Новий канал HD

Новий канал HD

СТБ HD

СТБ HD

1+1 Марафон HD

1+1 Марафон HD

2+2 HD

2+2 HD

Viasat Kino Megahit HD

Viasat Kino Megahit HD

Viasat Kino Action HD

Viasat Kino Action HD

Viasat Kino HD

Viasat Kino HD

Eurosport 1 HD

Eurosport 1 HD

Eurosport 2

Eurosport 2

Viasat Kino World

Viasat Kino World

Viasat Kino Comedy HD

Viasat Kino Comedy HD

24 канал HD

24 канал HD

К1 HD

К1 HD

Прямий HD

Прямий HD

Epic Drama HD

Epic Drama HD

М1 HD

М1 HD

Квартал ТВ

Квартал ТВ

ОЦЕ HD

ОЦЕ HD

М2 HD

М2 HD

Viasat Explore

Viasat Explore

Viasat History HD

Viasat History HD

Viasat Nature

Viasat Nature

EU.Music HD

EU.Music HD

UA Music HD

UA Music HD

Black HD

Black HD

К2 HD

К2 HD

ПЛЮСПЛЮС HD

ПЛЮСПЛЮС HD

Еспресо TV HD

Еспресо TV HD

Дача HD

Дача HD

Prosto Fishing HD

Prosto Fishing HD

Мега HD

Мега HD

Піксель TV HD

Піксель TV HD

Бігуді

Бігуді

Інтер HD

Інтер HD

Інтер+

Інтер+

НТН HD

НТН HD

5 Канал HD

5 Канал HD

ProstoGame HD

ProstoGame HD

Niki Junior HD

Niki Junior HD

Niki Kids HD

Niki Kids HD

ТрансМісія HD

ТрансМісія HD

ProstoDrive HD

ProstoDrive HD

X-Stream HD

X-Stream HD

Настоящее Время HD

Настоящее Время HD

8 КАНАЛ HD

8 КАНАЛ HD

ПравдаТУТ HD

ПравдаТУТ HD

Obozrevatel HD

Obozrevatel HD

MultStream HD

MultStream HD

Lale HD

Lale HD

Enter-фiльм HD

Enter-фiльм HD

Freedom HD

Freedom HD

7D7 HD

7D7 HD

Віта ТБ

Віта ТБ

Сварожичи

Сварожичи

Рудана

Рудана

Перший HD

Перший HD

Ukraine World News HD

Ukraine World News HD

ATR HD

ATR HD

Аверс

Аверс

NTA

NTA

Катастрофа Online HD

Катастрофа Online HD

SpaceStream HD

SpaceStream HD

Milady Television

Milady Television

Zoom HD

Zoom HD

Телевсесвіт HD

Телевсесвіт HD

Наталі

Наталі

Рада HD

Рада HD

NO COMMENTS HD

NO COMMENTS HD

Хроніка Війни HD

Хроніка Війни HD

NavigatorTV HD

NavigatorTV HD

Белсат TV

Белсат TV

ProФакт HD

ProФакт HD

Travel Guide-TV HD

Travel Guide-TV HD

EcoSystem HD

EcoSystem HD

RelaxON HD

RelaxON HD

Камін HD

Камін HD

StreamCity HD

StreamCity HD

Prosto Park HD

Prosto Park HD

TrainStream HD

TrainStream HD

RecreatiON HD

RecreatiON HD

ZooStream HD

ZooStream HD

Aquarium HD

Aquarium HD

InRating HD

InRating HD

Provence

Provence

TrailerON HD

TrailerON HD

Караван TV

Караван TV

Суспільне Київ HD

Суспільне Київ HD

Суспільне Харків HD

Суспільне Харків HD

Суспільне Дніпро HD

Суспільне Дніпро HD

Суспільне Запоріжжя HD

Суспільне Запоріжжя HD

Суспільне Львів HD

Суспільне Львів HD

Суспільне Одеса HD

Суспільне Одеса HD

Суспільне Чернівці HD

Суспільне Чернівці HD

Суспільне Чернігів HD

Суспільне Чернігів HD

Суспільне Вінниця HD

Суспільне Вінниця HD

Суспільне Житомир HD

Суспільне Житомир HD

Суспільне Рівне HD

Суспільне Рівне HD

Суспільне Донбас HD

Суспільне Донбас HD

Суспільне Полтава HD

Суспільне Полтава HD

Суспільне Луцьк HD

Суспільне Луцьк HD

Суспільне Черкаси HD

Суспільне Черкаси HD

Суспільне Суми HD

Суспільне Суми HD

Суспільне Тернопіль HD

Суспільне Тернопіль HD

Суспільне Миколаїв HD

Суспільне Миколаїв HD

Суспільне Хмельницький HD

Суспільне Хмельницький HD

Суспільне Херсон HD

Суспільне Херсон HD

Суспільне Ужгород HD

Суспільне Ужгород HD

Суспільне Івано-Франківськ HD

Суспільне Івано-Франківськ HD

Суспільне Кропивницький HD

Суспільне Кропивницький HD

Перший Західний

Перший Західний

Дитинець

Дитинець

Галичина HD

Галичина HD

МСТ Марганец

МСТ Марганец

Конкурент

Конкурент

Миргород

Миргород

TVA

TVA

Надія

Надія

TVP Info HD

TVP Info HD

TVP Polonia

TVP Polonia

Prosto Ukraine HD

Prosto Ukraine HD

AquaStream HD

AquaStream HD

Новый христианский

Новый христианский

CNL Україна

CNL Україна

Obozrevatel

Obozrevatel

EU.Music

EU.Music

LALE

LALE

Niki Junior

Niki Junior

Niki Kids

Niki Kids

Суспільне Вінниця

Суспільне Вінниця

Суспільне Дніпро

Суспільне Дніпро

Суспільне Житомир

Суспільне Житомир

Суспільне Запоріжжя

Суспільне Запоріжжя

Суспільне Івано-Франківськ

Суспільне Івано-Франківськ

Суспільне Київ

Суспільне Київ

Суспільне Крим

Суспільне Крим

Суспільне Кропивницький

Суспільне Кропивницький

Суспільне Луцьк

Суспільне Луцьк

Суспільне Львів

Суспільне Львів

Суспільне Миколаїв

Суспільне Миколаїв

Суспільне Одеса

Суспільне Одеса

Суспільне Полтава

Суспільне Полтава

Суспільне Рівне

Суспільне Рівне

Суспільне Суми

Суспільне Суми

Суспільне Тернопіль

Суспільне Тернопіль

Суспільне Ужгород

Суспільне Ужгород

Суспільне Харків

Суспільне Харків

Суспільне Херсон

Суспільне Херсон

Суспільне Хмельницький

Суспільне Хмельницький

Суспільне Черкаси

Суспільне Черкаси

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернівці

Суспільне Чернігів

Суспільне Чернігів

Genuine TV HD

Genuine TV HD

Суспільне Крим HD

Суспільне Крим HD

17:00Суспільне Спротив Наживо
19:00Суспільне Спорт Наживо
19:20Футбол U-21 Чемпіонат Європи 2025 Відбірковий турнір Україна - Північна Ірландія Наживо
21:30Суспільне Спорт: матчі збірної України з футболу у відборі на Євро 2024
21:35Футбол Чемпіонат Європи 2024 Відбірковий турнір Італія - Україна Наживо
23:30Інший фах
23:45Суспільне Спротив
02:45Суспільне Спротив
03:45Мандрівка довоєнним Тернополем
04:00Артефакти
04:30Баба Єлька Експедиція на піч
04:55Мистецтво жити
05:10Історії (не) забутих сіл Тернопільщини
05:25Д/с Дихайте глибше!
05:50Суспільне Новини Крим
06:00Суспільне Новини Головне
06:30Суспільне Новини (регіональний)
06:45Я Є Тил
07:00Суспільне Спротив Наживо
10:00Суспільне Спротив Наживо
11:00Мандрівка довоєнним Тернополем
11:15Їсторія
11:30Баба Єлька Експедиція на піч
12:00Суспільне Спротив Наживо
15:00Суспільне Спротив Наживо
16:00Комісар Алекс
17:00Суспільне Спротив Наживо
20:00Суспільне Спротив Наживо
20:53Суспільне Новини Крим
21:00Суспільне Новини Головне Наживо
21:30Суспільне Новини (регіональний)
21:45Суспільне Спорт Наживо
22:00Ігри Нескорених 2023
23:30Інший фах
23:45Суспільне Спротив
02:45Суспільне Спротив
03:45Мандрівка довоєнним Тернополем
04:00Артефакти
04:30Баба Єлька Експедиція на піч
04:55Мистецтво жити
05:10Історії (не) забутих сіл Тернопільщини
05:25Д/с Дихайте глибше!
05:50Суспільне Новини Крим
06:00Суспільне Новини Головне
06:30Суспільне Новини (регіональний)
06:45Суспільне Спорт
07:00Суспільне Спротив Наживо
10:00Суспільне Спротив Наживо
11:00Мандрівка довоєнним Тернополем
11:15Їсторія
11:30Баба Єлька Експедиція на піч
12:00Суспільне Спротив Наживо
15:00Суспільне Спротив Наживо
16:00Комісар Алекс
17:00Суспільне Спротив Наживо
20:00Суспільне Спротив Наживо
20:53Суспільне Новини Крим
21:00Суспільне Новини Головне Наживо
21:30Суспільне Новини (регіональний)
21:45Суспільне Спорт Наживо
22:00Ігри Нескорених 2023
23:30Інший фах
23:45Суспільне Спротив
02:45Суспільне Спротив
03:45Мандрівка довоєнним Тернополем
04:00Артефакти
04:30Баба Єлька Експедиція на піч
04:55Мистецтво жити
05:10Історії (не) забутих сіл Тернопільщини
05:25Д/с Дихайте глибше!
05:50Суспільне Новини Крим
06:00Суспільне Новини Головне
06:30Суспільне Новини (регіональний)
06:45Суспільне Спорт
07:00Суспільне Спротив Наживо
10:00Суспільне Спротив Наживо
11:00Мандрівка довоєнним Тернополем
11:15Їсторія
11:30Баба Єлька Експедиція на піч
12:00Суспільне Спротив Наживо
15:00Суспільне Спротив Наживо
16:00Кримське питання
17:00Суспільне Спротив Наживо
20:00Суспільне Спротив Наживо
20:53Суспільне Новини Крим
21:00Суспільне Новини Головне Наживо
21:30Суспільне Новини (регіональний)
21:45Суспільне Спорт Наживо
22:00Ігри Нескорених 2023
23:30Інший фах
23:45Суспільне Спротив
02:45Суспільне Спротив
03:15Мандрівка довоєнним Тернополем
03:30Артефакти
04:00Мистецтво жити
04:15Історії (не) забутих сіл Тернопільщини
04:45Їсторія
05:25Д/с Дихайте глибше!
05:50Суспільне Новини Крим
06:00Суспільне Новини Головне
06:30Суспільне Новини (регіональний)
06:45Суспільне Спорт
07:00Суспільне Спротив
10:00Суспільне Спротив
11:00Романо Джівіпен
11:30Д/с Сімейний портрет
12:00Суспільне Спротив
15:00Суспільне Спротив
16:00Д/с Спадок Терещенків, 8 серія
16:30Д/с Дихайте глибше!
17:00Суспільне Спротив
20:00Суспільне Спротив
20:30Ігри Нескорених 2023
21:50Волейбол Чемпіонат Європи Чоловіки Фінал Наживо
00:05Суспільне Спротив
03:05Суспільне Спротив
03:15За покликом серця
03:30Артефакти
04:00Мистецтво жити
04:15Історії (не) забутих сіл Тернопільщини
05:00Їсторія
05:25Д/с Дихайте глибше!
06:00Баба Єлька Експедиція на піч
06:30Інший фах
07:00Суспільне Спротив
10:00Суспільне Спротив
10:55Волейбол Кваліфікація на Олімпіаду 2024 Жінки Сербія - Україна Наживо
13:00Суспільне Спротив
16:00З нуля
16:30На власні очі
17:00Суспільне Спротив
20:00Суспільне Спротив
21:00Комісар Алекс
23:15Видимі
23:40Я Є Тил
00:05Суспільне Спротив
03:45За покликом серця
04:00Артефакти
04:30Історії (не) забутих сіл Тернопільщини
05:00Д/ф Цидулки про гуцулів
03:05Суспільне Спротив
08:00Д/ф Цидулки про гуцулів
11:00Д/ф Цидулки про гуцулів
14:00Д/ф Цидулки про гуцулів
17:00Д/ф Цидулки про гуцулів
20:00Д/ф Цидулки про гуцулів
23:00Д/ф Цидулки про гуцулів
02:45Суспільне Спротив
03:45Діагноз: Вільні
04:00Артефакти
04:30Баба Єлька Експедиція на піч
05:00Квартирник Суспільне Kate Soul
05:25Д/с Дихайте глибше!
05:50Суспільне Новини Крим
06:00Суспільне Новини Головне
06:30Суспільне Новини (регіональний)
06:45Суспільне Спорт
07:00Суспільне Спротив Наживо
07:55Волейбол Кваліфікація на Олімпіаду 2024 Жінки Домініканська Республіка - Україна Наживо
10:00Суспільне Спротив Наживо
11:00Історія з Братами Капрановими
12:00Суспільне Спротив Наживо
15:00Суспільне Спротив Наживо
16:00Комісар Алекс, 16 сезон, 2 серія
17:00Суспільне Спротив Наживо
20:00Суспільне Спротив Наживо
20:53Суспільне Новини Крим
21:00Суспільне Новини Головне Наживо
21:30Суспільне Новини (регіональний)
21:45Суспільне Спорт Наживо
22:00Остання війна, 1 еп
23:00Комісар Алекс, 16 сезон, 3 серія
23:45Суспільне Спротив
02:00Д/ф Цидулки про гуцулів
05:00Д/ф Цидулки про гуцулів
02:45Суспільне Спротив
03:45Діагноз: Вільні
04:00Артефакти
04:30Баба Єлька Експедиція на піч
04:55Волейбол Кваліфікація на Олімпіаду 2024 Жінки Нідерланди - Україна Наживо
07:00Суспільне Спротив Наживо
10:00Суспільне Спротив Наживо
11:00Історія з Братами Капрановими
12:00Суспільне Спротив Наживо
15:00Суспільне Спротив Наживо
16:00Комісар Алекс, 16 сезон, 4 серія
17:00Суспільне Спротив Наживо
20:00Суспільне Спротив Наживо
20:53Суспільне Новини Крим
21:00Суспільне Новини Головне Наживо
21:30Суспільне Новини (регіональний)
21:45Суспільне Спорт Наживо
22:00Прем'єра Остання війна, 2 еп
23:00Комісар Алекс, 16 сезон, 5 серія
23:45Суспільне Спротив
02:45Суспільне Спротив
03:45Діагноз: Вільні
04:00Артефакти
04:30Баба Єлька Експедиція на піч
05:00Квартирник Суспільне КораЛЛі
05:25Д/с Дихайте глибше!
05:50Суспільне Новини Крим
06:00Суспільне Новини Головне
06:30Суспільне Новини (регіональний)
06:45Суспільне Спорт
07:00Суспільне Спротив Наживо
10:00Суспільне Спротив Наживо
11:00Історія з Братами Капрановими
12:00Суспільне Спротив Наживо
15:00Суспільне Спротив Наживо
16:00Комісар Алекс, 16 сезон, 6 серія
17:00Суспільне Спротив Наживо
20:00Суспільне Спротив Наживо
20:53Суспільне Новини Крим
21:00Суспільне Новини Головне Наживо
21:30Суспільне Новини (регіональний)
21:45Суспільне Спорт Наживо
22:00Д/ф Діти, які вже ніколи
23:00Комісар Алекс
23:45Суспільне Спротив
02:45Суспільне Спротив
03:45Діагноз: Вільні
04:00Артефакти
04:30Баба Єлька Експедиція на піч
05:00Квартирник Суспільне Гурт Yarova
05:25Д/с Дихайте глибше!
05:50Суспільне Новини Крим
06:00Суспільне Новини Головне
06:30Суспільне Новини (регіональний)
06:45Суспільне Спорт
07:00Суспільне Спротив Наживо
07:55Волейбол Кваліфікація на Олімпіаду 2024 Жінки Канада - Україна Наживо
10:00Суспільне Спротив Наживо
11:00Історія з Братами Капрановими
12:00Суспільне Спротив Наживо
15:00Суспільне Спротив Наживо
16:00Футбол Жінки Ліга націй Україна - Сербія Наживо
18:00Суспільне Спротив Наживо
21:00Суспільне Новини Головне Наживо
21:30Суспільне Новини (регіональний)
21:45Суспільне Спорт Наживо
22:00Д/ф Черга на прощання
23:00Комісар Алекс
23:45Суспільне Спротив
02:45Суспільне Спротив
03:15Діагноз: Вільні
03:30Артефакти
04:00Мистецтво жити
04:15Історії (не) забутих сіл Тернопільщини
04:40Їсторія
04:55Волейбол Кваліфікація на Олімпіаду 2024 Жінки Чехія - Україна Наживо
07:00Суспільне Спротив
10:00Суспільне Спротив
11:00Спільна мета
11:30Їсторія
12:00Суспільне Спротив
15:00Суспільне Спротив
16:00Остання війна, 2 еп
17:00Суспільне Спротив
18:55Футбол Рух - Шахтар Чемпіонат України Прем'єр-ліга 8-й тур Наживо
21:00Позитивно-підвальне шоу
21:25Наші без раші
21:50Стендап
22:35Комісар Алекс
00:10Суспільне Спротив
03:10Суспільне Спротив
03:15За покликом серця
03:30Артефакти
04:00Мистецтво жити
04:15Історії (не) забутих сіл Тернопільщини
04:40Їсторія
04:55Волейбол Кваліфікація на Олімпіаду 2024 Жінки Мексика - Україна
07:00Суспільне Спротив
10:00Суспільне Спротив
11:00Голос болгар
11:30Їсторія
12:00Суспільне Спротив
15:00Суспільне Спротив
16:00З нуля
16:30Д/с Дихайте глибше!
17:00Суспільне Спротив
20:00Суспільне Спротив
21:00Комісар Алекс, 11 сезон, 1-3 серія
23:15Д/ф Діти, які вже ніколи
00:15Суспільне Спротив
03:15Суспільне Спротив
03:45За покликом серця
04:00Артефакти
04:30Історії (не) забутих сіл Тернопільщини
05:00Їсторія
05:30Д/ф У кралі коралі
06:00Д/с Дихайте глибше!
06:30Д/с Спадок Терещенків, 2 серія
07:00Суспільне Спротив Наживо
10:00Суспільне Спротив Наживо
11:00Історія з Братами Капрановими
11:30Великий Луг, 1 еп
12:00Суспільне Спротив Наживо
15:00Суспільне Спротив Наживо
16:00Комісар Алекс, 11 сезон, 4 серія
17:00Суспільне Спротив Наживо
20:00Суспільне Спротив Наживо
20:53Суспільне Новини Крим
21:00Суспільне Новини Головне Наживо
21:30Суспільне Новини (регіональний)
21:45Суспільне Спорт Наживо
22:00Кримське питання
23:00Комісар Алекс, 11 сезон, 5 серія
23:45Суспільне Спротив
02:45Суспільне Спротив
04:00Ідемо в музей
04:30Баба Єлька Експедиція на піч
04:55Мистецтво жити
05:10Історії (не) забутих сіл Тернопільщини
05:25Д/с Дихайте глибше!
05:50Суспільне Новини Крим
06:00Суспільне Новини Головне
06:30Суспільне Новини (регіональний)
06:45Суспільне Спорт
07:00Суспільне Спротив Наживо
10:00Суспільне Спротив Наживо
11:00Історія з Братами Капрановими
11:30Великий Луг, 2 еп
12:00Суспільне Спротив Наживо
15:00Суспільне Спротив Наживо
16:00Комісар Алекс, 11 сезон, 6 серія
17:00Суспільне Спротив Наживо
18:50Футбол Жінки Ліга націй Польща - Україна Наживо
21:00Суспільне Новини Головне Наживо
21:30Суспільне Новини (регіональний)
21:45Суспільне Спорт Наживо
22:00Історія з Братами Капрановими
22:45Видимі
23:00Комісар Алекс, 11 сезон, 7 серія
23:45Суспільне Спротив
04:00Ідемо в музей
04:30Баба Єлька Експедиція на піч
04:55Мистецтво жити
05:10Історії (не) забутих сіл Тернопільщини
05:25Д/с Дихайте глибше!
05:50Суспільне Новини Крим
06:00Суспільне Новини Головне
06:30Суспільне Новини (регіональний)
06:45Суспільне Спорт
07:00Суспільне Спротив Наживо
11:0010 днів незалежності України
11:45Мандрівка довоєнним Тарнополем
12:00Суспільне Спротив Наживо
16:00Комісар Алекс
17:00Суспільне Спротив Наживо
20:53Суспільне Новини Крим
21:00Суспільне Новини Головне Наживо
21:30Суспільне Новини (регіональний)
21:45Суспільне Спорт Наживо
22:00Історія з Братами Капрановими
22:45Видимі
23:00Комісар Алекс
23:45Суспільне Спротив
02:45Суспільне Спротив
07:55Мистецтво жити
04:00Квартирник Суспільне
04:30Баба Єлька Експедиція на піч
04:55Мистецтво жити
Суспільне Миколаїв

Суспільне Миколаїв

Інформаційні, Регіональні, Безкоштовні
Поділитися посиланням на Суспільне Миколаїв:
  • Поділитися посиланням на Суспільне Миколаїв:

Дивіться 180+ каналів безкоштовно, або:

Виберіть зручний пробний період на всі канали

7 днів БЕЗКОШТОВНО

400+ каналів всіх категорій
5 пристроїв на 1 передплату!
Вибрати

14 днів за 1 ГРН

400+ каналів всіх категорій
5 пристроїв на 1 передплату!
Вибрати

youtv - українське телебачення, як ти любиш

Спробуй усі переваги користування сучасним українським телебаченням онлайн!

Пізнавально

Пізнавально

370+ телеканалів на будь-який смак: топові, національні, преміум, фільмові, спортивні, розважальні, дитячі. Улюблені шоу, прем'єри, фільми, спорт - дивись онлайн!

Просто

Просто

Завантажуй додаток ОТТ ТБ youtv безкоштовно та отримай перегляд контенту з простим дружелюбним інтерфейсом. Дивись онлайн тб безкоштовно і в обраних платних пакетах.

Вигідно

Вигідно

Інтерактивне ОТТ телебачення за вигідною пропозицією: завантажуй додаток та використовуй одну оплату на 5 пристроях.

Зручно

Зручно

Перегляд улюблених телеканалів на смартфонах, планшетах, ноутбуках, ПК, Android медіаплеєрах, Smart TV будь-де, де є інтернет-покриття.

Зручні додатки

Один додаток онлайн тб youtv працює на пристроях з різними операційними системами: Android, iOS, Windows, MacOS, Android TV, Tizen OS (Samsung Smart TV), WebOS (Smart TV LG).

Сучасні додатки youtv для різних пристроїв.