Джон Ріс-Девіс

Джон Ріс-Девіс

John Rhys-DaviesАктор

Джон Ріс-Девіс народився 5 травня 1944 року в Солсбері, Великобританія. Закінчив Університет Східної Англії (University of East Anglia), потім вступив до Королівської академії драматичного мистецтва (Royal Academy of Dramatic Art) у Лондоні. Починає працювати в театрі і на телебаченні.

Знімався в трьох сезонах фантастичного телесеріалу «Ковзаючі» (Sliders) в ролі професора Максиміліана Артуро, в одному з фільмів про Джеймса Бонда в ролі генерала Леоніда Пушкіна. На початку 2000-них зіграв гнома Гімлі у кінотрилогії «Володар перснів».

Також озвучував такі відомі мультфільми як «Аладдін і король розбійників» (голос короля розбійників / Кассіма), «Губка Боб Квадратні штани» (голос Мен Рея) і Тобіаса в комп'ютерній грі Freelancer.

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.