Ганс Метісон

Ганс Метісон

Hans MathesonАктор

Ганс Метісон (англ. Hans Matheson; народився 7 серпня 1975) — британський актор.

Ганс стверджує, що був сором'язливою і інтровертною дитиною, нещасливим у школі. Ганс вступив до школи драматичного мистецтва Евондейл Голл (Avondale Hall) в місті Клепхем. За порадою свого вчителя і наставника Ганс брав участь у прослуховуванні для телесеріалу Єза Баттеруорта під назвою «Різдво», і це привело його до ролі в «Моджо» на сцені Королівського Театру і пізніше до ролі у фільмі під тією ж назвою. Потім слідували ролі в телесеріалах «Брамвелл II» (1996), «Вікліфф» (1994) і «Сімейні Гроші» (1997), а потім пішли й ролі у фільмах «Фокуси Стелли» (1996), «Все такі ж чокнуті» (1998) і «Підстава» (1999).

Його першим проривом у міжнародному кіно була роль Маріуса в екранізації книги В. Гюго «Знедолені» (1998), потім він знявся у фільмі «Я Діна» (2002) і в телесеріалі «Тумани Авалона» (2001).

Основна роль, завдяки якій він багато в чому відомий, безсумнівно, головна роль Юрія Живаго у фільмі «Доктор Живаго» (2002), де він знімався разом з Кірою Найтлі і Семом Нілом.

Ганс не тільки талановитий актор, але також грає на гітарі, скрипці і губній гармоніці і пише власні пісні.

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.