Новий канал HD

Новий канал HD

СТБ HD

СТБ HD

1+1 Марафон HD

1+1 Марафон HD

2+2 HD

2+2 HD

VIP Megahit HD

VIP Megahit HD

TV1000 Action HD

TV1000 Action HD

TV1000 HD

TV1000 HD

Eurosport 1 HD

Eurosport 1 HD

Eurosport 2

Eurosport 2

TV1000 World Kino

TV1000 World Kino

ViP Comedy HD

ViP Comedy HD

К1 HD

К1 HD

Прямий HD

Прямий HD

24 канал HD

24 канал HD

Epic Drama HD

Epic Drama HD

М1 HD

М1 HD

М2 HD

М2 HD

Квартал ТВ

Квартал ТВ

ОЦЕ HD

ОЦЕ HD

Viasat Explore

Viasat Explore

Viasat History HD

Viasat History HD

Viasat Nature

Viasat Nature

EU.Music HD

EU.Music HD

UA Music HD

UA Music HD

Black HD

Black HD

К2 HD

К2 HD

ПлюсПлюс HD

ПлюсПлюс HD

Еспресо TV

Еспресо TV

Дача HD

Дача HD

Трофей HD

Трофей HD

Мега HD

Мега HD

Піксель TV HD

Піксель TV HD

Бигуди

Бигуди

Інтер HD

Інтер HD

Інтер+

Інтер+

НТН HD

НТН HD

Перший дiловий

Перший дiловий

5 Канал

5 Канал

Niki Junior HD

Niki Junior HD

Niki Kids HD

Niki Kids HD

#ЕТНО HD

#ЕТНО HD

#НАШЕ MUSIC HD

#НАШЕ MUSIC HD

Трансмісія HD

Трансмісія HD

Настоящее Время HD

Настоящее Время HD

8 КАНАЛ

8 КАНАЛ

ПравдаТУТ HD

ПравдаТУТ HD

Obozrevatel HD

Obozrevatel HD

Travel Guide-TV HD

Travel Guide-TV HD

Enter-фiльм HD

Enter-фiльм HD

Freedom HD

Freedom HD

7D7 HD

7D7 HD

Віта ТБ

Віта ТБ

Сварожичи

Сварожичи

Рудана

Рудана

Перший HD

Перший HD

ATR

ATR

Аверс

Аверс

NTA

NTA

Катастрофа Online HD

Катастрофа Online HD

X-Stream HD

X-Stream HD

SpaceStream HD

SpaceStream HD

Milady Television

Milady Television

Zoom HD

Zoom HD

Наталі

Наталі

Рада HD

Рада HD

NO COMMENTS HD

NO COMMENTS HD

Хроніка Війни HD

Хроніка Війни HD

NavigatorTV HD

NavigatorTV HD

Белсат TV

Белсат TV

ProФакт HD

ProФакт HD

MostVideo

MostVideo

ProstoDrive HD

ProstoDrive HD

ProstoGame HD

ProstoGame HD

EcoSystem HD

EcoSystem HD

RelaxON HD

RelaxON HD

Камін HD

Камін HD

ZooStream HD

ZooStream HD

MultStream HD

MultStream HD

StreamCity HD

StreamCity HD

TrainStream HD

TrainStream HD

TrailerON HD

TrailerON HD

RecreatiON HD

RecreatiON HD

Aquarium HD

Aquarium HD

InRating HD

InRating HD

Provence

Provence

Караван TV

Караван TV

Суспільне Київ HD

Суспільне Київ HD

Суспільне Харків HD

Суспільне Харків HD

Суспільне Дніпро HD

Суспільне Дніпро HD

Суспільне Запоріжжя HD

Суспільне Запоріжжя HD

Суспільне Львів HD

Суспільне Львів HD

Суспільне Одеса HD

Суспільне Одеса HD

Суспільне Чернівці HD

Суспільне Чернівці HD

Суспільне Чернігів HD

Суспільне Чернігів HD

Суспільне Вінниця HD

Суспільне Вінниця HD

Суспільне Житомир HD

Суспільне Житомир HD

Суспільне Рівне HD

Суспільне Рівне HD

Суспільне Донбас HD

Суспільне Донбас HD

Суспільне Полтава HD

Суспільне Полтава HD

Суспільне Луцьк HD

Суспільне Луцьк HD

Суспільне Черкаси HD

Суспільне Черкаси HD

Суспільне Суми HD

Суспільне Суми HD

Суспільне Крим HD

Суспільне Крим HD

Суспільне Тернопіль HD

Суспільне Тернопіль HD

Суспільне Миколаїв HD

Суспільне Миколаїв HD

Суспільне Хмельницький HD

Суспільне Хмельницький HD

Суспільне Херсон HD

Суспільне Херсон HD

Суспільне Ужгород HD

Суспільне Ужгород HD

Суспільне Івано-Франківськ HD

Суспільне Івано-Франківськ HD

Суспільне Кропивницький HD

Суспільне Кропивницький HD

Перший Західний

Перший Західний

Дитинець

Дитинець

Галичина HD

Галичина HD

МСТ Марганец

МСТ Марганец

Конкурент

Конкурент

Миргород

Миргород

TVA

TVA

Надія

Надія

Prosto Ukraine HD

Prosto Ukraine HD

AquaStream HD

AquaStream HD

Prosto Fishing HD

Prosto Fishing HD

Новый христианский

Новый христианский

CNL Україна

CNL Україна

24 канал

24 канал

EU.Music

EU.Music

Obozrevatel

Obozrevatel

Перший

Перший

Прямий

Прямий

LALE

LALE

ПравдаТУТ

ПравдаТУТ

Телевсесвіт HD

Телевсесвіт HD

Niki Junior

Niki Junior

Niki Kids

Niki Kids

Суспільне Вінниця

Суспільне Вінниця

Суспільне Дніпро

Суспільне Дніпро

Суспільне Житомир

Суспільне Житомир

Суспільне Запоріжжя

Суспільне Запоріжжя

Суспільне Івано-Франківськ

Суспільне Івано-Франківськ

Суспільне Київ

Суспільне Київ

Суспільне Крим

Суспільне Крим

Суспільне Кропивницький

Суспільне Кропивницький

Суспільне Луцьк

Суспільне Луцьк

Суспільне Львів

Суспільне Львів

Суспільне Миколаїв

Суспільне Миколаїв

Суспільне Одеса

Суспільне Одеса

Суспільне Полтава

Суспільне Полтава

Суспільне Рівне

Суспільне Рівне

Суспільне Суми

Суспільне Суми

Суспільне Тернопіль

Суспільне Тернопіль

Суспільне Ужгород

Суспільне Ужгород

Суспільне Харків

Суспільне Харків

Суспільне Херсон

Суспільне Херсон

Суспільне Хмельницький

Суспільне Хмельницький

Суспільне Черкаси

Суспільне Черкаси

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернігів

Суспільне Чернігів

Genuine TV HD

Genuine TV HD

Bambarbia HD

Bambarbia HD

16:30М/с Суперкнига (Еммануїл)
17:00Цар слави: частина 2 Публіцистичний фільм
19:00Трохи про величне Грехем Бьорт
19:30Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
20:00Домашня група з Ріком Реннером
20:30Шлях вітру
22:30Відповіді з Бейлессом Конлі
23:00Зміни свій світ Рік Реннер
23:30Клуб 700 інтерактив (Еммануїл)
00:00Час з Деніс Реннер
00:30Музична пауза / Новини
01:00Цар слави: частина 2 Публіцистичний фільм
03:00Трохи про величне Грехем Бьорт
03:30Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
04:00Домашня група з Ріком Реннером
04:30Євангеліє від Луки
07:00Зміни свій світ Рік Реннер
07:30Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
08:00Відповіді з Бейлессом Конлі
08:30Прямий ефір церкви Блага звістка
11:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
11:30Трохи про величне Грехем Бьорт
12:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
12:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
13:00Сила віри Девід Хасавей
13:30Посланець Джон Бевір
14:00Новини
14:15Музична пауза
14:30Останні часи Юрій Коновалов
15:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
15:30Світлі гості на Світлому радіо
16:00Прямий ефір церкви Блага звістка (повтор)
18:30Відповіді з Бейлессом Конлі
19:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
19:30Трохи про величне Грехем Бьорт
20:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
20:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
21:00Сила віри Девід Хасавей
21:30Посланець Джон Бевір
22:00Новини
22:15Музична пауза
22:30Останні часи Юрій Коновалов
23:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
23:30Світлі гості на Світлому радіо
00:00Прямий ефір церкви Блага звістка (повтор)
02:30Відповіді з Бейлессом Конлі
03:00Музична пауза / Новини
03:30Трохи про величне Грехем Бьорт
04:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
04:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
07:00Фестиваль Манни Перрі Стоун
09:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
12:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
12:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
13:00Сила віри Девід Хасавей
13:30Посланець Джон Бевір
14:00Новини
14:15Музична пауза
14:30Останні часи Юрій Коновалов
15:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
15:30Світлі гості на Світлому радіо
16:00Прямий ефір церкви Блага звістка (повтор)
18:30Відповіді з Бейлессом Конлі
19:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
19:30Трохи про величне Грехем Бьорт
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Сімейна консультація (Світле радіо Еммануїл)
21:00Шоу Джона Анкерберга
21:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Дотик Чарльз Стенлі
23:00Сила віри Девід Хасавей
23:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
00:00Сімейна консультація (Світле радіо Еммануїл)
00:30Музична пауза / Новини
01:00Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
01:30Лідерська конференція з пастором Мікі Харді Інтерв'ю
02:00Домашня група з Ріком Реннером
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Сімейна консультація (Світле радіо Еммануїл)
05:00Шоу Джона Анкерберга
05:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Дотик Чарльз Стенлі
07:00Сила віри Девід Хасавей
07:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
08:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
08:30Музична пауза / Новини
09:00Останні часи Юрій Коновалов
09:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
10:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
10:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
11:00Повнота радості життя Джойс Майєр
11:30Дива поруч (студія Істок)
11:45Музична пауза
12:00Зміни свій світ Рік Реннер
12:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
13:00Посланець Джон Бевір
13:30Сила Слова Максим Ташенов
14:00Дім Віри Максим Максимов
14:30Дотик Чарльз Стенлі
15:00Біблійна школа Олег Ведмеденко
15:30Блага звістка з Ріком Реннером
16:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
16:30Музична пауза
17:00Останні часи Юрій Коновалов
17:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
18:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Дива поруч (студія Істок)
19:45Музична пауза
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
21:00Посланець Джон Бевір
21:30Сила Слова Максим Ташенов
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Дотик Чарльз Стенлі
23:00Біблійна школа Олег Ведмеденко
23:30Блага звістка з Ріком Реннером
00:00Сімейна консультація (Світле радіо Еммануїл)
00:30Музична пауза
01:00Останні часи Юрій Коновалов
01:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
02:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Дива поруч (студія Істок)
03:45Музична пауза
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
05:00Посланець Джон Бевір
05:30Сила Слова Максим Ташенов
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Дотик Чарльз Стенлі
07:00Біблійна школа Олег Ведмеденко
07:30Блага звістка з Ріком Реннером
08:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
08:30Музична пауза / Новини
09:00Сила віри Девід Хасавей
09:30Час з Деніс Реннер
10:00Шоу Джона Анкерберга
10:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
11:00Повнота радості життя Джойс Майєр
11:30Блага звістка з Ріком Реннером
12:00Зміни свій світ Рік Реннер
12:30Батьківський компас
13:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
13:30Відповіді з Бейлессом Конлі
14:00Дім Віри Максим Максимов
14:30Дотик Чарльз Стенлі
15:00Посланець Джон Бевір
15:30Сила Слова Максим Ташенов
16:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
16:30Музична пауза / Новини
17:00Сила віри Девід Хасавей
17:30Час з Деніс Реннер
18:00Шоу Джона Анкерберга
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Блага звістка з Ріком Реннером
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Батьківський компас
21:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
21:30Відповіді з Бейлессом Конлі
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Дотик Чарльз Стенлі
23:00Посланець Джон Бевір
23:30Сила Слова Максим Ташенов
00:00Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
00:30Музична пауза / Новини
01:00Сила віри Девід Хасавей
01:30Час з Деніс Реннер
02:00Шоу Джона Анкерберга
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Батьківський компас
05:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
05:30Відповіді з Бейлессом Конлі
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Дотик Чарльз Стенлі
07:00Посланець Джон Бевір
07:30Сила Слова Максим Ташенов
08:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
08:30Музична пауза / Новини
09:00Світлі гості на Світлому радіо
09:30Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
10:00Фестиваль Манни Перрі Стоун
10:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
11:00Повнота радості життя Джойс Майєр
11:30Сила віри Девід Хасавей
12:00Зміни свій світ Рік Реннер
12:30Відповіді з Бейлессом Конлі
13:00Лідерська конференція з пастором Мікі Харді Інтерв'ю
13:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
14:00Дім Віри Максим Максимов
14:30Посланець Джон Бевір
15:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
15:30Дотик Чарльз Стенлі
16:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
16:30Музична пауза / Новини
17:00Світлі гості на Світлому радіо
17:30Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
18:00Фестиваль Манни Перрі Стоун
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Сила віри Девід Хасавей
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Відповіді з Бейлессом Конлі
21:00Лідерська конференція з пастором Мікі Харді Інтерв'ю
21:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Посланець Джон Бевір
23:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
23:30Дотик Чарльз Стенлі
00:00Біблійна школа Олег Ведмеденко
00:30Музична пауза / Новини
01:00Світлі гості на Світлому радіо
01:30Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
02:00Фестиваль Манни Перрі Стоун
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Сила віри Девід Хасавей
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Відповіді з Бейлессом Конлі
05:00Лідерська конференція з пастором Мікі Харді Інтерв'ю
05:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Посланець Джон Бевір
07:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
07:30Дотик Чарльз Стенлі
08:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
08:30Музична пауза
09:00Світлі гості на Світлому радіо
09:30Час з Деніс Реннер
10:00Домашня група з Ріком Реннером
10:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
11:00Повнота радості життя Джойс Майєр
11:30Посланець Джон Бевір
12:00Зміни свій світ Рік Реннер
12:30Лідерська конференція з пастором Мікі Харді Інтерв'ю
13:00Сила віри Девід Хасавей
13:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
14:00Дім Віри Максим Максимов
14:30Дотик Чарльз Стенлі
15:00Шоу Джона Анкерберга
15:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
16:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
16:30Музична пауза
17:00Світлі гості на Світлому радіо
17:30Час з Деніс Реннер
18:00Домашня група з Ріком Реннером
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Посланець Джон Бевір
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Лідерська конференція з пастором Мікі Харді Інтерв'ю
21:00Сила віри Девід Хасавей
21:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Дотик Чарльз Стенлі
23:00Шоу Джона Анкерберга
23:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
00:00Час з Деніс Реннер
00:30Музична пауза
01:00Світлі гості на Світлому радіо
01:30Час з Деніс Реннер
02:00Домашня група з Ріком Реннером
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Посланець Джон Бевір
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Лідерська конференція з пастором Мікі Харді Інтерв'ю
05:00Сила віри Девід Хасавей
05:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Дотик Чарльз Стенлі
07:00Шоу Джона Анкерберга
07:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
08:00Час з Деніс Реннер
08:30М/с Суперкнига (Еммануїл)
09:00Євангеліє від Івана
11:00Трохи про величне Грехем Бьорт
11:30Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
12:00Домашня група з Ріком Реннером
12:30Вибір Елісон
14:00Історія Ісуса Христа для дітей
15:00Зміни свій світ Рік Реннер
15:30Клуб 700 інтерактив (Еммануїл)
16:00Час з Деніс Реннер
16:30М/с Суперкнига (Еммануїл)
17:00Євангеліє від Івана
19:00Трохи про величне Грехем Бьорт
19:30Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
20:00Домашня група з Ріком Реннером
20:30Заради любові
22:00Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
22:30Відповіді з Бейлессом Конлі
23:00Зміни свій світ Рік Реннер
23:30Клуб 700 інтерактив (Еммануїл)
00:00Час з Деніс Реннер
00:30Музична пауза / Новини
01:00Євангеліє від Івана
03:00Трохи про величне Грехем Бьорт
03:30Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
04:00Домашня група з Ріком Реннером
04:30Вибір Елісон
06:00Історія Ісуса Христа для дітей
07:00Зміни свій світ Рік Реннер
07:30Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
08:00Відповіді з Бейлессом Конлі
08:30Прямий ефір церкви Блага звістка
11:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
11:30Трохи про величне Грехем Бьорт
12:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
12:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
13:00Сила віри Девід Хасавей
13:30Посланець Джон Бевір
14:00Новини
14:15Музична пауза
14:30Останні часи Юрій Коновалов
15:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
15:30Світлі гості на Світлому радіо
16:00Прямий ефір церкви Блага звістка (повтор)
18:30Відповіді з Бейлессом Конлі
19:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
19:30Трохи про величне Грехем Бьорт
20:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
20:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
21:00Сила віри Девід Хасавей
21:30Посланець Джон Бевір
22:00Новини
22:15Музична пауза
22:30Останні часи Юрій Коновалов
23:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
23:30Світлі гості на Світлому радіо
00:00Прямий ефір церкви Блага звістка (повтор)
02:30Відповіді з Бейлессом Конлі
03:00Музична пауза / Новини
03:30Трохи про величне Грехем Бьорт
04:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
04:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
07:00Фестиваль Манни Перрі Стоун
09:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
12:00Фестиваль Манни Перрі Стоун
12:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
12:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
13:00Сила віри Девід Хасавей
13:30Посланець Джон Бевір
14:00Новини
14:15Музична пауза
14:30Останні часи Юрій Коновалов
15:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
15:30Світлі гості на Світлому радіо
16:00Прямий ефір церкви Блага звістка (повтор)
18:30Відповіді з Бейлессом Конлі
19:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
19:30Трохи про величне Грехем Бьорт
20:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
20:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
21:00Сила віри Девід Хасавей
21:30Посланець Джон Бевір
22:00Новини
22:15Музична пауза
22:30Останні часи Юрій Коновалов
23:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
23:30Світлі гості на Світлому радіо
00:00Прямий ефір церкви Блага звістка (повтор)
02:30Відповіді з Бейлессом Конлі
03:00Музична пауза / Новини
03:30Трохи про величне Грехем Бьорт
04:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
04:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Дотик Чарльз Стенлі
07:00Сила віри Девід Хасавей
07:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
08:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
08:30Музична пауза / Новини
09:00Останні часи Юрій Коновалов
09:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
10:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
10:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
11:00Повнота радості життя Джойс Майєр
11:30Дива поруч (студія Істок)
11:45Музична пауза
12:00Зміни свій світ Рік Реннер
12:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
13:00Посланець Джон Бевір
13:30Сила Слова Максим Ташенов
14:00Дім Віри Максим Максимов
14:30Дотик Чарльз Стенлі
15:00Біблійна школа Олег Ведмеденко
15:30Блага звістка з Ріком Реннером
16:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
16:30Музична пауза
17:00Останні часи Юрій Коновалов
17:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
18:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Дива поруч (студія Істок)
19:45Музична пауза
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
21:00Посланець Джон Бевір
21:30Сила Слова Максим Ташенов
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Дотик Чарльз Стенлі
23:00Біблійна школа Олег Ведмеденко
23:30Блага звістка з Ріком Реннером
00:00Сімейна консультація (Світле радіо Еммануїл)
00:30Музична пауза
01:00Останні часи Юрій Коновалов
01:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
02:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Дива поруч (студія Істок)
03:45Музична пауза
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
05:00Посланець Джон Бевір
05:30Сила Слова Максим Ташенов
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Дотик Чарльз Стенлі
07:00Біблійна школа Олег Ведмеденко
07:30Блага звістка з Ріком Реннером
08:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
08:30Музична пауза / Новини
09:00Сила віри Девід Хасавей
09:30Час з Деніс Реннер
10:00Шоу Джона Анкерберга
10:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
11:00Повнота радості життя Джойс Майєр
11:30Блага звістка з Ріком Реннером
12:00Зміни свій світ Рік Реннер
12:30Батьківський компас
13:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
13:30Відповіді з Бейлессом Конлі
14:00Дім Віри Максим Максимов
14:30Дотик Чарльз Стенлі
15:00Посланець Джон Бевір
15:30Сила Слова Максим Ташенов
16:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
16:30Музична пауза / Новини
17:00Сила віри Девід Хасавей
17:30Час з Деніс Реннер
18:00Шоу Джона Анкерберга
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Блага звістка з Ріком Реннером
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Батьківський компас
21:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
21:30Відповіді з Бейлессом Конлі
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Дотик Чарльз Стенлі
23:00Посланець Джон Бевір
23:30Сила Слова Максим Ташенов
00:00Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
00:30Музична пауза / Новини
01:00Сила віри Девід Хасавей
01:30Час з Деніс Реннер
02:00Шоу Джона Анкерберга
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Церква Нове творіння Джозеф Принс
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Батьківський компас
05:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
05:30Відповіді з Бейлессом Конлі
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Дотик Чарльз Стенлі
07:00Посланець Джон Бевір
07:30Сила Слова Максим Ташенов
08:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
08:30Музична пауза / Новини
09:00Світлі гості на Світлому радіо
09:30Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
10:00Фестиваль Манни Перрі Стоун
10:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
11:00Повнота радості життя Джойс Майєр
11:30Сила віри Девід Хасавей
12:00Зміни свій світ Рік Реннер
12:30Відповіді з Бейлессом Конлі
13:00Лідерська конференція з пастором Мікі Харді Інтерв'ю
13:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
14:00Дім Віри Максим Максимов
14:30Посланець Джон Бевір
15:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
15:30Дотик Чарльз Стенлі
16:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
16:30Музична пауза / Новини
17:00Світлі гості на Світлому радіо
17:30Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
18:00Фестиваль Манни Перрі Стоун
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Сила віри Девід Хасавей
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Відповіді з Бейлессом Конлі
21:00Лідерська конференція з пастором Мікі Харді Інтерв'ю
21:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Посланець Джон Бевір
23:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
23:30Дотик Чарльз Стенлі
00:00Біблійна школа Олег Ведмеденко
00:30Музична пауза / Новини
01:00Світлі гості на Світлому радіо
01:30Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
02:00Фестиваль Манни Перрі Стоун
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Сила віри Девід Хасавей
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Відповіді з Бейлессом Конлі
05:00Лідерська конференція з пастором Мікі Харді Інтерв'ю
05:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Посланець Джон Бевір
07:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
07:30Дотик Чарльз Стенлі
08:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
08:30Музична пауза
09:00Світлі гості на Світлому радіо
09:30Час з Деніс Реннер
10:00Домашня група з Ріком Реннером
10:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
11:00Повнота радості життя Джойс Майєр
11:30Посланець Джон Бевір
12:00Зміни свій світ Рік Реннер
12:30Лідерська конференція з пастором Мікі Харді Інтерв'ю
13:00Сила віри Девід Хасавей
13:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
14:00Дім Віри Максим Максимов
14:30Дотик Чарльз Стенлі
15:00Шоу Джона Анкерберга
15:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
16:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
16:30Музична пауза
17:00Світлі гості на Світлому радіо
17:30Час з Деніс Реннер
18:00Домашня група з Ріком Реннером
18:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
19:00Повнота радості життя Джойс Майєр
19:30Посланець Джон Бевір
20:00Зміни свій світ Рік Реннер
20:30Лідерська конференція з пастором Мікі Харді Інтерв'ю
21:00Сила віри Девід Хасавей
21:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
22:00Дім Віри Максим Максимов
22:30Дотик Чарльз Стенлі
23:00Шоу Джона Анкерберга
23:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
00:00Час з Деніс Реннер
00:30Музична пауза
01:00Світлі гості на Світлому радіо
01:30Час з Деніс Реннер
02:00Домашня група з Ріком Реннером
02:30Переможний голос віруючого Кеннет Коупленд
03:00Повнота радості життя Джойс Майєр
03:30Посланець Джон Бевір
04:00Зміни свій світ Рік Реннер
04:30Лідерська конференція з пастором Мікі Харді Інтерв'ю
05:00Сила віри Девід Хасавей
05:30Біблійна школа Олег Ведмеденко
06:00Дім Віри Максим Максимов
06:30Дотик Чарльз Стенлі
07:00Шоу Джона Анкерберга
07:30Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
08:00Час з Деніс Реннер
08:30М/с Суперкнига (Еммануїл)
09:00Життя Ісуса
11:30Життя Ісуса
12:00Домашня група з Ріком Реннером
12:30Д/ф Полонені
14:30Відповіді з Бейлессом Конлі
15:00Зміни свій світ Рік Реннер
15:30Клуб 700 інтерактив (Еммануїл)
16:00Час з Деніс Реннер
16:30М/с Суперкнига (Еммануїл)
17:00Життя Ісуса
19:30Життя Ісуса
20:00Домашня група з Ріком Реннером
20:30Ньютон Грейс
22:00Клуб 700 з Петом Робертсоном (Еммануїл)
22:30Відповіді з Бейлессом Конлі
23:00Зміни свій світ Рік Реннер
23:30Клуб 700 інтерактив (Еммануїл)
00:00Час з Деніс Реннер
00:30Музична пауза / Новини
01:00Життя Ісуса
04:00Домашня група з Ріком Реннером
04:30Д/ф Полонені
06:30Відповіді з Бейлессом Конлі
07:00Зміни свій світ Рік Реннер
07:30Поворот на 180 градусів (Еммануїл)
08:00Відповіді з Бейлессом Конлі
08:30Прямий ефір церкви Блага звістка
11:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
11:30Трохи про величне Грехем Бьорт
12:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
12:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
13:00Сила віри Девід Хасавей
13:30Посланець Джон Бевір
14:00Новини
14:15Музична пауза
14:30Останні часи Юрій Коновалов
15:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
15:30Світлі гості на Світлому радіо
16:00Прямий ефір церкви Блага звістка (повтор)
18:30Відповіді з Бейлессом Конлі
19:00М/с Суперкнига (Еммануїл)
19:30Трохи про величне Грехем Бьорт
20:00Церква Нове творіння Джозеф Принс
20:30Фестиваль Манни Перрі Стоун
21:00Сила віри Девід Хасавей
21:30Посланець Джон Бевір
22:00Новини
22:15Музична пауза
22:30Останні часи Юрій Коновалов
23:00Путівник по Ізраїлю Екскурсійно-туристична програма
03:30Життя Ісуса
Телеканал CNL Україна — дивитись онлайн пряму трансляцію

CNL Україна

Релігійні, Безкоштовні
Поділитися посиланням на CNL Україна:
  • Поділитися посиланням на CNL Україна:

CNL — це найбільша християнська телемережа, яка веде мовлення практично у всіх країнах світу. Християнський телеканал CNL транслює освітні, пізнавальні, євангелізаційні передачі CNL, а також новини, музичні та дитячі програми. Канал CNL був заснований у 2000 році в Казахстані, а канал CNL-Україна почав свою трансляцію 10 листопада 2007 року.

Дивіться 180+ каналів безкоштовно, або:

Виберіть зручний пробний період на всі канали

7 днів БЕЗКОШТОВНО

400+ каналів всіх категорій
5 пристроїв на 1 передплату!
Вибрати

14 днів за 1 ГРН

400+ каналів всіх категорій
5 пристроїв на 1 передплату!
Вибрати

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.