Доріан Ґрей (Dorian Gray)
2009Трилери, Зарубіжні, Фентезі, Великобританія
Full HD112 хвилин

Доріан – юнак, наділений неймовірною красою. Одного разу художник написав його портрет і Ґрей, побачивши його, закохався у власне зображення. Його уразила думка про те, що він не зможе все життя залишатися таким молодим, як на портреті! Він би хотів, щоб все було навпаки! Нехай би портрет змінювався, а він міг завжди лишатися таким, як нині! Він міг би віддати за це душу! Диявол його почув і виконав прохання. Доріан почав вести життя, сповнене таємниць і пороків. Він зоставався юним та бездоганним, але на портреті відбивалися усі сховані від очей злочини його життя і безжально змінювали колись невинне обличчя...

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Грузинська, Литовська, Російська, Українська, Азербайджанська
Субтитри
Англійська, Російська, Українська, Грузинська, Румунська, Естонська, Азербайджанська, Киргизька
Контент надано, MEGOGO

Дивіться також

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.