Аві Арад

Аві Арад

Avi AradПродюсер

Народився в 1948 році і виріс у місті Рамат-Ган в Ізраїлі. Там же вступив до коледжу, але після нього поїхав до Сполучених Штатів і вступив до Нофстрінського університету в Нью-Йорці. У 1972 році він отримав бакалавра менеджменту.

У 1990 році Аві Арад виступає як виконавчий продюсер деяких мультиплікаційних серіалів, а в 1992 році серіалу «Люди Ікс» на каналі Fox Kids.

Разом із співвласником Айзеком Перлматтером своєї компанії з виробництва іграшок Toy Biz, вступили в боротьбу з Карлом Іканом і Роном Перелманом за володіння контрольним пакетом компанії Marvel Comics, яка в 1996 році оголосила себе банкрутом. Зрештою, Арад і Перлматтер досягали успіху в цьому, і їхній компанії дісталося ексклюзивне право на випуск іграшок у вигляді Людини-павука та інших супергероїв. Фактично вони врятували компанію від банкрутства через ліцензування і екранізацію. 4 липня 2004 року Аві Арад отримав громадянство і став повноправним громадянином США.

У 2006 році Аві Арад оголосив про свою відставку з усіх посад, в тому числі, і з посади генерального директора Marvel Studios. Планує сформувати власну кінокомпанію Avi Arad Productions, але буде продовжувати займатися коміксами Marvel Comics. Першим фільмом його нової компанії став «Братц», який виявився провальним.

У травні 2007 року відвідав Москву під час прем'єри фільму «Людина-павук 3: Ворог у тіні».

Каталог відео

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.