1+1

1+1

5 Канал

5 Канал

ATR

ATR

CNL Україна

CNL Україна

UKRAINE 24

UKRAINE 24

English Club

English Club

Enter-фiльм

Enter-фiльм

ICTV

ICTV

UKRAINE 2 HD

UKRAINE 2 HD

НАШ

НАШ

NLO TV 2 HD

NLO TV 2 HD

Music Box UA

Music Box UA

NewsOne

NewsOne

OTV

OTV

8 КАНАЛ

8 КАНАЛ

Натали

Натали

ОЦЕ

ОЦЕ

EU.Music

EU.Music

ZIK

ZIK

Zoom

Zoom

UA:Дніпро

UA:Дніпро

Интер

Интер

Интер+

Интер+

К1

К1

К2

К2

Мега

Мега

Надія

Надія

Новый канал

Новый канал

НТН

НТН

Перший дiловий

Перший дiловий

UA:Перший / ТРК

UA:Перший / ТРК "Эра"

Пиксель TV

Пиксель TV

Рада

Рада

СТБ

СТБ

Прямой

Прямой

Прямой HD

Прямой HD

UA:Буковина

UA:Буковина

ЦК

ЦК

ЕКО ТВ

ЕКО ТВ

Винтаж

Винтаж

Перший Західний

Перший Західний

LALE

LALE

HDFashion & Lifestyle

HDFashion & Lifestyle

112 Україна

112 Україна

112 Україна HD

112 Україна HD

Еспресо TV

Еспресо TV

Громадське ТБ

Громадське ТБ

Белсат TV

Белсат TV

Трофей

Трофей

ПравдаТУТ

ПравдаТУТ

UA:Вінниця

UA:Вінниця

ПравдаТУТ HD

ПравдаТУТ HD

RABINOVICH

RABINOVICH

EU.Music HD

EU.Music HD

Milady Television

Milady Television

Горизонт

Горизонт

Дача

Дача

NewsOne HD

NewsOne HD

MostVideo

MostVideo

Телевсесвіт

Телевсесвіт

Южная волна HD

Южная волна HD

#ЕТНО HD

#ЕТНО HD

#НАШЕ MUSIC HD

#НАШЕ MUSIC HD

Квартал ТВ

Квартал ТВ

Настоящее Время

Настоящее Время

Bambarbia

Bambarbia

РАІ

РАІ

Караван TV

Караван TV

Галичина

Галичина

UA:Житомир

UA:Житомир

Niki Junior

Niki Junior

Niki Kids

Niki Kids

OBOZ TV

OBOZ TV

#НАШ КАНАЛ HD

#НАШ КАНАЛ HD

Телеканал новостей 24 HD

Телеканал новостей 24 HD

UKRAINE 1 HD

UKRAINE 1 HD

NLO TV 1 HD

NLO TV 1 HD

UA:Рівне

UA:Рівне

Travel Guide-TV

Travel Guide-TV

Первый Киевский

Первый Киевский

Niki Junior HD

Niki Junior HD

Niki Kids HD

Niki Kids HD

Громадське ТБ HD

Громадське ТБ HD

OBOZ TV HD

OBOZ TV HD

Новый христианский

Новый христианский

Дитинець

Дитинець

UA:Одеса

UA:Одеса

UA:Чернігів

UA:Чернігів

Genuine TV

Genuine TV

Genuine TV HD

Genuine TV HD

NavigatorTV

NavigatorTV

Перший незалежний

Перший незалежний

Перший кабельний

Перший кабельний

Аверс

Аверс

UA:Харків

UA:Харків

UA:Запоріжжя

UA:Запоріжжя

UA:Львів

UA:Львів

UA:Полтава

UA:Полтава

UA:Волинь

UA:Волинь

UA:Черкаси

UA:Черкаси

UA:Суми

UA:Суми

UA:Тернопіль

UA:Тернопіль

UA:Миколаїв

UA:Миколаїв

UA:Поділля

UA:Поділля

UA:Херсон

UA:Херсон

UA:Карпати

UA:Карпати

UA:Кропивницький

UA:Кропивницький

NTA

NTA

TVIQ

TVIQ

AquaStream

AquaStream

TransMissia

TransMissia

Catastrofa Online

Catastrofa Online

X-Stream

X-Stream

SpaceStream

SpaceStream

ProFact

ProFact

EcoSystem

EcoSystem

RelaxON

RelaxON

Camin

Camin

ZooStream

ZooStream

MultStream

MultStream

StreamCity

StreamCity

ProstoGame

ProstoGame

TrailerON

TrailerON

RecreatiON

RecreatiON

Aquarium

Aquarium

ProstoDrive

ProstoDrive

InRating

InRating

0:30"Добра новина". Богдан Демборинський
1:00"Реформація. Боже домобудівництво та законотворчість на основі Біблії"
1:30Шоу Джона Анкерберга
2:00"Дім Віри". Максим Максимов
3:00"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд
3:30Тележурнал "Створення". Річард Фенгред і Келвін Сміт
4:00CNLNEWS
4:15Музика на CNL
4:30"Один в кубі" ("Еммануїл")
5:00"Дотик". Чарльз Стенлі
5:30"Сила віри". Девід Хасавей
6:00"Кафедра Всесвітньої Євангелізації"
6:30"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес
7:00"Ранкова молитва"
7:05"Весела школа здоров'я"
7:30"Повнота радості життя". Джойс Майєр
8:00CNLNEWS
8:05"Твоє життя"
8:30"Жнива". Ростислав Радчук
9:00"Зміни свій світ". Рік Реннер
9:30М/с "Суперкнига" ("Еммануїл")
10:00"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер
10:30"Батьківський компас"
11:00"Хліб на кожен день". Ольга Голікова
11:15"Клуб LIFE" ("Еммануїл")
11:30"Світлі гості на Світлому радіо"
12:00"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд
12:30"Істина Євангелія". Ендрю Воммак
13:00"За лінією горизонту". Віктор Коротєєв
13:30"Повнота радості життя". Джойс Майєр
14:00CNLNEWS
14:15"Смачна країна"
14:30"Добра новина". Богдан Демборинський
15:00"Так говорить Біблія". Тарас Сень
15:30М/с "Суперкнига" ("Еммануїл")
16:00"Посланець". Джон Бевір
16:30Церква "Нове творіння". Джозеф Принс
17:00"Біблійна школа". Олег Ведмеденко
17:30"Госпел Тайм Сквер". Програма для дітей
18:00"Дім Віри"
18:45"Рука допомоги". Пастор Яків
19:00"Повнота радості життя". Джойс Майєр
19:30"Посланець". Джон Бевір
20:00"Зміни свій світ". Рік Реннер
20:30"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес
21:00"Дотик". Чарльз Стенлі
21:30CNLNEWS
22:00"Дім Віри". Прямий ефір
22:45Музика на CNL
23:00"Істина Євангелія". Ендрю Воммак
23:30"Слово священика"
0:15"Поворот на 180 градусів" ("Еммануїл")
0:30Церква "Нове творіння". Джозеф Принс
1:00"Вірую"
2:00"Дім Віри". Максим Максимов
3:00"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд
3:30"Добра новина". Богдан Демборинський
4:00CNLNEWS
4:15Музика на CNL
4:30"Клуб 700 інтерактив" ("Еммануїл")
5:00"Дотик". Чарльз Стенлі
5:30"Так говорить Біблія". Тарас Сень
6:00"Відповіді з Бейлессом Конлі"
6:30"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес
7:00"Ранкова молитва"
7:05"Теорема"
7:30"Повнота радості життя". Джойс Майєр
8:00CNLNEWS
8:05"Кафе міс Чаріті"
8:30"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт
9:00"Зміни свій світ". Рік Реннер
9:30М/с "Суперкнига" ("Еммануїл")
10:00"Клуб LIFE" ("Еммануїл")
10:15"Хліб на кожен день". Ольга Голікова
10:30"Слово священика"
11:30Церква "Нове творіння". Джозеф Принс
12:00"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд
12:30"Істина Євангелія". Ендрю Воммак
13:00Шоу Джона Анкерберга
13:30"Повнота радості життя". Джойс Майєр
14:00CNLNEWS
14:15"Сила Слова в Індії". Максим Ташенов
14:30"Добра новина". Богдан Демборинський
15:00"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка
15:30М/с "Суперкнига" ("Еммануїл")
16:00"Повстань і сяй". Фестус Нсога
16:30"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл")
17:00CNLNEWS
17:05Т/с "Рівка". "Друзі та вороги"
17:30"Сила Слова". Максим Ташенов
18:00"Дім Віри"
18:45"Рука допомоги". Пастор Яків
19:00"Повнота радості життя". Джойс Майєр
19:30"Останні часи". Юрій Коновалов
20:00"Зміни свій світ". Рік Реннер
20:30"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер
21:00"Дотик". Чарльз Стенлі
21:30"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес
22:00"Дім Віри". Прямий ефір
23:00CNLNEWS
23:15Музика на CNL
23:30"Істина Євангелія". Ендрю Воммак
0:00"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман
0:30"Слово священика"
1:00"Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма
1:30"Кафедра Всесвітньої Євангелізації"
2:00"Дім Віри". Максим Максимов
3:00"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд
3:30"Добра новина". Богдан Демборинський
4:00CNLNEWS
4:30"Будь прекрасною". Харлі Петсі
5:00"Дотик". Чарльз Стенлі
5:30"Батьківський компас"
6:00"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт
6:30"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес
7:00"Ранкова молитва"
7:05"Слово пастиря"
7:30"Повнота радості життя". Джойс Майєр
8:00CNLNEWS
8:15Музика на CNL
8:30"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер
9:00"Зміни свій світ". Рік Реннер
9:30М/с "Суперкнига" ("Еммануїл")
10:00"Відкрита Біблія". Олександр Рудинець
10:30"Хліб на кожен день". Ольга Голікова
10:45"Клуб LIFE" ("Еммануїл")
11:00"Дім Віри". Максим Максимов
11:45"Жива віра". Бред Хенсон
12:00"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд
12:30"Істина Євангелія". Ендрю Воммак
13:00"Госпел Тайм Сквер". Програма для дітей
13:30"Повнота радості життя". Джойс Майєр
14:00CNLNEWS
14:05"Твоє життя"
14:30"Добра новина". Богдан Демборинський
15:00"Сила віри". Девід Хасавей
15:30М/с "Суперкнига" ("Еммануїл")
16:00"Сімейна консультація" ("Світле радіо Еммануїл")
16:30"Кафе міс Чаріті"
17:00"Клуб 700 інтерактив" ("Еммануїл")
17:30"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман
18:00"Дім Віри"
18:45"Рука допомоги". Пастор Яків
19:00"Повнота радості життя". Джойс Майєр
19:30"Так говорить Біблія". Тарас Сень
20:00"Зміни свій світ". Рік Реннер
20:30"Відповіді з Бейлессом Конлі"
21:00"Дотик". Чарльз Стенлі
21:30"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес
22:00"Дім Віри". Прямий ефір
22:45Музика на CNL
23:00"Крок назустріч"
23:30"Істина Євангелія". Ендрю Воммак
0:00Т/с "Рівка". "Друзі та вороги"
0:30"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд
1:00"Сила Слова". Максим Ташенов
1:30"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка
2:00"Дім Віри". Максим Максимов
3:00Тележурнал "Створення". Річард Фенгред і Келвін Сміт
3:30"Будь прекрасною". Харлі Петсі
4:00CNLNEWS
4:30"Добра новина". Богдан Демборинський
5:00"Дотик". Чарльз Стенлі
5:30"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман
6:00"Світлі гості на Світлому радіо"
6:30"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес
7:00"Ранкова молитва"
7:05"Дива поруч" (студія "Істок")
7:30"Повнота радості життя". Джойс Майєр
8:00CNLNEWS
8:05Дитячий блок ("Еммануїл"). Мультфільм
9:00"Зміни свій світ". Рік Реннер
9:30М/с "Суперкнига" ("Еммануїл")
10:00"Жнива". Ростислав Радчук
10:30"Повстань і сяй". Фестус Нсога
11:00"Дім Віри". Максим Максимов
11:45"Хліб на кожен день". Ольга Голікова
11:50"Клуб LIFE" ("Еммануїл")
12:00"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд
12:30"Істина Євангелія". Ендрю Воммак
13:00"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер
13:30"Повнота радості життя". Джойс Майєр
14:00CNLNEWS
14:15Музика на CNL
14:30"Добра новина". Богдан Демборинський
15:00"Вихід Є!". Дім Слави Божої
15:30М/с "Суперкнига" ("Еммануїл")
16:00Шоу Джона Анкерберга
16:30"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл")
17:00"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка
17:30"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес
18:00"Дім Віри"
18:45"Рука допомоги". Пастор Яків
19:00"Повнота радості життя". Джойс Майєр
19:30"Посланець". Джон Бевір
20:00"Зміни свій світ". Рік Реннер
20:30"Батьківський компас"
21:00"Дотик". Чарльз Стенлі
21:30CNLNEWS
21:45"Жива віра". Бред Хенсон
22:00"Дім Віри". Прямий ефір
22:45Музика на CNL
23:00"Відповіді з Бейлессом Конлі"
23:30"Істина Євангелія". Ендрю Воммак
0:00"Сімейна консультація" ("Світле радіо Еммануїл")
0:30"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд
1:00"Посланець". Джон Бевір
1:30"Відкрита Біблія". Олександр Рудинець
2:00"Дім Віри". Максим Максимов
3:00Церква "Нове творіння". Джозеф Принс
3:30"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес
4:00CNLNEWS
4:30"Вихід Є!". Дім Слави Божої
5:00"Вірую"
6:00"Слово священика"
6:45Музика на CNL
7:00"Ранкова молитва"
7:05"Слово пастиря"
7:30"Повнота радості життя". Джойс Майєр
8:00CNLNEWS
8:05"Посланець". Джон Бевір
8:30"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт
9:00"Біблійна школа". Олег Ведмеденко
9:30М/с "Суперкнига" ("Еммануїл")
10:00"Хліб на кожен день". Ольга Голікова
10:15"Клуб LIFE" ("Еммануїл")
10:30"Відповіді з Бейлессом Конлі"
11:00Тележурнал "Створення". Річард Фенгред і Келвін Сміт
11:30"Госпел Тайм Сквер". Програма для дітей
12:00"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд
12:30"Жнива". Ростислав Радчук
13:00Х/ф "Естер"
14:20CNLNEWS
14:30"Світлі гості на Світлому радіо"
15:00"Сила Слова". Максим Ташенов
15:30М/с "Суперкнига" ("Еммануїл")
16:00"Кафе міс Чаріті"
16:30"Крок назустріч"
17:00"Поворот на 180 градусів" ("Еммануїл")
17:30CNLNEWS
17:40"Суботні зустрічі"
18:00"Рука допомоги". Пастор Яків
18:15Музика на CNL
18:30Церква "Нове творіння". Джозеф Принс
19:00"За лінією горизонту". Віктор Коротєєв
19:30"Кафедра Всесвітньої Євангелізації"
20:00"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер
20:30"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес
21:00"Повстань і сяй". Фестус Нсога
21:30"Один в кубі" ("Еммануїл")
22:00CNLNEWS
22:30"Слово священика"
23:30"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл")
0:00"Реформація. Боже домобудівництво та законотворчість на основі Біблії"
0:30Шоу Джона Анкерберга
1:00"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд
1:30"Світлі гості на Світлому радіо"
2:00"Дім Віри". Максим Максимов
3:00"Добра новина". Богдан Демборинський
3:30"Останні часи". Юрій Коновалов
4:00CNLNEWS
4:05"Вихід Є!". Дім Слави Божої
4:30"Батьківський компас"
5:00"Суботні зустрічі"
5:30"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес
6:00"Так говорить Біблія". Тарас Сень
6:30"Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма
7:00"Ранкова молитва"
7:05Т/с "Рівка". "Друзі та вороги"
7:30"Крок назустріч"
8:00CNLNEWS
8:05"Трохи про величне". Грехем Берт
8:30"Дотик". Чарльз Стенлі
9:00"Слово священика"
9:30М/с "Суперкнига" ("Еммануїл")
10:00"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер
10:30"Кафедра Всесвітньої Євангелізації"
11:00"Хліб на кожен день". Ольга Голікова
11:05"На початку було Слово". Михайло Паночко
11:15"Клуб LIFE" ("Еммануїл")
11:30"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман
12:00"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд
12:30"Весела школа здоров'я"
13:00"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт
13:30"Посланець". Джон Бевір
14:00CNLNEWS
14:15Музика на CNL
14:30"Дім Віри"
15:30М/с "Суперкнига" ("Еммануїл")
16:00"Повстань і сяй". Фестус Нсога
CNL Україна

CNL Україна

Інформаційні, Релігійні, Безкоштовні
Поділитися посиланням на CNL Україна:
  • Поділитися посиланням на CNL Україна:

youtv - завжди з тобою

Спробуйте усі переваги користування сучасним ОТТ телебаченням!

Пізнавально

Пізнавально

300+ телеканалів на будь-який смак: преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі.

Просто

Просто

Простий дружелюбний інтерфейс додатку.

Вигідно

Вигідно

За однією оплатою перегляд з 5 пристроїв одночасно.

Зручно

Зручно

Перегляд зі смартфонів, платншетів, TV, ПК будь-де, де є Інтернет покриття.

Мобільні додатки

Сучасні мобільні додатки youtv завжди з тобою.