Володар перснів: Дві вежі (The Lord of the Rings: The Two Towers)
2002Фільми, Пригоди, Фентезі, Нова Зеландія, США
Full HD172 хвилини
Гендальфа більше немає. Братство розпалося, намагаючись врятувати один одного. Фродо та Сем залишаються без захисту на шляху до знищення персня. Їхній єдиний союзник — створіння на ім'я Голум, у якого свої плани на темний скарб. По п'ятах гобітів слідують не тільки орки, а й вірні союзники.
Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Українська, Англійська
Субтитри
Українська, Українська (примусові субтитри), Російська, Російська (примусові субтитри), Англійська, Румунська, Турецька
Контент, наданий VIASAT

Відносно контенту (аудіовізуальні, музичні твори, фонограми, відеограми, графічні, текстові та інші матеріали), який містить маркування «Контент, наданий VIASAT», послуги з доступу Абоненту до вказаного контенту надаються Товариством з обмеженою відповідальністю «Віасат Україна» (Код ЄДРПОУ: 36125042, місцезнаходження: 01054, Україна, м. Київ, вул. Тургеневська, буд. 15).

Дивіться також

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.