Рейчел МакАдамс

Рейчел МакАдамс

Rachel McAdamsАктор

Рейчел МакАдамс народилася і виросла в невеликому канадському містечку Лондон. З юних років вона відчувала пристрасть до мистецтва. Вона ходила в танцювальну секцію, каталася на ковзанах та лижах. Рейчел була рухливою дитиною. Вже тоді вона ставила перед собою досить значимі цілі, завдяки чому розвинула у своєму характері такі риси як стійкість і цілеспрямованість.

Першими постановками, в яких взяла участь Рейчел МакАдамс, стали старовинні шекспірівські твори. Дівчинка охоче зображала стародавніх героїв з кожною новою виставою і роллю, розкриваючи все більше свій непідробний талант. Вона була однією з кращих актрис місцевого річного театрального табору.

Після закінчення школи МакАдамс вступила до Йоркського університету. Там вона стала учасницею різних креативних студентських фільмів і експериментів.

Рейчел МакАдамс стала відома всьому світу завдяки одному фільму. Дівчина вперше приїхала в Лос-Анджелес і відразу ж була затверджена на роль у комедії «Ципочка». Рейчел досить швидко втілилася в образ красивої дівчини, яка завжди йде попереду натовпу і знає собі ціну.

Так само однією з кращих ролей МакАдамс стала робота у картині «Ідеальний пиріг». Саме з цим фільмом актриса була номінована на премію «Genie Award».

Рейчел МакАдамс знялася в таких відомих фільмах як «Ципочка», «Погані дівчата», «Щоденник пам'яті», «Нічний рейс», «Привіт родині!», «Непрохані гості».

Останніми роботами актриси стали фільми: «Дружина мандрівника в часі», «Велика гра», «Шерлок Холмс», «Доброго ранку».

Рейчел МакАдамс одна з найпопулярніших канадських актрис. Вона є прикладом для наслідування для багатьох жінок, оскільки володіє непідробною усмішкою і витонченим смаком. Ця актриса на будь-яких заходах виглядає як мастита світська левиця, готова дати відсіч будь-кому, хто зробить замах на її простір.

У свої 32 роки Рейчел ніколи не була заміжня. Наприкінці 2010 року актриса почала зустрічатися зі своїм партнером за фільмом «Північ у Парижі» британським актором Майклом Шином.

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.