Холодна гора (Cold Mountain)
4ever Drama HD

4ever Drama HD

У ЗАПИСІ
2003Фільми, Мелодрами, Драми, Великобританія, США
Full HD148 хвилин

Громадянська війна в США. Інман - солдат Конфедерації, який у що б то не стало хоче дістатися в рідне поселення, де його чекає кохана дівчина Ада. По дорозі його чекає безліч проблем, а в цей час сама Ада так само зустрічає труднощі. Адже їй доводиться жити в тилу, з якого вичавили всі соки заради можливості продовжувати бойові дії. Але несподівано на допомогу дівчині приходить господарська бездомна Рубі, яка точно знає як потрібно виживати, коли немає грошей.

Доступно на пристроях
iOS
Android
Smart TV
Приставки
Переклад
Російська

Дивіться також

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.