Мілина (The Shallows)
2016Фільми, Жахи, Трилери, США
Full HD86 хвилин
Так, під час чергового запливу на дошці, Ненсі випадково поранила ногу. Вибравшись на найближчу «мілина» щоб оцінити травму, дівчина побачила що, загалом-то, всі кістки на місці, а на обличчя лише середню розсічення і кровотеча, яке потрібно терміново зупинити. Але повернутися на берег за допомогою вона вже не змогла. Адже в навколишніх водах виразно було видно силует білої акули, яка припливла на запах крові. І вона абсолютно точно вирішила чекати своєї здобичі у воді. І зовсім скоро її чекає повноцінний бенкет. Адже починається приплив, який затопить острівець суші, на якому врятувалася Ненсі, і акула отримає своє. Якщо, звичайно, до цього часу не прийде несподівана, але така доречна в даній ситуації допомогу, або сама серфингистка не придумає іншого шляху до порятунку.
Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Українська, Англійська
Контент, наданий VIASAT

Відносно контенту (аудіовізуальні, музичні твори, фонограми, відеограми, графічні, текстові та інші матеріали), який містить маркування «Контент, наданий VIASAT», послуги з доступу Абоненту до вказаного контенту надаються Товариством з обмеженою відповідальністю «Віасат Україна» (Код ЄДРПОУ: 36125042, місцезнаходження: 01054, Україна, м. Київ, вул. Тургеневська, буд. 15).

Дивіться також

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.