Люсі Лью

Люсі Лью

Lucy LiuАктор

Люсі Лью (Лію) народилася 2 грудня 1968 року в Нью-Йорку, в районі Квінс. Батьки Люсі іммігрували з Тайваню, мати, Сесілія, родом з Пекіна, буддистка, за професією біохімік, а батько, Том, родом з Шанхаю, за професією інженер-будівельник. У Люсі є брат Алекс. У її сім'ї говорили вдома на мандаринській китайській і до п'яти років Люсі не знала англійської. Відвідувала музичну школу, де навчалася грі на акордеоні. У 1986 році Люсі закінчила престижну школу «Stuyvesant» і вступила до Нью-Йоркського університету, але через рік перевелася в Мічиганський університет, де стала вивчати азійські мови та культуру. У 2000 році стала обличчям фірми Revlon.

Перша поява Люсі Лью на великому екрані відбулася в 1996 році, потім пішли кілька епізодичних ролей, а в 1997 році Люсі була запрошена на телесеріал «Еллі Макбіл».

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.