з Деніс Реннер
18:00Домашня група з Ріком Реннером
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Посланець Джон Бевір
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Світлі гості на Світлому радіо
21:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
21:30Добра Новина Богдан Демборинський
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Дотик Чарльз Стенлі
23:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
23:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
00:00Посланець Джон Бевір
00:30Будь прекрасною Харлі Петсі
01:00Музична пауза
01:30Час з Деніс Реннер
02:00Домашня група з Ріком Реннером
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Посланець Джон Бевір
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Світлі гості на Світлому радіо
05:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
05:30Добра Новина Богдан Демборинський
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Дотик Чарльз Стенлі
07:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
07:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
08:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
08:30Подорож Пілігрима
10:30Трохи про величне Грехем Берт
11:00Музична пауза
11:30Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
12:00Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
12:30Концерт
13:30Домашня група з Ріком Реннером
14:00Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
14:30Відповіді з Бейлессом Конлі
15:00Зміни свій світ Рік Реннер
15:30Клуб 700 інтерактив (Еммануїл)
16:00Час з Деніс Реннер
16:30М/с Суперкнига (Еммануїл)
17:00Подорож Пілігрима
19:00Трохи про величне Грехем Берт
19:30Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
20:00Домашня група з Ріком Реннером
20:30До нескінченності
22:30Відповіді з Бейлессом Конлі
23:00Зміни свій світ Рік Реннер
23:30Клуб 700 інтерактив (Еммануїл)
00:00Подорож Пілігрима
00:00Посланець Джон Бевір
00:30Музична пауза / Новини
01:00Фільм, концерт
01:30Час з Деніс Реннер
02:00Домашня група з Ріком Реннером
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Посланець Джон Бевір
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Світлі гості на Світлому радіо
05:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
05:30Добра Новина Богдан Демборинський
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Дотик Чарльз Стенлі
07:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
07:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
08:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
08:30Євангеліє від Івана
10:30Трохи про величне Грехем Берт
11:00Музична пауза
11:30Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
12:00Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
12:30Д/ф Атеїст
13:30Домашня група з Ріком Реннером
14:00Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
14:30Відповіді з Бейлессом Конлі
15:00Зміни свій світ Рік Реннер
15:30Клуб 700 інтерактив (Еммануїл)
16:00Час з Деніс Реннер
16:30М/с Суперкнига (Еммануїл)
17:00Євангеліє від Івана
19:00Трохи про величне Грехем Берт
19:30Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
20:00Домашня група з Ріком Реннером
20:30Спадок
22:00Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
22:30Відповіді з Бейлессом Конлі
23:00Зміни свій світ Рік Реннер
23:30Клуб 700 інтерактив (Еммануїл)
00:00Час з Деніс Реннер
00:30Євангеліє від Івана
02:30Трохи про величне Грехем Берт
03:00Музична пауза
03:30Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
04:00Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
04:30Д/ф Атеїст
05:30Домашня група з Ріком Реннером
06:00Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
06:30Відповіді з Бейлессом Конлі
07:00Зміни свій світ Рік Реннер
07:30Клуб 700 інтерактив (Еммануїл)
08:00Трохи про величне Грехем Берт
08:30М/с Суперкнига (Еммануїл)
09:00Сімейна консультація (Світле радіо Еммануїл)
09:30Прямий ефір церкви Блага звістка
12:00Відповіді з Бейлессом Конлі
12:30Рівка
13:00Сімейна консультація (Світле радіо Еммануїл)
13:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
14:00Блага звістка з Ріком Реннером
14:30Сила віри Девід Хасавей
15:00Повстань і сяй Фестус Нсога
15:30Новини
15:45Музична пауза
16:00Прямий ефір церкви Блага звістка (повтор)
18:30Відповіді з Бейлессом Конлі
19:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
19:30Трохи про величне Грехем Берт
20:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
20:30Блага звістка з Ріком Реннером
21:00Сила віри Девід Хасавей
21:30Повстань і сяй Фестус Нсога
22:00Музична пауза
22:30Останні часи Юрій Коновалов
23:00Рівка
23:30Світлі гості на Світлому радіо
00:00Прямий ефір церкви Блага звістка (повтор)
02:30Відповіді з Бейлессом Конлі
03:00Так говорить Біблія Тарас Сень
03:30Трохи про величне Грехем Берт
04:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
04:30Блага звістка з Ріком Реннером
07:00Блага звістка з Ріком Реннером
09:30Блага звістка з Ріком Реннером
12:00Блага звістка з Ріком Реннером
14:30Блага звістка з Ріком Реннером
13:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
13:30Добра Новина Богдан Демборинський
14:00Дім Віри Максим Максимов
14:30Дотик Чарльз Стенлі
15:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
15:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
16:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
16:30Музична пауза / Новини
17:00Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
17:30Фільм, концерт
18:00Домашня група з Ріком Реннером
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Сімейна консультація (Світле радіо Еммануїл)
21:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
21:30Добра Новина Богдан Демборинський
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Дотик Чарльз Стенлі
23:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
23:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
00:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
00:30Музична пауза / Новини
01:00Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
01:30Фільм, концерт
02:00Домашня група з Ріком Реннером
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Сімейна консультація (Світле радіо Еммануїл)
05:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
05:30Добра Новина Богдан Демборинський
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Дотик Чарльз Стенлі
07:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
07:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
08:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
08:30Музична пауза / Новини
09:00Дива поруч (студія Істок)
09:30Останні часи Юрій Коновалов
10:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
10:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
11:00Повнота радості життя Джойс Майєр
11:30Дива поруч (студія Істок)
11:45Музична пауза
12:00Зміни свій світ Рік Реннер
12:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
13:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
13:30Добра Новина Богдан Демборинський
14:00Дім Віри Максим Максимов
14:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
15:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
15:30Блага звістка з Ріком Реннером
16:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
16:30Музична пауза
17:00Дива поруч (студія Істок)
17:30Останні часи Юрій Коновалов
18:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Дива поруч (студія Істок)
19:45Музична пауза
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
21:00Шоу віри Доктор Р Р Соарес
21:30Добра Новина Богдан Демборинський
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
23:00Істина Євангелія Ендрю Воммак
23:30Блага звістка з Ріком Реннером
Телеканал CNL Україна — дивитись онлайн пряму трансляцію

CNL Україна

Релігійні, Безкоштовні
Поділитися посиланням на CNL Україна:
  • Поділитися посиланням на CNL Україна:

CNL — це найбільша християнська телемережа, яка веде мовлення практично у всіх країнах світу. Християнський телеканал CNL транслює освітні, пізнавальні, євангелізаційні передачі CNL, а також новини, музичні та дитячі програми. Канал CNL був заснований у 2000 році в Казахстані, а канал CNL-Україна почав свою трансляцію 10 листопада 2007 року.

Дивіться 180+ каналів безкоштовно, або:

Виберіть зручний пробний період на всі канали

7 днів БЕЗКОШТОВНО

400+ каналів всіх категорій
5 пристроїв на 1 підписку!
Вибрати

14 днів за 1 ГРН

400+ каналів всіх категорій
5 пристроїв на 1 підписку!
Вибрати

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.